• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10719

Guest
Zprávy z konce světa.

V naší alianci Bohemia (27. v pořadí) jsem si pár dnů lámal hlavu s následující záležitostí: Sakra proč posíláme útoky do betonu? Vždy to někdo vyprovokoval a vedení to podpořilo. Dále proč někteří velcí cizí hráči posílají nesmyslné útoky s birémami a s meči na naše vedení, a jak je možné, že naše vedení roste tak rychle? Přišel jsem na jediné možné vysvětlení:

Někteří lidé z naší aliance vyprovokují vždy běžné lidi k útokům do betonu, čímž nepřátelští hráči X získají snadno bojové body. Za oplátku pak pošlou tito nepřátelští hráči X nesmyslný útok s birémami a s meči na naše vedení. A naše vedení tedy také získá snadno bojové body. Vydělá na tom naše vedení, ti nepřátelští hráči X a nevýhodné je to pro běžné lidi z naší aliance. Když jsem na to přišel, tak jsem si připadal jako kdybych vyřešil rovnici o 3 neznámých.

Ano je to strategie podporovat vlastní účet, ale podle mě je to strategie krátkodobá. Třeba mě to naštvalo tak, že neváhám zde očernit následující hráče: bucino, regat a Dardass – jsou zapsáni v nejužším vedení a dále hráči Oldapitbul, Sefjir, Darejoss a Yos77 – výrazně a nesmyslně se na fóru našeho vedení zastávali a útoky pomáhali vyprovokovat. Pozor, pro svůj prospěch neváhají zneužívat kolegy z aliance.

Jasně je to strategie, chápu, asi bych byl schopen s tím kalkulovat (musel bych), ale nějak mě tento aspekt nebere. Možná i proto, možná i skrz to, že nestíhám běžné úkony tedy se hrou končím. Mějte se krásně a ahoj Pygmalion.
 

DeletedUser9285

Guest
Nevím čím to je, ale všude, kde se objeví určití jedinci, tak ten svět stojí za úplný hopííííííííííííííííííííííííííp!!!
Zničili jste intrikami Lambdu a teď se to samé v bledě modrém děje i na Rho, jděte s tím už vážně víte kam!!!

Fakt se nestačím divit, co jsou některá individua schopna udělat pro výhru!!! Je mi z vás na blití!!!
 

DeletedUser9285

Guest
Tak já jsem v tom postu zmiňoval, že tím myslím tu povedenou partu z Lambdy, kteří si zde říkají Lama All Stars, ale někdo to tu smazal... :-(
 

DeletedUser9285

Guest
Tak to bacha, někdo to fakt umazal...
Mimo jiné jsem je v poslední větě poslal víte kam...
 

DeletedUser

Guest
šušká se jen, že ještě neví, jestli budou či nikoliv.
Ostatně řečeno toho tady bylo...

Zbytek světa již umřel a největší zklamání není legie(tam o bylo dáno již na začátku), ale seekers .

jediná ali kde se ještě občas někdo přihlásí do hry jsou hvězdné lamy
 

DeletedUser9039

Guest
Seekers jeste neumrela? A co teda dela? Neni ji vubec videt ani slyset :)
 

DeletedUser9285

Guest
Tak ono je to těžké, když nám do aliance nasadili špeha, který jim kopíruje naše fórum...

Kdybych se měl vyjádřit jak to cítím, tak bych dostal doživotní BAN, Lamy jsou ubohý!!!

Stejné to bylo i s tou krysou krkosj!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na Mý jsme taky vypadali,že jsme umřeli..
Na Rho je to sice jiné,ale rozhodně se nevzdáme.
Když padnout,tak ať to stojí za to :)


cítím z Tebe elán mladíčka! Už to umíš hrát? Kdyby něco napiš mi, rád Ti dám školu, jistě si se neměl od koho učit :cool:

by politixxx

ale všechny lamy nemůžeš házet do jednoho pytle !!! :-/
 
já osobně špehy považuju za naprostou spodinu... a ty co je využívají či dokonce nasazují do cizích ali za ubožáky... jako by nestačily podrazy v reálu, ještě i na hře, kde si jde většina odpočinout, tak se sem musí vecpat... budto umím hrát a hraju jak mi to nejlíp jde, anebo jsem taková chudinka, že si musím pomáhat podpásovkami... timhle u mě tahle ali strašně klesla... uznávala jsem je jako vynikající hráče, ale spíš by bylo lepší napsat, všeho schopné hráče....
 

DeletedUser

Guest
já osobně špehy považuju za naprostou spodinu... a ty co je využívají či dokonce nasazují do cizích ali za ubožáky... jako by nestačily podrazy v reálu, ještě i na hře, kde si jde většina odpočinout, tak se sem musí vecpat... budto umím hrát a hraju jak mi to nejlíp jde, anebo jsem taková chudinka, že si musím pomáhat podpásovkami... timhle u mě tahle ali strašně klesla... uznávala jsem je jako vynikající hráče, ale spíš by bylo lepší napsat, všeho schopné hráče....


jj ali seekers ta strašně klesla :p
 

DeletedUser9039

Guest
podes, pravdu diz....zarnym prikladem byl dede :) a dalsim je indyjoint
 

DeletedUser9384

Guest
Tak ono je to těžké, když nám do aliance nasadili špeha, který jim kopíruje naše fórum...

Kdybych se měl vyjádřit jak to cítím, tak bych dostal doživotní BAN, Lamy jsou ubohý!!!

Stejné to bylo i s tou krysou krkosj!!!

Víš jak toto vypadá?? S dovolením to přeložím. Bože, oni mají u nás špeha a nám se nedaří k nim našeho nasadit.

Ale realita je jiná a ty to víš moc dobře. My u vás špeha nemáme. Jen někteří vaši nespokojení členové nám občas pošlou nějakou informaci, nevyžadujeme ji, sami nám ji posílají. Což více vypovídá o vás, než o nás. Ale buď v klidu, vaše ali není zdaleka jediná, info k nám proudí skoro ze všech stran.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru