• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser5002

Guest
Stejně, že zrovna jemu se to stane. No není to náhoda? Už to má asi přetuněný :) Pravda je, že reakce u suportu je někdy dlouhá, to by se mělo zlepšit a zpřesnit, aby se takové banální chyby nestávali, či se minimalizovali.
 

DeletedUser

Guest
taky k tomu!!
Nedělejte z G chudáka, co byl poškozen suportem
1. Přesně vidím jak mu jede dvojnásobnej útok a jak si mne prstíky chyba nechyba / upřímně, většina z nás by si je mnula taky /
2. Chyba se může stát a jen HRÁČ reaguje. Např. útok stáhne, nahlásí to , pokud by sednul tak kolonizaci zruší
3. Pokud vím tak dostal 5 dní a ještě v ochraně / supr dovča /

Myslím, že je spousta hráčů co dostaly BAN za menší věc / třeba z neznalosti / a nečílí se. Takže bych to neviděl nijak dramatický a rekce báby, resp. jednoho loupežníka mně přijde přehnaně dramatická.
Láďa
 

DeletedUser8805

Guest
Beduíne..jen info pro tebe : ta kolda se zdvojila táké :) Rovněž Láďova reakce se dá označit za poměrně typickou, na dané téma :)
Ale o to nejde, proč kolem toho takováhle hysterie?

Podle mne jsou daleko větším průserem pípáky na telefonech. Za premium a výhody s tím spojený tvrdě platíš, ale za pípák, který tě upozorňuje na příchozí útok?? ...ve srovnání s premiem je zdarma...
Proč vlastně? je to dle mého názoru nezpoplatněná výhoda jako hrom, ale to je jen část problému, ta menší...Tou horší je, že starý dobývací systém je ze svý podstaty založen na momentu překvapení a rychlosti reakce soupeře...to je alfou a omegou úspěchu či neúspěchu ve hře při tomto způsobu dobývání. U vzpoury je to šumák..tam má každej minimálně 12 hodin na všechno. Každej truhlík dokáže v momentě napadení zalarmovat půlku aliance, aby mu tam poslala beton...Ale tady?? Zavedením tzv. pípáků se stává starý dobývací systém kandidátem na vymření a dle mého názoru je to velká škoda...
Tohle je daleko závažnější téma, než nějakej přiblblej zdvojenej útok a pár lehlejch panáků navíc...

už teď, a to pípáky nefungují zase až tak dlouho, pozoruji i u útočně laděnejch zkušenejch hráčů, snižující se ochotu napadat ty hráče, o kterých se ví, že pípáky používají...jednoduše řečeno pípáky mají destruktivní účinek na hratelnost při starém dobývacím systému a likvidují jeho podstatu...nedivil bych se, kdyby na světy se starým dobývacím systémem, přestávali chodit zkušení hráči...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8546

Guest
Tak s tímto se dá souhlasit i nesouhlasit :p

Já osobně s tebou nesouhlasím, ale jen proto že dovedu brát města hráčům s "pípákem" i bez něj. Ze zkušenosti vím, že pokud jedu na hráče, ktrerému začne řvát mobil, tak je potřeba daleko lépe časovat a hlavně jet co nejkratší dobu. Pokud ti vyjde časování a nejedeš 2 hodiny, tak je "pípák" v mobilu i pro super hráče na nic.
 

DeletedUser

Guest
Nebudu se zde vyjadřovat k chybě hry a reakci hráčů a supportu na tento problém. Ale rád bych se vyjádřil k pípákům na mobilu. Upřímně řečeno nebýt jich, tak je ta hra dle mého o ničem a já bych neinvestoval čas a peníze do něčeho, kde by člověk musel sedět 24 hodin denně, jinak by si neškrtl a rozebrali ho hráči, kteří mají možnost být připojení i v práci narozdíl od těch, kteří tuto možnost nemají a mají jen mobilní telefony. Několikrát mi tento systém zachránil město a to jsem musel uhýbat přes malinkatý displej a hodně špatné připojení. Ale zvládl jsem to. Kdyby nebyl pípák, přijdu domů po 10 hodinách v práci a nemusím mít ani jedno město. To bych potom nestavěl nic jiného než defenzivu ve všech městech a zabíral města od neaktivních hráčů v ally nebo přebíral od aktivních, kteří mají tu výhodu, že mají připojení.
Asi bych zrušil pípák při vzpouře, tam dle mého nemá opodstatnění, ale při dobývání je to dobrý pomocník. Nicméně jak píše Maris, i hráč s pípákem se dá obsadit a to vcelku luxusně. Chce to jen časovat dokonale, akci provést rychle a být lepší než soupeř.
 

DeletedUser

Guest
Gekkone,to že jsi kouzelník to zde ví každý,tak si vykouzli mobil :D,nebo ti poradím necpi tolik peněz do hry a třeba zbude i na jíné věci než je grepolis,nebo potřebuješ založit?Jejda to mě zase bude pípat tabletek:D to jsem zase přehnal.
 

Thasoss

Grepolis tým
Rád bych se zeptal, jak vůbec vypadá příprava na divy? Nechce se mi brouzdat po všech mořích a hledat plné ostrovy jednou aliancí...
 

DeletedUser

Guest
No nevím zda bude někdo prozrazovat jak je na tom jeho aliance s divy, ale myslím, že někomu se daří lépe a někomu hůře :D
 

Thasoss

Grepolis tým
A kdo taky psal, že chci čísla ostrovů, seznam měst+stavy vojsk v nich? :) Stručný přehled abychom měli.
 

DeletedUser

Guest
No pokud nechceš čísla ostrovů apod, tak stručný přehled jsem ti dal. Někomu se daří lépe, někomu hůře.

Já bych jinak rád zveřejnil velice hezkou situaci, kdy jsme se v naší ally domluvili s kolegou Portorianem na sobotní ranní akcičku na hráče z Poseidonovi legie. Píšu akcičku, protože to byla opravdu akcička ve třech lidech. Evidentně jsme tuto kolonizaci malinko podcenili, ale pouze z důvodu toho, že dle našich zkušeností hráč, na kterého jsme vyjeli, není v sobotu ráno z 90% přítomen. A ejhle co se nestalo, hráč přítomen byl. Ale důvod jeho přítomnosti byl velice úsměvný, jejich ally se domluvila na našeho jiného hráče taktéž na ranní akcičku. Teda v jejich případě to byla akce, protože hlášení z podpor bylo habaděj.
A výsledek obou ranních útoků??? Ani jeden pokus o kolonizaci nebyl úspěšný, tudíž 0:0. Tímto bych rád vyjádřil respekt nad všemi zúčastněnými hráči na obou stranách, protože vstávat v sobotu ráno třeba v 5, je dle mého úchylnost, když nemusím vstávat do práce :D. Ale aspoň jsme se zasmáli, teda já určitě, někteří se možná nervli, jak je to možné že nesedl, ale i tak to byl hezký boj na obou stranách. (BTW dostal jsem nakonec telegram od svého jednoho vojáka, že jsem mamlas a příště už ho nemám nikam posílat, když tam budu připraveny birky, jelikož on byl cvičen k boji a né na plavání)
 

DeletedUser

Guest
Možná jsem se blbě vyjádřil!!
Gekone já tě spíš podržel!! Myslel jsem to tak, že mně to nepřišlo tak nenormální. Asi tě naštvala ta moje věta o dramatičnosti báby. To jsem fakt nemusel. Pardon
 

DeletedUser5002

Guest
Ty pípáky na mobil, to je tragedie. Jako vždy jsem se snažil držet krok s dobou, ale tohle mě netáhne. Mám obavy, že když se budu držet pípáků, jedu jen na sebe a né na spojence.
Přeci mi to nezačne pípat, když někdo vyrazí na mého kolegu vedle ..... a, že mu nepomohu, mě bude štvát více, než že na mě jede útok.
Má to asi své výhody, ale jak Kerberos znínil něco v jiném tématu o automatizaci hry, že je nepřípustná, tak tohle si myslím, že je stejný případ!!!
Přeci do hry se přihlašujeme kvůli kontrole a přátelům, či útoku. Právě jste jednu věc tímhle umazaly a myslím si, že dost zásadní. Být na Hyperborea, tak už asi chodím jen na pokec, protože co jiného s tou hrou ..... Zabírat nemůžu, před útoky mě to varuje .....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8811

Guest
:-D pokud vím tak to upozorňuje pouze tvůj účet nikoliv spojence či kolegu :-DDDDDD
 

DeletedUser

Guest
MIFIALIBABA co mi můžete říct o této alianci ? znám v ni hráče kumik a kuminka :)
 

DeletedUser7351

Guest
:):):):):)


/Všechno s Mírou, i ty smajlíky, když už musíš sestavit příspěvek pouze z nich ;)
Thasoss
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm přímo kopírována ctrl c z grepostatu, tak se podívejte

243 Kumik MAFIALIBABA 268,496 24 11,187
 
Nahoru