• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser8805

Guest
Neboj se nic jurášku, něco mi říká, že nedostatkem BB určitě trpět v nejbližší době nebudeš :)
 

DeletedUser

Guest
Už se celej třesu:D tvá morálka je úžastná,ale zbrojit na mě to nemusíte já vojsko nemám:D ale myslím že tě to bude stát hoooodně zlaťáčků,přece je to bojovka ne?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj ještěrko nějak se nedaří Babě:D děkuji za body a za vaše města,pamatuj co jsem psal když jsem sem přišel a měl jsem 2 města,že vy se budete strachovat ne já,pokud ted vidím po vašem společném útoku na mě kdy jste předvedli taktiku výsostných Lam na Mý,Zajímavé je že veliká Alibaba kterou se nazýváte nemá ve městech co má semnou na ostrovech útok...Proč??Že by jste se báli???Na statistikách vidím že přicházíte o jedno město za druhým,i od jiných aliancí,že by sláva Alibaby na světě Mý uvadala:D Určitě teď lezeš po stropě tak jako to Gekon přeci umí,takže se těším na další bodíky od tebe,určitě jsem ti trochu rozhodil tvé Ego Lamo,měl by sis z profilu sundat ten obrázek,protože ty jsi vedoucí lama Alibaby,pokud jsi vedl ten útok:Dpááááá v boji.
 

DeletedUser

Guest
beru zpět teď je to tu až moc drsné :D ....Ale musím říct že Alibaba se vážně dost vychloubá...
 

DeletedUser8805

Guest
Opravdu jsi legrační jurášku :) Zvláštní, že takovej bijec a ještě jsem tvoji armu nikdy neviděl pořádně útočit.... nikdy dál než na svejch ostrovech. A ty máš pocit, že na tebe Alibaba dělala nějakou akci? :) Jak jsi na to přišel? :)
 

DeletedUser8805

Guest
Hele, ty popelčin koníku, ne němec, ale holanďan :) když už....
Máš pravdu, tohle mě opravdu nenapadlo, že několika ohnivým lodím a "celým" !! dvěma útokům pozemních jednotek TY, VELKÝ BIJEC už říkáš akce :) Už tě chápu :)
 

DeletedUser

Guest
teď jsem si odfrkl,tak jako to správný kůň dělá:D,já se žádným velikým bijcem nenazývám,jak si správně napsal nemám žádnou armádu,ale zato mám a doly na 40 levelu :D prostě domkař,vám s pokorou stavím města:D jen vy je nějak nechcete.
 

DeletedUser

Guest
tak co jurášku,to tě musí stát dost zlatek yby jsi takhle zbrojil co?:)
 

DeletedUser

Guest
.-DESTROYER-...,ty který jsi pro Alibabu špehoval máš tu drzost vůbec zde psát???Pro mě jsi obyčejná špína,takže ty se mě na nic neptej,že se Alibaba musí k něčemu takovému odhodlat oněčem svěčí.Hráč co podvádí není pro mě v této hře hráč,ty patříš mezi ně.
 

DeletedUser

Guest
že jsem špehoval pro ALIBABU?ty máš ale kecy,bez zlatáků jsi úplná nula
 

DeletedUser

Guest
Ale teď fakt.Žije tady někdo ským si můžu pokecat o událostech na světe mý??
 

DeletedUser7507

Guest
any-joo,se mnou
a co říkam na gerusii?Že jsou celkem dobří, hlavně luii a spol. a ted i Jasson Smith kterého k sobě přetahly...Bohužel
 

DeletedUser9072

Guest
že jsem špehoval pro ALIBABU?ty máš ale kecy,bez zlatáků jsi úplná nula
K čemu je dobré se napadat a urážet ? K těm zlaťákům jen taková malá poznámka, bez nich je víceméně nulou každý. To jsi tak naivní, že si myslíš, že tady nějaká firma stvoří hru, která se dá s úspěchem hrát bez nějaké té finanční investice ? Vydělat chce přeci každý, zdarma ti nikdo nic nedá.
 
Nahoru