• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vaše zkušenosti s CAPTCHA

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

v tomto tématu se můžete podělit o zkušenosti s CAPTCHA kódy. Můžete zde také pokládat veškeré dotazy okolo nich, ale prosím, stížnosti na ně směřujte do Cheathunterova okénka. Mějte také na paměti, že vše mimo příspěvků týkajících se CAPTCHA kódů bude smazáno :)

Grepolis tým
 

DeletedUser9403

Guest
V první řadě nechápu, jaký účel captcha v grepu vlastně má. Vybíhá na mě možná po nějaké chvilce neaktivity, ale čemu přesně má zabránit? Abych neměl grep puštěný bez toho, že do něj klikám? Čemu to vadí?
Druhá věc je její luštění. Přečíst čísla bych neměl problém, ale když se tam objeví ta věc, co může být stejně tak g jako 9, nebo I, l, 1, pochybuju o tom, že programátoři přemýšleli hlavou.
 

DeletedUser9403

Guest
A právě teď na mě captcha vyběhla. Přitom jsem právě ve vzkazníku, mám rozepsanou zprávu, poslední kousek textu jsem napsal před pár minutami. Jiná aktivita než samotné psaní byla před necelou čtvrt hodinou. Proč mě captcha otravuje právě teď?
 

DeletedUser11549

Guest
V captche už nesu písmena, som si všimol, už tam je len pár čísel... ale chcem sa opýtať na čo to slúži? viem že to má nejaké využitie ale mohli by ste mi to prosím objasniť?

Za odpoveď vopred dakujem
 

Thasoss

Grepolis tým
Má za účel dočasně pozastavit hru, pakliže má systém podezření, že hru ovládá BOT, nikoli lidský uživatel.
 

DeletedUser7382

Guest
Takže u mě systém podezření nemá? Já jsem ten kód zadával asi jednou jedinkrát a nevím, čím to je... Ne že by mi to zrovna chybělo, ale jiným to fakt nezávidím.
 
tak to máš kliku, já ji mám každou chvíli... a původně ty znaky, z mobilu to bylo na zabití... ted ty písmena se už dají...
 

DeletedUser7382

Guest
To by mě zajímalo, kdo dokáže tyto rozdíly mezi hráči vysvětlit. :)
 

DeletedUser10620

Guest
To by mě zajímalo, kdo dokáže tyto rozdíly mezi hráči vysvětlit. :)

Pokud máš namysli to komu se captcha ukazuje a komu ne, tak to je daný tvojí aktivitou ve hře, respektive zdali něco děláš nebo ne. Třeba pokud si ráno otevřu grepolis a nechám ho běžet a ani na něj nejdu, tak po nějaký době vyskočí captcha, třeba 2-3x za den, ale pokud to ráno zapne a průběžně tam chodím kontrolovat hlášení, stavby apod., tak se mi captcha neobjevuje vůbec.
 

DeletedUser7382

Guest
Aha, tak to asi u mě sedí, díky. :)
Takže z toho vyplývá, nechceme-li pořád vyplňovat captcha, buď si hru často kontrolovat, nebo zavřít hru a nenechávat ji otevřenou, nebudeme-li v ní nic dělat. Ale to, co psal datelx, vypadá, že je to horší a že by se to muselo vyplňovat byť jen po chvíli neaktivity, ale chvíle je relativní pojem. Těžko říct.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kdyby bylo po mém tak to skáče každému kdo se hodinu neodhlásí ať dělá codělá.. pro mě za mě může napřed vyskočit signál že se captcha spustí, tak aby ji člověk mohl vyvolat v okamžik, kdy nehrozí že mu např. zkazí časování.. poctivý si zvykne a nepoctivý si může trhnout levou zadní
 

DeletedUser

Guest
on jako signál skáče, malý nenápadný, takže to stačí jen vypilovat:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru