• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Všeobecná diskuze o Orákulu

Jaký název čaopisu byste chtěli mít?


  • Celkový počet hlasujících
    66

DeletedUser40

Guest
Milé hráčky a milí hráči,

jelikož od spuštění prvního světa hry Grepolis uplynulo už pár měsíců, rozhodli jsme se pro monitorování jednotlivého dění na českých i slovenských serverech pomocí měsíčníku, jenž bude přinášet aktuální dění, články, rozhovory, informace a zajímavosti spojené s Grepolisem.

Založili jsme proto pro Vás speciální téma, kde můžete diskutovat o tomto projektu. Tzn. o čem byste se chtěli v tomto časopise dočíst, s kým by jste chtěli rozhovor, zdalipak se zapojíte.

-------------

Více informací, které jsou spojené s náborem nových členů do redakce, najdete zde, v tomto tématu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kdo bude mít nad časopisem patronát?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Patronem bude všemi milovaný a uznávaný sám administrator hry - Charon.
 

DeletedUser

Guest
Nezdá se mi úplně šťastné, že noviny bude vydávat přímo hra, protože pak není zaručena za správná investigativnost.
 

DeletedUser

Guest
Přímo hra nic nevydává. Není to z popudu InnoGames a ti ani o ničem takovém neví (a kdyby věděli, tak si stejně nepočtou, protože neumí česky :) ). Upřímně, tvůj příspěvek jsem moc nepochopil. Nejspíš jsi nečetl náborový příspěvek, protože kdyby ano, tak bys zjistil, že informace ze světů a jejich třízení budou mít na starost hráči, jeý se nám (resp. Jonikovi) ozvou na uvedený e-mail. My (jakožto členové GrepoTeamu) jsme tu prot, aby časopis měl úroveň a aby to nedopadlo jako s jedním nejmenovaným pokusem samotných hráčů.
 

DeletedUser

Guest
Zkrátka se bude jednat o podobný projekt, jako je časopis Paladin na DK, akorát tu to budeme mít o Grepolisu. Já osobně věřím, že pokud se toho ujme Sokrates s Joníkem, budeme se moci těšit na skutečně kvalitní projekt...
 

DeletedUser

Guest
... a aby to nedopadlo jako s jedním nejmenovaným pokusem samotných hráčů.

Myslíš ten jeden úspěšný pokus na DK, který byl hráčům bezdůvodně odebrán a vedení ho odmítlo kupodivu podporovat, ikdyž tento projekt měl svoji velkou čtenářskou základnu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sokrate právě. Vám se to dostane nakonec do rukou a vy budete vybírat, co je to pravý a co ne pro masy hráčů.

Kdežto kdyby tam místo vás seděl někdo, kdo není v teamu, bude překládat rozhodně syrovější fakta. Ono ne, že by jste si něco vymýšleli, ale už stačí jen slovíčko tam, slovíčko sem a už jednu stranu problému radikálně podpoříte a druhou shodíte, aniž by jste třeba chtěli.
 

DeletedUser

Guest
Víš, Johndere, hráči s časopisem začali, a hned zase přestali. Proto ho Jonik se Soskratem nastartovali znovu. A aby se mohl kdokoliv podílet, tak vyhlásili veřejný nábor. Takže jestli chceš, napiš jim, a můžeš začít časopis tvořit. Každá pomocná ruka je dobrá.
Každý mohl začít. A každý mohl psát.
Takže "kdyby tam místo vás seděl někdo, kdo není v teamu," nepadá v úvahu.. každý mohl tohle kdyby naplnit.
 

DeletedUser

Guest
Otázka, jestli je lepší žádný časopis (a počkat, až se toho někdo ujme z hráčů), nebo časopis vedený teamem... no, uvidíme, jak vám to půjde a jestli se neukážou negativní ohlasy. Jen jsem chtěl podotknout na co si dát pozor. Berte to jako názor služebně staršího kolegy, nic víc.
 

DeletedUser

Guest
Johndere: Tož redakce to určitě vezme v potaz:) ale bez jejich impulsu by asi časopis nebyl..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Mauriciův příspěvek je samozřejmě jen vtip, protože toto bude nevýdělečný projekt a bude se ''prodávat'' zadarmo.

Zde na fóru Grepolisu bude odkaz, kde si časopis budete moct stáhnout. Jinak v případě úspěchu prvního čísla plánujeme spustit web, kde bychom umísťovali časopis pro stažení, takže nebudete muset hledat někde tady na fóru. ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je již známo nějaké předběžné datum prvního čísla?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Bohužel ještě ne a vzhledem k tomu, že teprve sestavujeme redakční tým, tak se není čemu divit. :)
 

DeletedUser

Guest
Proč potřebujete v přihlašovacím emailu vědět civilní povolání žadatele ?
(já, stejně jako ten váš uváděný příklad - prodavač v hypermarketu, to raděj tedy žádný nábor nebudu ani zkoušet).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Nemusíš Sine vypisovat tvé civilní povolání, já to napsal jen jako příklad a to z jediného důvodu. Začali mi chodit přihlášky typu: ''Ahoj, chcu bít informátor na Alfě'' a to bylo vše, co přihláška obsahovala. Kdyby se to stalo v jednom případě, ale těch případů bylo hned několik, tak jsem zvolil takové doporučení. Požadujeme jen věk, jméno a něco o sobě (stačí úplně jen koníčky - Grepolis atp.) To civilní povolání jsem tam uvedl, abychom věděli, jak je ten člověk vytěžovaný, tzn. kolik času bude moct tvorbě časopisu věnovat.

Jinak budeme rádi, když se do konkurzu i s Johnderem přihlásíte, nemusíte se bát, že si z Vás budeme dělat srandu, protože každá pomocná ruka je dobrá.
 

DeletedUser

Guest
Aha. Tak to je jen proto, aby jste zjistili, ják je žadatel flexibilní... Tak to mají zřejmou výhodu bezdomovci, hehe.
Ale myslím si, že když se tomu chce někdo opravdu věnovat, tak si právě na tento koníček volno najde. Nebo byste zrovna mohli preferovat lidi žijící single, než přijímat ty od rodin, kde se teoreticky předpokládá větší výtěžnost doma u sporáku a žehličky, než u počítače.
Já a někam přispívat? Hehe, myslím že na mne není nikdo zvědavý a navíc - ono to nedělá pozitivní reklamu, když je přispivatel neustále někde zaBANovaný. No to uznej sám - to je vyložená pitomost.
Ale díky za nabídku, vážím si toho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Ano, to mohli, ale to už nech na nás.

Jen se klidně přidej. My tě rádi i s Džondýrem přijmeme a rádi tě začleníme do redakce, tedy jen pokud budeš psát rozumné články a nebudeš si jenom pořád na něco stěžovat. :)
 
Nahoru