• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

Thasoss

Grepolis tým
Bylo by o Thasosse férové, aby se této debaty vzdal a nikterak nezasahoval a nepřispíval. Jako bývalý hráč Fénixu je pouze jednostranný. Tudíž pokud si thasosy férový, nechej to na ostatních moderátorech a nikterak do této debaty nezasahuj!
Vy si tu ale take melete svou... jste snad nezaujati?

Michal: odpoved na to uz mas jakou dobu.
 

DeletedUser

Guest
kdo smazal příspěvek nebo upravil vidí jen moderátor, pokud jsme někde nahradili slovo, těžko v záplavě si vzpomenem přesně, jaké a ví to jen ten co text upravil.

hlavní moderátor hry pište klasickou soukromou zprávou Pythón hl. moderátor fóra
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
Já Ti ho ani předtím nesmazal... přišel jsem až teď, není mým krédem tu být o půlnoci. Takže se klidni... a za další- salupos má pravdu-emaily bys neměl zveřejňovat. Další věc: nikde se nedočtu, že toto dělá Fénix, ale dočtu se tam, že úplatek nabízí pouze jeden hráč z Fénixe. Což je celkem obrovský rozdíl.
Jinak další fakt je ten, že Plague odmítá pustit aktivní hráče k Fénixovi, kde by pod jednou střechou dostavili divy a poté se vrátili zpět-všichni by vydělali.
A nebylo by také na škodu házet vaší neschopnost na mé členství v Týmu, že ano Hanibale? S nikým z Fénixů jsem po odchodu nepromluvil, akorát jsem teď nedávno popsal pár řádek ze Stormem, kde jsem mu posílal odkazy na přeložený DevBlog a upozornil ho na několik schválených skriptů a zda-li to vyvěsí u Fénixe na fóru, to už je jen na něm.
pokud si pamatuješ Thassosi, tak mezi oběma aliancemi bylo dřív spojko, které Storm vypověděl, s tím že chcete vyhrát a postavit všechny divy.. nechápu, proč bychom se měli teď spojovat dohromady?? já ani většina lidí od nás z aliance to pro nějakou korunku nehraje! a věř mi, že jsem hrdý na to že se nám podařilo postavit byť jen ty dva divy do konce a pořád jsou naše..pokud o ně přijdem jinak jak bojovou cestou, to bohužel neovlivním, ale nechápu jak bymohlo někoho takové vítězství těšit...:(??
 

Thasoss

Grepolis tým
Hele, bota nechame suppum, ok? Bud podezreni na nej vyvrati nebo... kazdy mame svuj nazor, kazdy se priklani k jinemu taboru. Slucko na chvili melo pouze dat obema stranam korunu.
 

DeletedUser

Guest
lidi, teď ho oslovujete, on odpoví, vy ho zde nechcete a zas je zle :)
Jinak má aliance na epsilonu měla 4 divy, těšilo mne, že je máme, než nám nečekaně zešedl hráč u divu, smazal účet, všechny města jsme získali, poslední trvalo nějaký ten pátek, vlezl tam betonový hráč, ale získali jsme ho :)
 

DeletedUser10127

Guest
Hele, bota nechame suppum, ok? Bud podezreni na nej vyvrati nebo... kazdy mame svuj nazor, kazdy se priklani k jinemu taboru. Slucko na chvili melo pouze dat obema stranam korunu.
pokud sis nevšiml, já o žádném botovi nepíšu, psal jsem o tom, že o žádné slučování nestojíme..:) a o korunku stojí jedině Fénixové, a jak se ukázalo tak to nechcou zadarmo...
 

DeletedUser9072

Guest
Můj příspěvek v noci smazal jakýsi Hyndaér s tímto odůvodněním:

příspěvek
Zdravím Tě,
příspěvek v témau kavárna světa Iota ti mažu.
Je to z důvodu, že tam zvěřejňuješ to, jak si píšeš s hráčem i přes to, že to nepovolil.

Děkuji za pochopení.



Hyndaére, příště se toho hráče, co mi nabízí úplatek zeptám, jestli to mohu zveřejnit. Děkuji za radu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ten to moderátor tu není a vy viníte thaosse, asi Hyndaér uznal příspěvek za nevhodný, nebyly tam taky emailové adresy ? třeba se mu v noci nechtělo to upravovat
 

DeletedUser

Guest
lidi, teď ho oslovujete, on odpoví, vy ho zde nechcete a zas je zle :)
Jinak má aliance na epsilonu měla 4 divy, těšilo mne, že je máme, než nám nečekaně zešedl hráč u divu, smazal účet, všechny města jsme získali, poslední trvalo nějaký ten pátek, vlezl tam betonový hráč, ale získali jsme ho :)
Máš pravdu, nikdo už by tu neměl oslovovat Thasosse, pokud ho tu nechceme. Zároveň on by neměl nikterak do této diskuse zasahovat, jakožto bývalý Fénix. Je to jako v reálu, pokud třeba v soudnictví je jakkoliv spojen s jakoukoliv stranou sporu, musí se ihned vzdát všech aktivit.

S tím vaším světem, velká gratulace. A o to nám v této hře jde také, dohrát ji čestně a né se snažit získat korunku uplácením jiných hráčů!., je to hra a u toho by to mělo zůstat a né někomu nabízet 10 000Kč, za to že přejde k Fénixům, to je do nebe volající. O tomto je tato diskuze a všichni z Plague jsou naštvaní. Snad Suport najde človíčka který podle našeho názoru hrál za Mirainha z Fénixů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Třeba se mu to v noci nechtělo upravovat???
Tak snad máte nějakou pracovní dobu....střídáte se...co já vím...... Prostě, když za tím sedím a chci tu práci dělat-tak snad zodpovědně....
 

DeletedUser

Guest
to mohla být jen solo akce jednoho hráče, jeho aliance o tom nemusí vědět a co ho k tomu vedlo, kdo ví .
odbočuji mám jít k zubaři a celkem výpláznu 3 tisíce, mne se to zdá na dnešní dobu dost, představa, že někdo chce vlastně do hry investovat 3X tolik, neumím si představit proč :)

Hudyna : už vidím, kdo se hlásí na noční koukání do fóra, mne by doma roztrhli v noci klepat do notebooku :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kamile: jj, přesně tak..souhlas

Salupos: tak to má nechat na ráno :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
to mohla být jen solo akce jednoho hráče, jeho aliance o tom nemusí vědět a co ho k tomu vedlo, kdo ví .
odbočuji mám jít k zubaři a celkem výpláznu 3 tisíce, mne se to zdá na dnešní dobu dost, představa, že někdo chce vlastně do hry investovat 3X tolik, neumím si představit proč :)

Hudyna : už vidím, kdo se hlásí na noční koukání do fóra, mne by doma roztrhli v noci klepat do notebooku :)
vidíš, kdyby jsi byl u Plague, mohl jsi mít tři korunky od "neznámého sponzora" ..:)
 

DeletedUser9072

Guest
ten to moderátor tu není a vy viníte thaosse, asi Hyndaér uznal příspěvek za nevhodný, nebyly tam taky emailové adresy ? třeba se mu v noci nechtělo to upravovat

Ano, vinil jsem Thasosse a tímto se mu za to omlouvám. To ovšem nic nemění na tom, že moderování nezvládá, vyhrožuje ,promazává a upravuje příspěvky k obrazu svému.
 

DeletedUser

Guest
nemohl já jsem holka, tak bych tam byl nemohla :)
neměli jsme žádnou, měli ji cassus oni ty divy postavili první, my jím je vzali, útoky nás bavili více než běhání po trhu .)

Hanibal : zase jsme tam, kde nechceme, řešení moderátora, též dělám totéž co on :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Koukni na datum prispevku a muj nastup do funkce... a Kamile, me byvale clenstvi o Fenixe neco ohrozuje?
 

DeletedUser

Guest
jenom se zeptal, mohl třeba se optat na obě strany. Nehodnoťme každé slovo, ještě začnete hodnotit mne a uteču :p
 
Nahoru