• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9384

Guest
Upřímně, nečekal jsem že sem napíšete a přiznáte se, takže za mně žádné překvapení.
 

DeletedUser9779

Guest
Mladepole, máš můj obdiv ke snaze, jakou vynakládáš na rozvrácení čehokoli. Nemá smysl v tom pokračovat, pravdu ukáže jen čas :)

Ale měl jsem za to, že fórum slouží k diskusi ohledně dění na Grepolis a interakce s dalšími hráči, zde to však ztratilo smysl.
Mějte se zde.
 

DeletedUser5002

Guest
A je nutné se tu v tom vyznat? :) Vybírej si jen to, co se dá číst :)
 

DeletedUser9285

Guest
No vzhledem k tomu, že se tu mluví i o nás, tak bych v tom chtěl mít jasno... :-D
 

DeletedUser5002

Guest
Pak jsi tedy nezašel na správné místo, jdi do hospody, po návratu bude vše jasnější a jednodušší :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ono na každém šprochu pravdy trochu. :p Takže je na každém, kdo si z toho co vezme, jak se podle toho zařídí. :) Někoho to nijak zvlášť netankuje, někdo je až paranoidní. ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Ahoj lakipe, koukám ještě hraješ :) měj se fajn a někdy se ozvy :) Seekers zničte, nic jiného si nezaslouží :)
 

DeletedUser10974

Guest
kámo esmeralda bola slepá buchta , to skor mi to pripomína Angeliku tá nemala nikdy dosť a nikdy to nemalo konec tak jak pokazený gramofon .....aj tu je to furt o tom istom tí istý akteri vytiahnutí z komparzu. :D

že čo tým basnik povedal ??....menej kecov a viac hrania a menej masirovať svoje ego lebo je to len hra.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru