• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9384

Guest
Upřímně, nečekal jsem že sem napíšete a přiznáte se, takže za mně žádné překvapení.
 

DeletedUser9779

Guest
Mladepole, máš můj obdiv ke snaze, jakou vynakládáš na rozvrácení čehokoli. Nemá smysl v tom pokračovat, pravdu ukáže jen čas :)

Ale měl jsem za to, že fórum slouží k diskusi ohledně dění na Grepolis a interakce s dalšími hráči, zde to však ztratilo smysl.
Mějte se zde.
 

DeletedUser5002

Guest
A je nutné se tu v tom vyznat? :) Vybírej si jen to, co se dá číst :)
 

DeletedUser9285

Guest
No vzhledem k tomu, že se tu mluví i o nás, tak bych v tom chtěl mít jasno... :-D
 

DeletedUser5002

Guest
Pak jsi tedy nezašel na správné místo, jdi do hospody, po návratu bude vše jasnější a jednodušší :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ono na každém šprochu pravdy trochu. :p Takže je na každém, kdo si z toho co vezme, jak se podle toho zařídí. :) Někoho to nijak zvlášť netankuje, někdo je až paranoidní. ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Ahoj lakipe, koukám ještě hraješ :) měj se fajn a někdy se ozvy :) Seekers zničte, nic jiného si nezaslouží :)
 

DeletedUser10974

Guest
kámo esmeralda bola slepá buchta , to skor mi to pripomína Angeliku tá nemala nikdy dosť a nikdy to nemalo konec tak jak pokazený gramofon .....aj tu je to furt o tom istom tí istý akteri vytiahnutí z komparzu. :D

že čo tým basnik povedal ??....menej kecov a viac hrania a menej masirovať svoje ego lebo je to len hra.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru