• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak o dedem a indyjointovi nic nevím a defakto mě to nikdy nezajímalo
spíš mě zajímá jak je možný, že aliance na prvním místě defakto neví jak kolonizovat soupeřovo město, za poslední xxx dobu se jim podařilo zkolonizovat jen město podprůměrné ali, jinak si přehazují svoje města mezi sebou :)

Ale o tom nám může vyprávět zase pan politixxx popřípadě synův mistr :D
 

DeletedUser9285

Guest
Pro mě jste po Lambdě jen banda nýmandů, vyhráli jste jen díky tomu hajzlovi krkosjovi!!!
Jste absolutní spodina téhle hry!!!
ALIBABA na Mý měla aspoň úroveň, vy jste jen ubožáci!!!

A to, že jste k nám nenasadili špeha už někdy z kraje vám už stejně nikdo nevěří (stejně jako v případě krkosje na Lambdě) a po posledních dnech se to ukázalo naprosto jasně!!!
 

DeletedUser9384

Guest
A zase Lambda? Sis si nejsem jist zda to patří na kavárnu RHO, ale odpovím ti.
Jednak z tvého příspěvku opět křičí jste špatní protože my jsme u vás svého špeha nedokázali umístit (ač jste to zkoušeli) a za druhé, opravdu věříš že jeden špeh na poslední cca. 1/3 hry může za váš debakl?

A co se Rho týká, jsou to zas a opět vaše paranoidní fantazie, stejně jako to že já a Shari jsme nasazení agenti Míry Hrůzy ač jsme se nalogovali před ním a na pozvání úplně někoho jiného, stejně jako ovninění z obkličování LZ... Prostě evidentně se herní a hlavně válečné neúspěchy musí svédst na něco jiného než na vaši neschopnost, že?))))))))))

Ale to kolik tomu věnujeme času, že se (v drtivé většině) věnujem jen jednomu světu a ano, i do hry dáváme peníze to úplně přehlížíte.
 

DeletedUser

Guest
Pro mě jste po Lambdě jen banda nýmandů, vyhráli jste jen díky tomu hajzlovi krkosjovi!!!
Jste absolutní spodina téhle hry!!!
ALIBABA na Mý měla aspoň úroveň, vy jste jen ubožáci!!!

A to, že jste k nám nenasadili špeha už někdy z kraje vám už stejně nikdo nevěří (stejně jako v případě krkosje na Lambdě) a po posledních dnech se to ukázalo naprosto jasně!!!

Tak dovolil bych si nesouhlasit téměř ve všem co jsi napsal-jedinou aliancí co měla úroveň na mý byla ali Zabijáci loupežníků :p
já na lambdě nikdy nehrál a hážeš mě do jednoho pytlíku a to se mi taky nelíbí
a furt se tu bavíte o nějakých nasazených špehách, proboha proč? Za prvé to nejde ovlivnit a za druhé to není v rozporu s pravidly, tak správný hráč si s tím nedělá hlavu a co hlavního vždy si s tím poradí . Tak přestaňte plakat a vzájemně se osočovat a proboha začněte hrát, to, že nejste schopni jako ali zabrat soupeřovo město a kolikrát ani převzít mezi sebou - to je k zamyšlení !
Hraji již 4 roky a co se týče handrkování kvůli nasazeným špehům tak jsem to zažil až nyní během dvou měsíců zjevně moderní doba a nebo se o tom až příliš mluví.
Grepu zdar
 

DeletedUser9039

Guest
O ubozacich bychom tady mohli mluvit celkem dlouho. My alespon oproti vam hrajeme, vy jste neukazali jeste vubec nic. Zacnete uz poradne hrat a mene osocovat ostatni. Pokud se chcete hadat, muzete to delat prostrednictvim ohnivek a army.
 

DeletedUser9285

Guest
Jste chytrý jak rádio, jak máme asi hrát, když se nemůžeme pořádně domlouvat na fóru, je tu krysa, která to kopíruje a posílá soupeři!!!
Když to není Váš špeh, tak mi přepošlete jeho zprávy, které vám posílá a vy je nechcete, takže vás vlastně spamuje, tudíž se zbavíte spamera a my špicla... Ale to neuděláte, protože by se vám rozsypala taktika!!!


Maldepole
Patří to sem, stejní lidé, stejná taktika...
To co jste na Lambdě předváděli se s vámi potáhne dokud nezrušíte účty!!!
 

DeletedUser9384

Guest
No, nevím jak ty, ale já nejsem práskač. A díky, netušil jsem že tu máme takového obdivovatele našich úspěchů na Lambdě.))))
 

DeletedUser9039

Guest
Vy uz jste s tema speham vazne nemocni...vsugerovavate si neco co neexistuje, tak moc az tomu sami verite :D
Klidne si k nam nejakyho speha nasadte a uvidite, ze u nas nic nenajdete....nic tam totiz neni. Ty informace, co dostavame jsou jen nejaky cinty slinty, dle kterych si muzeme jen domyslet. Delate ze sebe jen chudinky, tak se prestante litovat a hrajte uz. Pokud si myslite, ze se nemuzete domlouvat na foru, tak va musim oznamit, ze doba pokrocila a existuji i jine komunikacni systemy, kde se muzete domlouvat :)
 

DeletedUser9285

Guest
Jo jo, to je krásné klišé, já nejsem práskač, však aby ne, když jste ho sem nasadili sami, přeci si neprozradíte vlastního špeha, že...
Vykládej si co chceš, vím co jste zač, pokud chceš vyhrát díky špehům, tak jsi fakt ubožák...


A k té Lambdě, ono se není čím chlubit, vyhráli jste jen díky krkosjovi, jinak byste nic nedokázali a pokud to děláš, tak jsi lidsky nepoužitelná existence...
 

DeletedUser9039

Guest
Zadnyho speha u vas nemame. A co sem porad tahas Lambdu? Treba ja jsem tam nikdy nehrala a spousta dalsich taky ne. Takze, laskave si Lambdu strc nekam. Tohle je jiny svet. Pokud ti tu neco vadi, byt tu nemusis. Pokud tu chces zustat, tak nekecej blbosti a hraj!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9285

Guest
Ale ty mě teď vůbec nezajímáš, tak se do toho nepleť, když nevíš o co jde, já se bavím s mladým...
 

DeletedUser9039

Guest
Vim o co jde, byla jsem s tim seznamena. Resis tady jiny svet, ktery sem nepatri. Tohle je Rho, tak si tu Lambdu uz strc nekam. Tady to nema co delat. Pokud se chces bavit o Lambde, tak vypadni do prislusne kavarny!
 

DeletedUser9384

Guest
Hele, to fakt nemá smysl. Plácáš dokola to samé, na to co napíši nijak nereaguješ, takže.... Pa pa, jdu časovat, to jediné má teď smysl.
 

DeletedUser9285

Guest
Tak ale dokaž že to není váš špeh, pošli nám ty tajemné zprávy, které posílají naši hráči z ničeho nic aniž byste je chtěli...

Já nevím co je na mé reakci divného, když se nám shari vysmívá ve soukromých zprávách na základě zkopírovaných informací z našeho fóra!!!
Pak si hráči předávají město a jakoby náhodou hned po odeslání zprávy hráčům v okolí, tak bezprostředně jedou útoky, aby tu kolku sundali...
 

DeletedUser3382

Guest
Eh...
Co se týká Lambdy...tak já špeha do aliance nenasazovala....Krkoj účet předal oficiálně úplně původnímu Lakipovi... (dle pravidel hry) Původní Krkoj nesouhlasil s vedením své aliance a bouřil se jako většina hráčů. Svůj účet nabídl Mírovi Hrůzovi (místo vlastní aliance - což už o něčem vypovídá, nemyslíš?)...Takže já osobně nemám se špehy a nastrkováním nic společného. Předávka účtu šla úplně mimo mě. Já jsem opravdu nudný človíček...já dělám jen mapy a hledám slabá místa ve strategiích.
Co se týká špeha...nemůžu za to, že někteří hráči nejsou spokojeni s vedením aliance...končí vám spousta hráčů a k nám se dostane prostě hafa informací...můžu uklidnit že já osobně dostala poslední zprávu právě tu, kde jsem se "vysmívala" a to jsem Mojmírovi také napsala.... Pokud se k někomu dalšímu dostávají informace, já to neovlivním.

Co se týče zmíněného města...obávám se, že ani tam s tím nemám nic společného a nebylo by od věci, zeptat se zmíněného hráče,který tam útočil...odkud měl informace (pokud nějaké vůbec měl) ale on i Grepostats hodně napoví :) nechci vám brát "Iluze".

A souhlasím s Chechotovou....nevymlouvejte se na neúspěchy (za všecko může ten a ten a ten)...psala jsem to Mojmírovi...že má přestat "plkat" a má začít bojovat. Ale on raděj diplomatická jednání a očerňování na základě něčeho o čem ví úplný prd...tak se zabejvejte sezením a brečte dál...to už je jak u kolovrátku....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8374

Guest
Co na Lambde ??? Ja tam taky byl, hrdej clem aliance Barbari :)
Byly jsme nejlepsi :p
 

DeletedUser6361

Guest
já osobně špehy považuju za naprostou spodinu... a ty co je využívají či dokonce nasazují do cizích ali za ubožáky... jako by nestačily podrazy v reálu, ještě i na hře, kde si jde většina odpočinout, tak se sem musí vecpat... budto umím hrát a hraju jak mi to nejlíp jde, anebo jsem taková chudinka, že si musím pomáhat podpásovkami... timhle u mě tahle ali strašně klesla... uznávala jsem je jako vynikající hráče, ale spíš by bylo lepší napsat, všeho schopné hráče....
No jen jsem si tak pročítal z dlouhé chvíle, ale tohle mne nadzvedlo... Než někoho budu kritizovat ,jestli právem či ne, nebylo by lepší nejdřív si uklidit ve vlastním chlívku???!!!
 

DeletedUser10646

Guest
Tak ale dokaž že to není váš špeh, pošli nám ty tajemné zprávy, které posílají naši hráči z ničeho nic aniž byste je chtěli...

Já nevím co je na mé reakci divného, když se nám shari vysmívá ve soukromých zprávách na základě zkopírovaných informací z našeho fóra!!!
Pak si hráči předávají město a jakoby náhodou hned po odeslání zprávy hráčům v okolí, tak bezprostředně jedou útoky, aby tu kolku sundali...
to musí být pouhá náhoda:) vždyt sharí je čestný člověk ;)
 
No jen jsem si tak pročítal z dlouhé chvíle, ale tohle mne nadzvedlo... Než někoho budu kritizovat ,jestli právem či ne, nebylo by lepší nejdřív si uklidit ve vlastním chlívku???!!!
my špehy nikde nemáme... a ani je neuznáváme... dokonce mi někdo nabízel, že by jeho kámoš si založil učet a dal se k nějaké ali a já jsem to odmítla... nevím, jsem blbá ale chci hrát poctivě...

proč si myslíš, že bychom si u nás potřebovali uklidit? ujišťuju tě, že v tomhletom směru to rozhodně nepotřebujeme...
 

DeletedUser6361

Guest
my špehy nikde nemáme... a ani je neuznáváme... dokonce mi někdo nabízel, že by jeho kámoš si založil učet a dal se k nějaké ali a já jsem to odmítla... nevím, jsem blbá ale chci hrát poctivě...

proč si myslíš, že bychom si u nás potřebovali uklidit? ujišťuju tě, že v tomhletom směru to rozhodně nepotřebujeme...

Už jednou jsem ti psal, aby jsi neargumentovala jako dítě. Když opomenu to úsměvné, že chceš hrát poctivě při vzpomínce jak jsi mi účelově a vědomě lhala, .. o tom neuznávání špehů , ale no tak.... Ty se prostě nezměníš, ale to je jen a jen tvoje reklama
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru