• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10612

Guest
Ne tím to není, ale opravdu někteří hráči si myslejí, pokud některá ali prohraje, tak to hned svádí na to, že tam museli mít supporta a nebo že měli nějakou výhodu když tam byl někdo ze support teamu.Jinak by mě zajímalo ono někdo předepsal jaká návaznost má být mezi tím co hráči píší? :D
 
Náhodička :D Když má Thasosse v ally přece nebude chtít aby nehrál :D

Já proti tomu ,aby hrál suport taky nic nemám rád bych si proti nim zabojoval :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
Tak mi zde připadá, že Angela se to snaží hrát na všechny strany.

Nejdříve brojí proti supportu, a pak se ho zastává. Normální lidé to nejsou protože se zde chovají jako mocipáni.
Však už odešla stížnost do Neměcka na chování českého supportu.

A co se týče pana Thasosse, jsem zvědavý kam uteče příště, protože po něm půjde fůra lidí.
A proč? Protože vyhrál svět pomocí supportu? Né protože je to srab který útekl k Elementu když mu šlo o krk a na foru se choval jako borec. Uvidíme jak se mu povede zde, i když sem si taky přitáhl ochranku z Elementu.

A vůbec tuto diskuzi zde nebude otvírat, protože sem nepatří Angelo. Takže pokud chceš řešit toto téma, jdi to řešit do kavárny na Pí, sem to nepatří.

Zde je nový svět, a my si chceme pořádně zahrát, né řešit věci světa Pí.
A poznámka k supportu. Až se vy k nám hráčům začnete chovat slušně, bez povýšení, urážek, dočkáte se od hráčů toho samého.

Pokud se prominutím budete chovat jako namistrované ho**da, tak od nás úctu nečekejte.
Díky za pozornost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Tak mi zde připadá, že Angela se to snaží hrát na všechny strany.

Nejdříve brojí proti supportu, a pak se ho zastává. Normální lidé to nejsou protože se zde chovají jako mocipáni.
Však už odešla stížnost do Neměcka na chování českého supportu.

A co se týče pana Thasosse, jsem zvědavý kam uteče příště, protože po něm půjde fůra lidí.
A proč? Protože vyhrál svět pomocí supportu? Né protože je to srab který útekl k Elementu když mu šlo o krk a na foru se choval jako borec. Uvidíme jak se mu povede zde, i když sem si taky přitáhl ochranku z Elementu.

A vůbec tuto diskuzi zde nebude otvírat, protože sem nepatří Angelo. Takže pokud chceš řešit toto téma, jdi to řešit do kavárny na Pí, sem to nepatří.

Zde je nový svět, a my si chceme pořádně zahrát, né řešit věci světa Pí.
A poznámka k supportu. Až se vy k nám hráčům začnete chovat slušně, bez povýšení, urážek, dočkáte se od hráčů toho samého.

Pokud se prominutím budete chovat jako namistrované ho**da, tak od nás úctu nečekejte.
Díky za pozornost

:D jsi docela vtipnej, ale opravdu nejsi nikdo kdo může někomu nařizovat kam co má psát či ne.Nebo snad že by jsi byl skrytý moderátor fora?Mimo to jediný kdo sem tahá svět Pí jsi ty, já o něm nenapsala ani slovo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
Jen co tě vykopu z Tau, tak už si na Tebe nevzpomenu, neboj. ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
He, přešel jsem ještě do menší ali... ke spoluhráčům... ale to je podle tebe nadělání. Bože, ty tak překrucuješ, že bude zdaleka nejlepší, když se budeš bavit sám se sebou, protože se evidentně hrozně hltáš. Stokrát opakovaná lež je pravdou. :p

Je jen nesmírná škoda, že sem nemohu dát to, co mi vyjelo z mód panelu. :) To by z tebe mělo pár hráčů radost. :D A už by to nebylo jen já, ale i ty. ;)

A to se ještě ani pořádně nezačalo bojovat
Nezačalo se vůbec, proto jsme to pořešili už teď... čím déle to odkládat, tím větší by byl důvod si přesně tohle myslet. Jak logické, že? :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ze stabilních aliancí jsem nikdy neodešel. ;) A dřív jsem neodcházel ani z těch nestabilních... nicméně teď už na to nemám nervy, po té době, co jsem na herní scéně. Řeším už jen sebe a lidi, které znám (ke stejnému závěru časem dojde asi každý po těch x letech... neb nejsem první a tudíž ani poslední). Nedá se také říct, že bych vždy vyhrával s tou aliancí, ve které jsem byl... ono to spíše bylo naopak, to se prostě nedá popřít. Ale když to klape, tak ten čudl "Opustit alianci" jednoduše nestiskneš... ale tohle zná snad každý. :)
 

DeletedUser

Guest
Hihi, ještě by mě zajímalo, jestli se Angela opět chystá změnit názor... :D
Nebo se chystá "přestoupit" taky?
 

DeletedUser9364

Guest
Tak mi zde připadá, že Angela se to snaží hrát na všechny strany.

Nejdříve brojí proti supportu, a pak se ho zastává. Normální lidé to nejsou protože se zde chovají jako mocipáni.
Však už odešla stížnost do Neměcka na chování českého supportu.

A co se týče pana Thasosse, jsem zvědavý kam uteče příště, protože po něm půjde fůra lidí.
A proč? Protože vyhrál svět pomocí supportu? Né protože je to srab který útekl k Elementu když mu šlo o krk a na foru se choval jako borec. Uvidíme jak se mu povede zde, i když sem si taky přitáhl ochranku z Elementu.

A vůbec tuto diskuzi zde nebude otvírat, protože sem nepatří Angelo. Takže pokud chceš řešit toto téma, jdi to řešit do kavárny na Pí, sem to nepatří.

Zde je nový svět, a my si chceme pořádně zahrát, né řešit věci světa Pí.
A poznámka k supportu. Až se vy k nám hráčům začnete chovat slušně, bez povýšení, urážek, dočkáte se od hráčů toho samého.

Pokud se prominutím budete chovat jako namistrované ho**da, tak od nás úctu nečekejte.
Díky za pozornost

Vtip týdne??? Thassos je velmi dobrý hráč, se kterým jsem si taky zahrál...
 

DeletedUser10513

Guest
Mě už hádky unavají. Tohle je nový svět, a to co bylo hodíme za hlavu.
Thassosi, od kdy je možné získat ceny jako drancovník dne, utočník obranář?
Hned od konce ochrany?
 

Thasoss

Grepolis tým
Měsíc od startu světa.

E: Koukám, že to i na wiki schází, tak jsem to tam rovnou doplnil. Viz. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10620

Guest
By mě zajímalo kolik zazlatil Mistr Zlatník na Tau, že už má 4 města, to ho muselo stát tak kolem 2k zlatých :D Takhle rychle by to bez půlení nedal :)
 
Nahoru