• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser7382

Guest
Tak po nově založené kategorii vytvářím jedno potřebné téma. :)

Nevěděl jsem, že skopiciny, správce wiki, může vytvářet kategorie a zamykat témata. :) Ale už bylo na čase.
 

DeletedUser5111

Guest
ahoj
vytvářet kategorie nemuže a ani zamykat témata
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mooc pekny ze frci konecne tenhle novy svet,akorad nevim kdo ma porad tyhle ***** napady s nocnim bonusem obzvlast uz od 21:00
 

Thasoss

Grepolis tým
momentálně se na nějaké velké dálky neútočí, ale později to asi bude hodně omezovat =)
 

DeletedUser7382

Guest
Noční bonus není blbost, blbost je, že je už od 21. hodiny ...
 

DeletedUser

Guest
premyslim pro koho tech 21.00 je tech 22.00 mozna 23.00 uz jsem do nocniho nastesti to byla farma kterou jsem projel uz 10x tak ze bez ztrat.Ale stacilo by 10 luku a bylo po srande
 

Thasoss

Grepolis tým
Něco k doplnění do síně slávy- 1. aliance která dosáhla 250 000 bodů- ALIBABA, aktuálně 265 206 bodů
 

DeletedUser231

Guest
Doplněno... Gratulujeme alianci a přejeme další úspěchy ;)
 

DeletedUser8805

Guest
Doplněno... Gratulujeme alianci a přejeme další úspěchy ;)



Děkujeme :)
I když uspěch má i své stinné stránky. Dnes mi přišlo tohle :

kubyno dnes v 16:27 hod.

nezlob se na mě ale tohle je nemožný vážně nemožný a nedá se to udělat ani s milionem zlatek!!ti hráči na čelní pozici prostě podvádějí na celé čáře mají založené účty z více adres a pokud si oběktivní musíš to uznat smajk si dal tu práci a počítal i kdyby si klikal 24 hodin denně co 5 minut surky měl kupce tak ti stejně bude chybět cca 43k surek na výstavbu kterou oni zvládli za týden...............


Prosím tímto support, aby prověřil poctivost hry prvních 10 hráčů na tomto světě..Klidně můžete začít se mnou.
Děkuji
 

Thasoss

Grepolis tým
heh, ten teda toho moc odehraného nemá, jináč by věděl, že to nezáleží jen na tom tu být nonstop, ale také na strategii- správném rozpoložení dolů, senátu apod... A to jsem si říkal, že mě dneska nic nepobaví :D
 

DeletedUser231

Guest
Děkujeme :)
I když uspěch má i své stinné stránky. Dnes mi přišlo tohle :

kubyno dnes v 16:27 hod.

nezlob se na mě ale tohle je nemožný vážně nemožný a nedá se to udělat ani s milionem zlatek!!ti hráči na čelní pozici prostě podvádějí na celé čáře mají založené účty z více adres a pokud si oběktivní musíš to uznat smajk si dal tu práci a počítal i kdyby si klikal 24 hodin denně co 5 minut surky měl kupce tak ti stejně bude chybět cca 43k surek na výstavbu kterou oni zvládli za týden...............


Prosím tímto support, aby prověřil poctivost hry prvních 10 hráčů na tomto světě..Klidně můžete začít se mnou.
Děkuji

Dám vědět supportérům ale myslím si, že kdyby se něco takového dělo, support by na to jistě přišel! Leda že by měli nějaké kamarády co to nehrají a jen jim posílají surky.
Ale nebudu do toho vrtat, zůstanu u myšlenky nejlépe nestraník a doufám, že se to vyřeší.

PS: Thasoss má vcelku pravdu. Jde o strategii jestli půjdeš jen na doly a armu či jinak. Opravdu jde o strategii.
 

DeletedUser

Guest
nemohu jinak než se začít smát... už mi to příjde směšné... každý svět se opakuje vždy to samé jedna ali je v popředí má zkušené (dovolim si říci velmi) hráče a pak ali která neunese to že by někdo mohl být vepředu víc než oni.
a zvláštní že kubyno píše na každém světě to samé :) doufám že se ozve alespon tady když si mě bloknul dřív než jsme stihli pokecat ;)

né vše co nechápeme a neumíme musí znamenat nějaké porušování
 

DeletedUser

Guest
Rekl bych ze tomu to hraci jmenem KUBINO by mel byt umoznen novy start na kraji more aby mohl vyzkouset jiny styl hrani.
 

DeletedUser

Guest
OK.

Alibaba byla prokontrolována celá, zadnych prvnich deset hracu ale vsech 55 :)
myslim, ze jsme to ustali celkem obstojne... Jen mi prijde, ze uz to tak trochu presahuje nestranne hranice a sofistikovane chovani ze strany nepritele a nakonec i supportu.
 

DeletedUser

Guest
.G. se vypne zítra.
Bylo mi ctí s Váma táhnout za jeden provaz, na jedný lodi až i s podivem :0DDD
Krásné pozdravy loupežníkům Alibaby. Držte se.
 
Nahoru