• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser

Guest
eladna - a ty s odstupem času myslíš, že ta aliance (která, jak říkáš nutně vznikla) proti Alibabě splnila svůj účel?

Ještě se k tomu vrátím / stránka 12 /.

Myslím, že smysl ve své době měla a určitě Vás přibrzdila. To, že se později ukazuje jako málo pružná je jiná věc, to už je na diskuz. Moc hráčů,obsáhlý fórum, hodně neaktivních atd.
Takže ANO MYSLÍM ŽE SMYSL MĚLA.

Nicméně jsem celý příspěvek myslel jako poklonu :)
 

DeletedUser8805

Guest
No tak si v klidu loupíme, ....jako obvykle, a co najednou nevidíme.. .

Na mapě Mý zmizí FEDERACE a kdo že nám to tak najednou a z ničeho nic přibral? No přece Poseidonova legie. :)
Chápu, lepší než pořád dokolečka sdílet forum, ....ještě k tomu, když těch co sdílejí není zrovna málo , že? :)

Každopádně loupežníci kvitují tento akt s povděkem. Jednak proto, že na množství červených puntíků na mapě, to nemělo žádný vliv a jednak proto, že zmizela jedna nepřátelská aliance, i když složená ze stavitelů nejrůznějších budov v senátu a nutno říci, že naprosto bezzubá... :)

Nicméně přejí všem členům bývalé FEDERACE mnoho úspěchů pod novou vlajkou.
Vaše ALIBABA
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8546

Guest
Souhlasím s tebou ;)

I když rozpad FEDERACE a přechod jejich hráčů k PL v podstatě nic neznamená. Změnila se jen vlajka :p

Otázka je jak to prospěje PL a jak se postaví k tomu faktu, že ve statu budou mít více červených měst :D
 

DeletedUser9779

Guest
Zdravím vespolek.
Tak myslím, že Poseidonova legie časem naskočí zase na nějakou tu hubnoucí kůru, ať už dobrovolně nebo pod nátlakem, a zas "něco" shodí
;) A z červencýh puntíků se časem asi potečkujem, i když život přece musí být plný barev :)
 

DeletedUser

Guest
Dobývání všechny ally 01.01.2013 - 11.03.2013
GREP-TAB-all_ally-2013.jpg


Myslíš Gekkone,že vy loupíte?Trochu jsem se zasmál,rozpadlá federace byla natom stejně jako vy,To legie se probudila,ve statistikách vás převálocovali všechny aliance,tak nemlž a lup:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9388

Guest
Mně se zdá, že Alibaba teď spíš stagnovala, ale Gerúsia jede slušně.
 

DeletedUser

Guest
Gerúsia,určitě jede slušně,jejich statistiky jsme nedělali,protože jsou od naší aliance daleko,ale je to vidět na dobývání.
 

DeletedUser9388

Guest
Třeba se nám v dohledné době Gerúsia a Alibaba spojí a budeš to mít statisticky v jednom. :)
 

DeletedUser8805

Guest
No Jurášku, tvoje tabulka je překrásná, ale bohužel trochu zavádějící :)
Počet získaných měst je znečištěnej nově naverbovanými hráči a že ve tvým sledovaným období jich přibylo u Mafie 30, to už neuvádíš, že? :) Navíc jsem koukal na ty mafiánský kolonizace a z posledních 80 jich je 26 pro města do 5000 b. což je přes 30%.

Ale když už se chceš za každou cenu ohánět nějakými statistikami, tak bych pro tebe taky jednu měl :)

souhrn za posledních 30 dnů:
MAFIA 1.043.000 BB, na 83 členů, což dělá 12.566 BB na člena
ALIBABA 2.693.000 BB na 37 členů, což dělá 72.783 BB na člena, takže téměř 6x tolik..

dle příspěvku výše.......... takhle nějak vypadá stagnace u loupežníků :) takže pokud je tohle stagnace, tak mne nenapadá žádný vhodný výraz pro aktivitu Mafie, ale třeba někdo pomůže to správně pojmenovat :)
a včil mudruj ty statistiku jeden :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Gekkone,máš pravdu,že je nás jak máku,je to asi proto že my dáváme šanci i hráčům co se teprve rozvíjí,to je boužel piplačka,ale to ti jako zkušenému hráči nemusím vysvětlovat,celkem se divím,že tě udivují města do 5000b,myslím že 30% není moc,určitě si všímám tvých měst,nejsi stavitel,to ani já,myslím že je pro mě důležitější pozice,než hodnota města,alespoň si ho vystavím podle sebe,nikdy jsem nedělal města na body,ale na vojsko:D to víš starej domkař.Proč když jste tak velice aktivní se rozpadáte?Asi krize,ale to je běžné,neboj bude líp:D
 

DeletedUser

Guest
A kde si vzal že se rozpadáme? Asi špatný informátor být tebou tak ho vyměnim ;) To že nějaká ali stagnuje je přeci normální. Vždy končí hráči to je naprosto normální ... v každé ali a v každém světě tak z toho prosim vás nedělejte 1. světovou a snad to nemusim vysvětlovat hráči jako jsi ty. A že se tomu škodolibě smějete, však ono na vás taky dojde dřív či později :p
 

DeletedUser

Guest
Určitě,se nesměju nijak škodolibě,je to jen usměvavý smail,blbě pochopen,ano je mě jasné že hráči odcházejí.Určitě vám přeji ustálení chodu aliance,co by to bylo za hru bez kvalitního protivníka,to bychom mohli jít hrát ten svět mírový,tam musí být aspoň prča.
 

DeletedUser

Guest
nesnášim srabi co v boji, když jde do tuhého stahnou půlky a zdrhají k nepříteli... setkávám se s tim ted ve světě MÝ a jsem znechucena takovými "hrdiny"
 

DeletedUser8811

Guest
moje slova :))) tady jich je víc a víc ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9388

Guest
Akbal, vždyť to bylo, je a bude v každém světě, Mý není výjimkou.
 

Thasoss

Grepolis tým
Aspoň ALIBABA ví, jak se z ní všichni klepou strachy... :) Jinak by to nepřítel nedělal-vychutnal by si ty hráče na druhé straně barikády.
 

DeletedUser7507

Guest
moje slova :))) tady jich je víc a víc ...

upřímně řečeno,zrovna ty resp. tvoje ali,která poskytne každému přeběhlíkovi,svoje křídla,máš co mluvit.Chápu a nevadí mi to u hráčů,jako byl soldiers,jednou napsal na forum,že tu nemůže bát ve všední dny během odpoledne,od té doby na něj chodily útoku ve všední dny odpoledne(když jsem u toho,tak sarafarka tvrdila,jak nemá ráda špehy,tento a mnoho další případů,k tomu zavdávají pochybnost,ale o tom až jindy),tam to bylo pochopitelné,měl asi 20 měst,nenechá si znechutit hru partou šílenců,co u toho mohou být 24/7.Se skřípěním zubů to chápu i u Jassona,který se jako člen rady alespon snažil něco s naší tehdy triskní situací udělat.To jsou však vyjínky,u většiny hráčů mi to rovněž vadí.
 
Nahoru