• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser3382

Guest
Kaiy: Nemyslím, že by můj osobní život trpěl ...aspoň ne v rámci hry a času, mám celkem dost tolerantního manžela a po mých dost těžkých osobních problémech-které by přestála asi málokterá ženská, je to příjemné odreagování. Pravda, smrdím tu prakticky stále...ale mám na Grepolisu kamarády se kterými se už notnou dobu osobně vídám. O mě osobně prakticky nevíš vůbec nic...stejně jako já o tobě. Nebráním se vzájemného pokecu po osobkách :D
Řekněme, že na Lambdu jsem šla původně jen jako mazlíček Scrinů -už jsem to nechtěla hrát, ale ...nějako se to zvrtlo...hold můj osud, neumím dělat nic napůl no :( Nemysli si, že mě ta hra po několika letech hraní vzrušuje :D Tohle je moje poslední štace....aspon doufám...

PS: my jsme se zasazovaly? Spíše jsme na něj nechtěly reagovat a to je rozdíl. Hádání a vyvolávání konfliktů nám přišlo zbytečné. To k Brogerskému koutku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9029

Guest
No je pravda že tohle je hodně hodně zvláštní svět !Žádný takový neznám! je pravda že PRDI vědí vše dřív než ten samotný hráč :D :D:D Nic proti PRDŮM vím že tam hrajou zlatý lidi jako Marcelka které znám z jiných světů
 

DeletedUser

Guest
Abyste nespekulovali,
co zase komu nakecal NEPO, to nevím, protože co od něho slovo, to lež.
Obdivuji to Shariino sebevědomí, ale jsi zcela vedle. Spousta tvých spoluhráčů semnou zcela slušně a aktivně komunikovala (nejen Mladepole jako váš oficiální zástupce). Tobě jsem ani nepsal, protože jsi stejný případ jako NEPO. Škoda psaní zprávy.

Konec Blogu jsem odůvodnil kompetentním osobám a těm normálním, co chtěli znát objektivní důvod. Každý, kdo zná skutečné důvody, je uznal a pochopil.

Takže si tu Shari klidně hrej tu svou manipulativní hru (stejně to nikoho nezajímá, na Lambdě jsi vcelku slušně propálená), ale nemluv o věcech, o kterých nevíš zhola nic.
 

DeletedUser9885

Guest
Ahojky ....všechny Vás moc zdravím :)

..... je mi z toho trošku blivno , když tu čtu o poctivosti našich herních protihráčů ....když já jsem byla svědkem toho, kdy jste předali učet neaktivního vašeho hráče ..človíčkovi ...který poctivě hrál ..... a z ničeho nic jste ho obvinili že mě podporuje ...když on tehdy schodou náhod se pokoušel má města kolonizovat a po neůspěchu zapomněl stáhnout podpory ... jak jste se dozvěděli, že u mě má podpory, když nikomu nedal vědět, že na města jede ???? jak jinak než, že jste mu vlezli na učet a koukli se aniž by on o tom věděl ...což se později potvrdilo ......protože toto je velmi jednoduché ...když předáš učet přes support tak jistě jde změnit přihlašovací udaje ...pokud ho předáš jen "per huba" tak samozřejmě ten kdo účet předává zná i heslo a tím má přístup na účet kdykoli...

...abych to schrnula ...nepřijde mi podle pravidel ...lézt někomu na učet .....natož tam lézt bez jeho vědomí .... jenže někdo v tom holt umí chodit ...

těch náhod a okolností, které se dějou na tomto světě je opravdu moc ....a je jasné, že tu nikdo veřejně nenapíše, že spolupracujete se supportem nebo že máte info od supportu ...protože je mezi Váma ..... takže je to opravdu směšné to tu pořád dokola rozebírat ...prostě víme o tom své a mě osobně nikdo nevyvrátí, že je to jinak

Shari o tvém soukromí něco málo vím ....a upřímně jako žena ..je mi líto co se ti stalo .....musela si být velmi statečná ...a jak píšeš asi by to každý nedal ..proto hodně štěstí do dalších kroků
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To Kay

Tak to tu procitam a nestacim se divit.

Jako jediny clenu cheathunters tymu mam prava na Lambdu a tak znam dost cele pozadi. Nekdy od rijna kdy jsem svet prebral po Kerberovi tak jsem jediny support ktery se o nej stara.

Takze, de fakto, tve narazky jsou namireny proti me. A ver mi nebo ne, ale ja nikomu zadne informace nesdeluji.

Dalsi vec co me zarazi je jak tu vyjmenovavas nectnosti vsech kolem vas, ale to ze z TOP alianci prave ve vasem bloku bylo a je velmi vyrazne vice porusovani pravidel a tim padem trestu nez u "PRDu" to uz nejak zminit zapominas.

Chapu ze je to nemile kdyz vam zabanuji vetsinu ali, nebo klicove hrace, ale pochybuji ze za to ze porusuji pravidla muzou "PRDi"

Ale abych te uklidnil, to ze nekomu nadrzuje support slysime da se rici denne, vetsinou z obou stran nepratel, ale nejcasteji od tech co jsou nejvice trestani=nejvice porusuji pravidla.
 

DeletedUser9885

Guest
vše vysvětlit nejde a určitě support nikomu nezděluje, kdo má trest, aby na něj šli útoky, proč by to dělal ?

třeba s kamarádství .....:-DDDDDDD jak tu bylo řečeno .....lidé na těchto vyšších místech se stýkají i s hráči kteří hrajou a pochybuji, že se o hře nebaví .....

.....jakožto už se tu taky kdysi dávno řešilo foto Chárona na srazu prdů ...ale jak říkám nemá smysl to tu asi rozebírat :-DDD pojdte hrát at už ta Lambda skončí :-DDD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to Albinus:
Pořád melete milý pane o trestech.
Tresty byly podivné za Kerberose, teď o tom nemám informace. Obecně se tomu vašemu jednání říká alibismus.
Jak naznačuje Dióné, podivných "důkazů", bylo nespočítaně, ale vždy se to nějak hodilo pod pokličku.
Ať už je to support na srazu hráčů a kamarádské popíjení s těmi, vůči nim má být nestranný či únik komunikace osobními zprávami mezi dvěma hráči (rodinnými příslušníky) aniž by to jeden či druhý pouštěli ven ..... podobných "náhod" bylo více než dost. Vždy se to zametlo pod pokličku, protože support je neomylný, svatý, všemi milovaný, ba co víc, za každých okolností (i přes osobní známost a nanejvýš podivné chování) nestranný.

Vaše praktiky (při vší úctě pěkně přiblblé) s utajeným předáváním účtu.... osobně by mě zajímalo, jak může fajn chlap napsat, že končí, předat města a po pár dnech beze slova zcela náhle předat účet PRDům. Odpověď se nabízí. Neaktivní účet předal support PRDům.... a takových případů je víc. Momentů, kdy support zcela bezprecedentně ovlinil celou Lambdu (ať už vědomě či nevědomě), je prostě až příliš, aby se jednalo o náhodu.

Buďte opravdu té lásky a přestaňte si hrát na neviňátko. Jste support team a jedna krysa ovlivní důvěru ve všechny členy vašeho týmu. Když si tam neuklidíte, musíte čekat kritiku podloženou podivnými událostmi. Jinak dostáváte svému jménu nicku Albinus = alibismus.
 

Thasoss

Grepolis tým
Co kdybyste začali hledat vinu někde jinde, než u Albinuse? Ono je celkem lehké obvinit Support tým z toho, že Vaše strana nedodržuje pravidla a ještě u sebe má špeha. Docela by mne zajímalo, kdo s tímhle žvástem začal a omotal si tím všechny spoluhráče okolo prstu.
 

DeletedUser

Guest
Opět stejný problém.
Jasně se řekne, že nejde o tresty a ...
Ono je celkem lehké obvinit Support tým z toho, že Vaše strana nedodržuje pravidla
.
Občas by to chtělo číst celé příspěvky, když už děláte toho moderátora.

Dosud nikdo nevysvětlil, jak soukromá kominkace přes osobní zprávy mezi dvěma rodinnými příslušníky přistála na účtu Miry Hruzy a Shari :D ....
To je jednoduchý důkaz, že zdejší support mlží a moderátoři fóra jim v tom zdatně sekundují. K tomu alibismus v povýšení Kerberose na zástupce Admina (pro obyčejné hráče neskutečná komedie) v ducuhu hesla: "Po nás potopa."

Pokud někdo ještě napíše, že nedodržujeme pravidla (a proto se naše pošta dostává do rukou Shari a podobných vyvrhelů) a bla bla bla, raději to tady zamkněte. Stejně se nic nevyřeší.
Pořád je to stejná písnička dokola, jeden hlupák sem napíše neskutečný kec, druzí na to reagují a dostanou trest (jako já ten BAN na fóru na 6 měsíců za označení jednoho hráče vykastrovaným býkem (jinak)) a pak chtějte po hráčích, aby si sem chodili diskutovat.
SAlupos tady vyskakuje jak čertík z krabičky, když někdo konečně uhodí hřebíček na hlavičku a opět to zametá pod koberec (věřím, že ona stále v dobrém duchu) .....

Prostě naivita a trapas. Ale hledejte si další výmluvy ... stejně všichni ví, co stojí za stavem tohoto fóra a celého světa Lambda:D
 

Thasoss

Grepolis tým
Udělejte si u sebe pořádek, pak z bordelu u sebe obviňujte Tým, ok? Nikdo z nás nemůže za to, že máte u sebe špeha možná na vysokých aliančních příčkách, ale nechcete to vidět.
 

DeletedUser9885

Guest
Tak opět zdravím ....

......já za mě můžu napsat, že konkrétně Albinuse neobviňuji z toho že vynáší ....ale hrají na Lambdě supporti z jiných světů a nikdo mě nepřesvědčí o tom ,,, že neznají způsob jak se se svými právy dostat k informacím na jiném světě než který spravují ...šikovný pc expert si poradí .. nebo stačí jen znát nějakého progamátora atd.atd

Regolitus má ve spoustě věcech pravdu ......nikdo neříká a nenapadá to, že dostal BAN neprávem ......jen je strašně zvláštní jak rychle se tyto zprávy dozví nepřítel ...... těch náhod je opravdu moc ....a jak jsem již psala nikdo mi nevysvětlí že je to náhoda .....že ve 23:00 dostane jeden člověk ban bez ochrany a vědí o tom 4 hráči dané ali ...na které je spoleh a není důvod jim nedůvěřovat ......a šup !!!!! hned ráno mu nepřítel projíždí všechny města............podotýkám všechny města........ a hned mu do jednoho sedne ..... jak říkám strašně velká náhoda ...... že na něj 3 neděle nejede ani utok a najednou po BANu jedou na všechny jeho města ...... už je to opravdu moooc okaté ......
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
doopravdy se těm čtyřem hráčům dá věřit, není jeden z nich ten, kdo vynesl informace, ono je snadné svést to na support, než přiznání, zklamal nás ten, kdo má naši důvěru
 

Thasoss

Grepolis tým
Netahej sem Pc experty... když prostě Supportér nemá přístup k danému světu, tak prostě k němu nemá přístup :) Albinus je poslední člověk, na koho byste měli toto svádět, že Vám jaksi uniká info... vzhledem k jeho povaze.
 

DeletedUser9885

Guest
Pokud sis přečetl dobře můj příspěvek tak já Albinuse neobvinuji ...ale jsou tu jiné možnosti, které jsem již napsala ... na které jak je vidět mi jen odpovíš......... Netahej sem Pc experty. ......... a to je přesně to ...co ti pak nechává tu nejistotu toho, že je tato hra nečistá ... těmito slovy to schodíte ze stolu a pak se divíte, že tu kolují takovéto zprávy, na které jen reagujete že porušujeme pravidla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Protože si myslet, že se někdo nabourává do support toolu... nezdá se Ti to trošku moc?
Jinak ohledně Albinuse, to bylo na všechny, kteří jej obviňují z nečisté práce.
 

DeletedUser9885

Guest
...proč hned tak silná slova ???????? ..... já netvrdím, že se někdo nabourává ...jen že se může podívat na jiný svět než který spravuje ......
 

DeletedUser75

Guest
Tak opět zdravím ....

......já za mě můžu napsat, že konkrétně Albinuse neobviňuji z toho že vynáší ....ale hrají na Lambdě supporti z jiných světů a nikdo mě nepřesvědčí o tom ,,, že neznají způsob jak se se svými právy dostat k informacím na jiném světě než který spravují ...šikovný pc expert si poradí .. nebo stačí jen znát nějakého progamátora atd.atd

Regolitus má ve spoustě věcech pravdu ......nikdo neříká a nenapadá to, že dostal BAN neprávem ......

Support na světě hrát může, ale nemá na daném herním světě žádná práva, a ani je mít nemůže. Jednak hraní a nehraní supportu stále prověřujeme (Charon a moje maličkost), jednak kontrolujeme i práci supportu, která je díky našim programům snadno zkontrolovatelná.
Bylo to řečeno už x krát, a tedy to znovu zopakuji.
Supporti se vybírají z hráčské komunity, proto je logické, že někde hrají. Postup času se stává, že nehrají, protože je hra už nebaví, ale supportují dál.
 
Nahoru