• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser

Guest
S milionama zrovna ne,ale moc se jim do toho chtít ani nebude,já si počkám až skončí Mý a pak budu čekat na nový svět.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že na nových světech nejde ani tak o množství hráčů v ally, většina dobře fungujících ally z jiných světů, kde se dostavěly divy a prakticky už není o co hrát, se stěhují na nové světy hromadně, nebo se tam potkají hráči, kteří se znají hodně dlouho a jsou ostřílení. Takto vznikají silné ally. Tam už nejde o počet bodů nebo měst, pokud se sejde jen 10 skutečně dobrých hráčů, kteří umí a znají se, tak z toho může vyrůst opravdu hrozba. Množství v této hře neznamená kvalitu, aktivita je na prvním místě, ale to už snad víme všichni.
 

DeletedUser

Guest
rikam novy hraci...zacatecnici...navic at jses aktivni a dobrej, tak stejne na tom moc nezalezi, pokud uz svet bezi nekolik mesicu.
 

DeletedUser

Guest
SNG,nezlob se,ale nemáš pravdu. Pokud začneš a jsi aktivní a dobrej,tak tě většina těch ali ráda vezme pod svá křídla...ale pokud si jen myslíš,že jsi aktivní a dobrej,skončíš.Ale to bys skončil i na úplně nově otevřeným světě.Většina nováčků skončí docela brzy,stačí sledovat Grepostat,nebo alespoň žebříček světa. Zůstanou jen ti,co je to opravdu baví,a ti vydrží i na zaběhlým světě.Pravda,občas i s restartem:)
Jinak to,co napsal kikivaj můžu i přes naše občasné dřívější rozpory jedině potvrdit.Je jedno,jestli má ali 50 , 150 nebo 5000 lidí,stejně ti bude hrát naplno tak 5-15 lidí,ostatní ti akorát budou tvrdit,jak jsou aktivní:)
 

DeletedUser8805

Guest
Konečně hlas opozice.
Opozice asi ne:(
Pár silných aliancí tady je, Makedonci, ale ty jsou polde mých inforamcí neutrální, nebo ne:-/?
A ted zjištuji že za Makedoncy je hned Federační unie The Eagles. A pak aliance aliance pod 500.000 a konečně můj oblíbený Fenix:), tady očekávám že budete citovat má slova sevechvála smrdí, no co,jak řekl můj prasynovec Vilém II, že nezná žádné strany jen němce , tak já neznám žádné jiné aliance než Fenix:D. Ale konečně jsme se jednou byli v nečem lepší než Alibaba:-O - grepoolympiáda, sice jen pár hodin , ale přece.:) Jen nevím jak má někdo aliababě konkurovat, když oni(Alibaba) mají průmer 37.000 a ti Makedonci 15.000, a většina aliancí má porůmer 5000.K tomu největší hráči Alibaby mají až 170.000bodů. Prostě bezkonkurenční.

Jen uvedu na pravou míru pár drobností...
z těch tří tebou jmenovaných aliancí ani jedna není k Alibabě neutrální a o nějakém podporování teprve nemůže být řeči a v minulosti tomu ani nebylo nikdy jinak..
Se všemi je Alibaba ve válečném stavu :)

a co se týká Makedonců, tak ti se stále propadají...proč? to je jednoduché, někteří hráči je opouštějí a ti zbývající jsou systematicky rozebíráni alibabovými loupežníky. :)

Pravda v poslední době už dochází konečně k nějaké koordinaci, jak útoků, tak i obrany nepřátel Alibaby, které se účastní tak 9-10 aliancí..
Dosud to ale nepřineslo výraznější efekt, tak doufáme, že se to časem zlepší a budem se moci těšit na spousty nelítostných soubojů...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9008

Guest
re

Víš - vás TOP hráčů si vážím jako soupeře co umí bojovat. Ale těch co se k vám přidali? O polovinu z nich bych si neopřel ani kolo. Přidali se většinou jen proto , aby přežili. A co měli řečí že k Alibabě nepůjdou :)). Ta morálka , jeden den v jedné alianci a hned ten samý den posílají v útoky na hráče co jim před pár dny pomáhali a společně spolu útočili.

To jen takové povzdechnutí nad českým národem a jeho mentalitou. Prostě uteču k silnějšímu, abych byl v klidu a hned kamošovi vrazím kudlu do zad. Co na tom , že ještě včera jsme byli kamarádi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8266

Guest
Moc to prožíváš, je to jenom hra, nic víc... :)
Elitní hráči jsou v každým světě, těch je pár, ve většině případech to je jenom lamoviště, kdy jsou hrozně na větvi, že se lukama nemá útočit, a že ty birky nic nesejmou... :D

Alibaba si rozjela silnej standart, a zatím to vypadá, že se na vrcholku ještě nějaký ten čas udrží, ale kdo ví, možná přijde i kouzelník... :D
 

DeletedUser

Guest
vypadá, že se na vrcholku ještě nějaký ten čas udrží, ale kdo ví, možná přijde i kouzelník... :D[/QUOTE]

Kouzelníci ze světa Iota jsou tu kvůli alibabě:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Děkuji Sultánovi...

Prosím, necitujte zbytečně celé příspěvky na které chcete reagovat. Zacitujte prosím jen část, na kterou odpovídáte.

Děkuji :)
 

DeletedUser8266

Guest
Liga je stejná, akorát oni jedou od spuštění světa ďábelským tempem... :)
 

DeletedUser231

Guest
Aby jsme se do budoucna vyhnuli tomu, co jste tu doteď provozovali, tady máte výtažek z Pravidel!

§6 Vložení příspěvku
• Snažte se vyvarovat citacím dlouhých příspěvků. Chcete-li citovat nějaký delší příspěvek, vložte vždy jen část daného příspěvku, které se citace týká či citaci vložte do spoileru. Totéž udělejte je-li součástí citace obrázek nebo video.
• Necitujte příspěvek, který se nachází bezprostředně nad vaší odpovědí, není-li to nezbytně nutné. Odpovídáte-li konkrétnímu uživateli, můžete místo citace uvést jméno uživatele, kterému odpovídáte. Zbytečné citace mohou být zkráceny nebo vymazány.
• Moderátor či administrátor má právo bez upozornění smazat váš příspěvek, bude-li proti pravidlům fóra či bude-li se domnívat, že je určitým způsobem na fóru nevhodný či nežádoucí.
 

DeletedUser

Guest
a co se týká Makedonců, tak ti se stále propadají...proč? to je jednoduché, někteří hráči je opouštějí a ti zbývající jsou systematicky rozebíráni alibabovými loupežníky. :)

Pravda v poslední době už dochází konečně k nějaké koordinaci, jak útoků, tak i obrany nepřátel Alibaby, které se účastní tak 9-10 aliancí..
Dosud to ale nepřineslo výraznější efekt, tak doufáme, že se to časem zlepší a budem se moci těšit na spousty nelítostných soubojů...

Makednonců si všímám, ale spíš mi to připomíná spojení s Federací The Eagles, třeba se dočkáte a budete mít stejnou konkurenci.

Jen uvedu na pravou míru pár drobností...
z těch tří tebou jmenovaných aliancí ani jedna není k Alibabě neutrální a o nějakém podporování teprve nemůže být řeči a v minulosti tomu ani nebylo nikdy jinak..
Se všemi je Alibaba ve válečném stavu

Já nevím s kým jste v jakém vztahu, to je můj názor,o nějaké koordinaci útoků proti Alibabě nevím, a to máme s jednou výše uvedenou aliancí spojenectví:p,asi nějaká náhoda:?

Podle mě vaše neporazitelnost spočívá ve více věcech(Můj názor):

1.Strach-Hodně hráčů se vás bojí, myslím že těch , které na vás útočili není do 100,těch kteří aktivně útočí asi 20 a ty kteří si trofnout vám dobýt město spočítáme na prstech.

2.Soupeření-Větší aliance místo aby se věnovaly hlavnímu problému mezi sebou válčí,Alibaba si mezitím v klidu dobývá města,ostatní se mezi sebou vyčerpávájí a tento svět se asi brzy bude muset přejmenovat na svět ,,ALibaba,,.

3.Žádná ofenziva-Když už se někdo zkouší zničit Alibabu(nebo poškodit,bojovat s ní)Brání se, ale Alibaba je (myslím)Útočná aliance a tím se ukazuje její slabina v obraně

To je můj názor.
 

DeletedUser8805

Guest
V bodě 1 s tebou naprosto souhlasím, útočej stále ti samí, ostatní, co mají svý vesnice bezprostředně v našem okolí raději nechtějí na sebe upozorňovat :) tohle je ale taktika, která dle mého názoru, může fungovat jen chvíli :))
Bod 2 nekomentuji, protože ty údajné boje mezi ostatními ali nijak zvlášť nesledujeme, takže nemůžeme odpovědně posoudit...
Bod 3? ano, taky se domnívám, že slabinou Alibaby je defenzíva..taková ta preventivní :) ale děláme na tom, aby se to zlepšilo. V posledním týdnu jsme přišli o několik měst, takže se tou obranou začínáme seriózněji zabývat
 

DeletedUser

Guest
Gekkon1970:
Bod1:Upozornovat na sebe budou i když budou mít velká města:-/
Bod3:Já to taky nepozoruji, ale o dvou válkách jsem slyšel a jsou v ních větší aliance.Myslím že aliance mezi sebou soupeří a dva se perou a třetí se směje...
 

DeletedUser

Guest
Liga jak Liga,jak vždy říkám nezáleží na tom kolik máš členů,ale jak spolupracují,máš pravdu v tom že jsme zde začali o něco později,ale časem se to srovná.
 

DeletedUser

Guest
pro Friedrich II... k tvému bodu jedna,první Jiřička alibaby dobyta a určitě nepatřím k hráčům co mají strach z veliké přesily spíše mě to motivuje a právě tito zkušení hráči z Alibaby moc dobře ví že dostat hráče,který je aktivní je velice složité ikdyž jsou zatím monohem silnější než já uznávám že hrubá síla je hrubá síla,ale taky vím že u této hry je potřebná strategie a chytrost.
 

DeletedUser

Guest
Loupežníci světa Mý potřebují ofenzivní protivníky, denně a synchronizovaně je napadat, mají moc klidu na hru a na přípravu svých útoků.
Je jim jedno že útočí v nočním bonusu, zaměří se na cíl a přes noc to i v bonusu prostě vymlátí, majitel města spí, prostě loupežníci, neexistují pro ně pravidla :D. Potřebují takové magory jako je jurašek a denně je napadat, nedát jim klid na klidnou hru a donutit je myslet i na zadní vrátka. Přiznám se že i já hraji na tomto světě, ale ne pod svým nickem, protože email kikivaje byl spojen s mojí exmanželkou, byl jsem nucen tento účet nechat umřít a začít pod novým nickem. Začal jsem se skluzem 3 měsíců na tomto světě a přesto se nebojím pouštět se do velkých věcí. Loupežníci opravdu potřebují aktivní ofenzivní protihráče. Pamatujte že bez silného protihráče je hra nuda, je to tak nebo ne?
 

DeletedUser

Guest
pro...kikivaj

Děkuji za poklonu ve formě magora:D no krásně jsi mě nazval,ale v jednom stebou souhlasím,je to bojová hra,tak se musí přeci bojovat,jak jsem psal určitě z vás nemám strach,sice já vás nenazývám magory ale zkušenými hráči,je jasné že s některýma jsem se už potkal a ví že nejsem nějaké ořezávátko:D No k vašim útokům co říci děkuji za ně budou KB na další vaše městečko:D
 
Nahoru