• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser

Guest
...budes nam tady chybet. Nicmene verim, ze se jeste nekdy nekde potkame, svet je tak malej, ze to kolikrat ani neni mozny :) At se ti dari, at te skola bavi, hodne uspechu a stesti, ktereho nikdy neni dost. Mej se krasne a dik za hru. Pepée
 

DeletedUser231

Guest
Pro mou informovanost, co se stalo na Mý že končíte bo jak to je?
 

DeletedUser

Guest
A co máte všichni s tou Alibabou?
Mě připadá, že Alibaba jenom umí dobývat města.
A navíc když Alibabu chválí (ve foru) Alibaba
 

DeletedUser

Guest
Jsem chlapec z vesnice ducha prosteho, vzdelanim nedotceny muzes mi prozradit o co v teto hre jde?
doted jsem mel dojem, ze je to o spolupraci pri obsazovani, braneni mest, ostrovu a dalsi fazi vystavbe divu.
Taky si myslim ze zavist he hrozna sfina a je nakazliva, nepolibil te hrac KUBINO???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sebechvála taky smrdí. Já na světě MÝ hraju a vím že se tady chválí členové Alibaby.
A když je taková svatá,slyšeli jste jak dopadla Black Wolves?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Vyhraje ten lepší, s tím se nedá nic dělat a ALIBABA se ne nadarmo chválí, v době kdy většina Mý neměla ani vyzkoumané Ol, oni už směle dobývali =)
 

DeletedUser

Guest
Sebechvála taky smrdí. Já na světě MÝ hraju a vím že se tady chválí členové Alibaby.
A když je taková svatá,slyšeli jste jak dopadla Black Wolves?
Muj pritel Jara Cimrman ma zakladni poucku "kdo te ma pochvalit, kdyz se nepochvalis sam" a nas chvali pocet bodu aliance, pocet lidi v prvni 10 mame 7 hracu a v prvni 100 mame 26 hracu a o bodech na hrace, na alianci a pocet mest ani nemluvim.
ted jsem pochvalil alianci.
ale porad mi nebylo odpovezeno na zakladi otazku o cem ta hra je o dobyvani ci o necem jinem? Poprosil bych o odpoved.
 

DeletedUser

Guest
Hra je o dobývaní, stavbě divu světa, ale nemusíte tady zveřejnovat osobní korespondenci, vy jste velká aliance, jestli se nemýlím tak minulý týden jste měli dvakrát mín bodů,ale to je důvod proč máte hodně nepřátel a myslím , že takových zpráv vám muselo přijít mnohem víc.

Mě připadá, že proti tomu Kubynovi máte spíš něco osobního, jako kdyby on jednou pořádně ztrapnil vás a vy ted musíte jeho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Ať tak či onak je to jejich věc, oni si (možná) poškozují reputaci ale jak řekl Pucmeloudův přítel Jára Cimrman "Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.

Takže tak ;)

PS: Ať tu nevidím flame! :grepolis
 

DeletedUser

Guest
tato hra je o tom co si v ní najdeš:) Jsou tací co to hrají kvůli dobývání, jsou tací co to hraji kvůli BB, jsou tací, aby si dokázali že jsou tací a tací :D a jsou tací co to hrají jen proto, že to hraji jiní, jsou tací, co to hrají a přitom to vlastně nehrají, pač než zjistí jak se to hraje, už nemají s čím hrát:) Po posledních zkušeností jsem i zjistil, že jsou tací co to hrají jen kvůli tomu, aby demoralizovali protivníky "spoluhráče" jak zevnitř, tak z venku, aby si ve hře rozvíjeli své "zkažené" choutky ovládaní druhých a vůbec jím o města nejde:),..

V téhle i v jakékoliv jiné hře se dá najít mnoho smyslu, proč to hrát ,)
 

DeletedUser

Guest
Vyzívám všechny aktivní a bojeschopné hráče na světě mý, nechť najdou společnou řeč, nechť si najdou společnou alianci, nebo si vlastní vytvoří. Zkrátka nechť vznikne nějaká konkurenceschopná aliance na tomto zvláštním světě.
 

Thasoss

Grepolis tým
Píšeš to, jak kdyby jste měli (ALIBABA) vládu nad celým světem :D Pořád tu máte jednu pomalu miliónovou ali a dalších několik s počtem bodů nad 500 tisíc ;)
 

DeletedUser

Guest
Vyzívám všechny aktivní a bojeschopné hráče na světě mý, nechť najdou společnou řeč, nechť si najdou společnou alianci, nebo si vlastní vytvoří. Zkrátka nechť vznikne nějaká konkurenceschopná aliance na tomto zvláštním světě.

Konečně hlas opozice.

Konečně hlas opozice.

Opozice asi ne:(
Pár silných aliancí tady je, Makedonci, ale ty jsou polde mých inforamcí neutrální, nebo ne:-/?
A ted zjištuji že za Makedoncy je hned Federační unie The Eagles.

Pak jsou tady aliance 500.000-750.000 jako Poseidonová legie, Seekers, Inferno, o těch se nebudu vyjadřovat.
Myslím že jedna alibabu podporuje, jedna je nautrální ,jedna spíš proti.

A pak aliance aliance pod 500.000 a konečně můj oblíbený Fenix:), tady očekávám že budete citovat má slova sevechvála smrdí, no co,jak řekl můj prasynovec Vilém II, že nezná žádné strany jen němce , tak já neznám žádné jiné aliance než Fenix:D.

Ale konečně jsme se jednou byli v nečem lepší než Alibaba:-O - grepoolympiáda, sice jen pár hodin , ale přece.:)

Jen nevím jak má někdo aliababě konkurovat, když oni(Alibaba) mají průmer 37.000 a ti Makedonci 15.000, a většina aliancí má porůmer 5000.K tomu největší hráči Alibaby mají až 170.000bodů.
Prostě bezkonkurenční.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8870

Guest
Aby se celá Alibaba nedivila a nezustala sama na světě My.Jak ten svět začal tak i tak skonci rychle.
 

DeletedUser

Guest
Uprimne receno, dokud nebudou dohrane ostatni svety,tak podle me nema smysl otvirat dalsi. Kdyz se na to tak divam a pozoruju to,tak ve smes ty silny aliance je vzdy skupina stejnych hracu + par nove prichozich a stejne jako ja,tak i dalsi se na svet My prisli jen proste podivat a ze vsech stran jsem slysel od hracu ve smes tu samou vetu v tom smyslu, ze jako sorry,ze jsem tu nebyl,ale prioritu ma ten,nebo onen svet,podle toho z ktereho sveta hrac pochazi.

Dokud se ty svety nedohrajou a uplne neskonci,tak na zadnym novym svete zadna silna aliance nevznikne. Jak svety budou dohrane a skonci,tak teprve potom budou ti ostrileni hraci chtit zacit od znovu.

To je muj nazor
 

DeletedUser

Guest
to je blbost. zvlaste pro nove hrace...aby prisly na svet, kde jsou hrci s milionama bodu...to se jim nebude moc dobre hrat:)
 
Nahoru