• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser9219

Guest
Beduin... když jsou hráči spokojeni v alianci, nikdo je nepřetáhne, pokud aliance nefunguje podle jejich představ, pak hledají jinou alianci, která by mohla fungovat, jak oni si představují.... ,-)
 

DeletedUser

Guest
souhlasím se sarafana,když to v ali prostě nejde tak to nejde :)
 

DeletedUser

Guest
Škoda, že som prišiel na tento svet až začiatkom augusta :( som mimo centra diania sa týchto vašich udalostí :) Dúfam že to nejako dotiahneme aspoň ku gerúsii , jedná ali z mála, čo za niečo stojí ;)
A v Alibabe sa nejako dovolenkuje , či ? :)
 

DeletedUser5002

Guest
Safarko takhle bych to neřekl. Sice jsme začínali tak nějak podobně, ale myslím, že hlavně je to o lidech a kvalitě aliance. Nějaké, kde se mi líbí či nelíbí ..... protože jsou i tací, kteří řeknou vy to tu máte na prd (bez ohledu na to, že by byli objektivní) a jdou pryč, ale přitom oni samotný stojí za prd a všichni jsou rádi, když jsou pryč. Výsledek stejný, ale poenta je trochu jinde.
A co se týká funkčnosti, tak i já si myslím je hodně na každém hráči jednotlivě, i když vedení by mělo jít příkladem. Já zažil jedinou dobrou alianci a nikdo mi nikdy nedokázal, že jinde je to lepší :)
 

DeletedUser9219

Guest
Zdravím Firste,

máš pravdu, najdou se i hráči, kteří jsou neobjektivní :))). Vedení mnohdy příkladem právě nejde :)). Kam si zbrousil ty ? Nikde jsem tě neviděla asi potřebují brýle ,-)
 

DeletedUser9219

Guest
arsche... že jsi přišel do rozjetého světa, si vedeš skvěle :)))
 

DeletedUser5002

Guest
Ahoj, no já opravdu víceméně zabrouzdal jinam. Uvidíme další svět, ale tenhle rok jsem měl v plánu něco jiného, než rozjet další světy :)
Jinak není vedení, jako vedení, to je recht. Všichni přeci víme, jak to dopadá, když vládnou blbci :) Vzpomeňme na Bílou Horu.....

Jinak.....
Safarku znám dlouho.... Nikdy jsem si o ní nemyslel nic hezkého :D I když vím, že je taky fajn, když chce, ale copak mám právo jí nutit, když se s ní někdy tak hezky škádlí :D jednoho krásného dne, se někdo z nás hůře vyspí, pošle druhého na pár měsíců do háje a jde se zase dál :) Budeš mi chybět, jestli tu někdy ve hře už nebudeš, či nebudu.
 

DeletedUser9219

Guest
first ... :))) jsi pořád stejný :)) rejpale, tak já už myslela, že se nám tu někde na Mý schováváš ,-)) a ty jen nakukuješ na forko :)) škoda, dlouho jsem se s nikým nešpičkovala :)))
 

DeletedUser5002

Guest
nene, neschovávám :) Ale jsme jedni z mála, co používají své jméno od začátku do konce, ostatní už ho radši kvůli strachu či vyjadřování změnily :) My se nemáme za co stydět :) Pošlu do háje každého když to chce a za to se stydět přeci nemusím :)
My škodíme na Achilovy, uděláme to tu ještě zajímavé :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak hra člověka na nějakém světě baví, to nezáleží na názvu, ani na nastavení, nýbrž na kolektivu, který jak jsem koukal a co od tebe vím, tak bude asi dobrý :)
 

DeletedUser9219

Guest
First.... tak už jsem se lekla, že by si nikde neřádil :))))

Thasoss... souhlas, kolektiv je velice důležitý... vždyť je to také týmová hra ,-)))
 

DeletedUser7382

Guest
Na některých světech jsem například bez výčitek skončil, teď jsem už jen na jednom, kde je parta dobrá. :)
 

DeletedUser

Guest
Sarafaka - dík, ale kraj mapky sa hrá dosť lahko, a este s tou paradnou ali v ktorej som :)
 

DeletedUser9039

Guest
na Achilesu mně to moc nebavilo,ale na Mý to je jiná :)

Myslím, že to mám zcela obráceně. Na Achillovi mi vyhovuje další bůh a nová kouzla plus některé budovy na ještě vyšším levelu. Nevím proč, ale Mý mě pořad neoslovuje ač se snažím jak se snažím :(.
Ale třeba až se přiblížíme k Alibabě, tak mě to bavit začne a to pak bude jízda :)
 

DeletedUser7507

Guest
No,myslím,že uý trochu upadadá ,Alibaba...Netvrdím,že rychle nebo zaručeně,ale myslím,že trochu upadaj---už klesli v žebříčku...
 

DeletedUser9219

Guest
Beduin .. ty jsi vtipálek , určo jsi hrál na více světech a víš, jak to chodí ... postupem času někteří hráči prostě skončí a zabrat jejich města je pro alianci přednější než se crcat s nepřítelem :)))

Nevšimla jsem si, že by loupežníčci polevili a když už jsme u toho, udělat koalici několik aliancí a pustit se do aliance o cca 40 hráčích je opravdu hrdinství. Já osobně před nimi smekám. Tak se nám loupežníčci držte .-)))) Ono by tu potom nebylo na koho nadávat ,-)))
 
Nahoru