• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser9072

Guest
pro moderátory:
když už jste teda tak nestranní a otevření k problémům, tak by mě docela zajímalo kdo a proč v noci smazal ten prvotní Hanibalův přízpěvek tady v kavárně?

To by mě také zajímalo, kvůli mailům to určitě nebylo, protože u opakovaně zveřejněného příspěvku najednou stačilo ty mailové adresy smáznout.
 

Thasoss

Grepolis tým
Michalvaluch: Pozor, ted uz sem tahas pravidla hry. To resi Support, ja jsem pouze moderator fora. Bavil jsem se o tom, ze pokud v teto diskuzi budou porusovana pravidla, nebude mi zalezet na puvodu vinika.

Hanibal: Kolega do duvodu uvedl pouze poruseni pravidel. Presny duvod vi jedine on sam, nicmene asi uznal za lepsi toto utnout ihned.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Michalvaluch: Pozor, ted uz sem tahas pravidla hry. To resi Support, ja jsem pouze moderator fora. Bavil jsem se o tom, ze pokud v teto diskuzi budou porusovana pravidla, nebude mi zalezet na puvodu vinika.

Ale vždyť ty pravidla porušuješ i Ty, když v tomto fóru píšeš o Plague lživé informace, že zakazuje Plague přestup k Fénixům atd. Stavíš se na stranu těch, kteří ty pravidla hrubě porušily.To není porušování pravidel Moderátorů?
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Thasoss

...pozor na mazání částí přispěvků hráčů. Vymazáním části textů děláš z vážné diskuze kabaret. Začínám si opět myslet, že je tvým cílem znevážení a zesměšnění celé této nechutné záležitosti.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ja psal neco o tom, ze Plague zakazuje prestup? Precti si celou diskuzi od zacatku. A od kdy je poruseni pravidel hry to, ze souhlasim s tim, kdo podle nekoho jineho porusuje pravidla hry a nevi to o nem na sto pro?

Hanibale, smazal jsem jen narazku, ktera by druhou stranu mohla dohnat k vulgarismu.
 

DeletedUser10128

Guest
Kluci ale vy se bavite jeden o koze a druhy o voze...
Thasoss- se bavi o pravilech na foru.. Ty ho zajimaji..
A vy se bavite o pravidlech ve hre.. ty ho nezajimaji.. On jen kontroluje prispevky tady na foru, aby nebyly vulgarni...
Ale to jestli je v nich pravda a nebo lez mu je uplne sumak... :D
 

DeletedUser9072

Guest
Ja psal neco o tom, ze Plague zakazuje prestup? Precti si celou diskuzi od zacatku. A od kdy je poruseni pravidel hry to, ze souhlasim s tim, kdo podle nekoho jineho porusuje pravidla hry a nevi to o nem na sto pro?

Hanibale, smazal jsem jen narazku, ktera by druhou stranu mohla dohnat k vulgarismu.

Podívej se Thasoss, napsal jsi to a jestli to tam už není, tak jsi to prostě dodatečně smazal či upravil jak je tvým zvykem.
 

DeletedUser10127

Guest
Jirko, mě se k tomu již nechce vyjadřovat, mě šlo o mirraina, protože to byl dobrý chlap a nechci, aby tady vypadal jako pitomec, v tom bude něco doufám jiného,.
Martine, do včerejška ten hráč (nick toho hráče) existoval, pokud by to byl jak píšeš dobrý chlap, tak by se k tomu postavil čelem a zřejmě by se to snažil tady vysvětlit on sám.. bohužel už nehraje tak nezbývá nic jiného jak se dohadovat.. nicméně jde o porušení pravidel hry a k tomu nemůžu být potichu.. jen mě mrzí, že víc jak tato věc se řeší nějaké upravování textů nebo nějaká náklonnost
moderátora vůči vaší alianci..:(
 

Thasoss

Grepolis tým
Hanibale, dokud nebudes vice konkretni, nemohu ti poradne odpovedet. Hudyne jsem smazal dve citace prispevku, ktere byly primo nad jeji reakci=zbytecna citace. Jeste predtim jsem ale umazal Stormovi jednu narazku, na kterou by nemusel jura reagovat v souladu s pravidly, pozdeji jsem umazal dalsi narazku, tentokrat od jury.
 

DeletedUser10127

Guest
Michalvaluch: Pozor, ted uz sem tahas pravidla hry. To resi Support, ja jsem pouze moderator fora. Bavil jsem se o tom, ze pokud v teto diskuzi budou porusovana pravidla, nebude mi zalezet na puvodu vinika.
a můžeš mi teda vysvětlit, jak se mám bavit o tomto problému ve veřejné kavárně, aniž bych se m zatahoval pravidla hry i když byla jednoznačně porušena??
 

Thasoss

Grepolis tým
Mne nevadi, ze je tu probirate, mne vadi, ze je probirate ve spojitosti s mou (ne)zaujatosti, hlavne. Coz neni zcela na miste, jelikoz ja mohu trestat pouze za poruseni pravidel fora.

A stale plati, ze poruseni pravidel hry se ma hlasit na foru a ne to propirat na foru-zde to totiz nikdo nevyresi.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10127

Guest
Hanibale, dokud nebudes vice konkretni, nemohu ti poradne odpovedet. Hudyne jsem smazal dve citace prispevku, ktere byly primo nad jeji reakci=zbytecna citace. Jeste predtim jsem ale umazal Stormovi jednu narazku, na kterou by nemusel jura reagovat v souladu s pravidly, pozdeji jsem umazal dalsi narazku, tentokrat od jury.
proč promazáváš "narážky" a hodnotíš jak by mohl na ně někdo reagovat?? ty znáš Jirku? znáš Martina? pokud ne, nechej to na každém z nich a upravuj až k něčemu dojde... děkuju
 

Thasoss

Grepolis tým
V tom Ti nevyhovim, tohle se dela z duvodu prevence :) Diskutovat muzete i bez toho, ne? Nebo to jinak nezvladnete? A az k necemu dojde... to uz bude pozde.
 

DeletedUser10127

Guest
myslím že to zvládneme, a pokud ne, tak budeš mít akorát trochu víc práce..:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Hanibale, dokud nebudes vice konkretni, nemohu ti poradne odpovedet. Hudyne jsem smazal dve citace prispevku, ktere byly primo nad jeji reakci=zbytecna citace. Jeste predtim jsem ale umazal Stormovi jednu narazku, na kterou by nemusel jura reagovat v souladu s pravidly, pozdeji jsem umazal dalsi narazku, tentokrat od jury.

Jak mohu být konkrétní, pouze vím, že hledám nějakou část textu, kterou jsem tu četl a ona tam už není. To si jako myslíš, že vše kopíruji a ukládám, abych ti pak mohl dokazovat, co mažeš a měníš ?
 

DeletedUser10127

Guest
O praci nejde, jde o to, ze potom dojde rovnou k trestum.
je škoda, že se tu řeší slovíčkaření, ale samotný problém jde do ústraní..:(
tak trochu mi to připomíná nedávnou aférku hrubého porušení pravidel ze strany DW, o které se dál už nemluví, jen se snížil odchodem hráčů počet na Iotě....
 

DeletedUser9072

Guest
Dobrá připomínka a nejpikantnější na tom všem je, že hlavní viník a aktér té aféry stále hraje bez trestu a hádejte všichni, v jaké alianci je :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru