• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
Cokoli, co je na tomto fóru postnuto, k tomu se může kdokoli vyjádřit... tak proč bych se já nemohl vyjádřit v tom stylu, že se mi zdá zbytečný shánět informace o tom, kde kdo hraje. To nemohu? :) Co bude dělat, až to zjistí (by se mu jedině museli doznat dotyční Supportéři sami), až zjistí, že třeba s nějakým supportérem už nějakou dobu hraje? Zabije ho za to? Nebo až to uveřejní, tak x dalších hráčů bude mít důvod osočit svého spoluhráče z Týmu, že se jim ten či ten svět nepovedl? :))) Vyjadřuji svůj nesouhlas.

A tyhle hony se mi nelíbí, no, jako mód jsem ochoten je do jistých hranic překousnout. Hlavně dokud se to bude týkat Tau, bude to bez kritiky, provokací.
 

DeletedUser

Guest

TROCHU MĚKČEJI PROSÍM :=D

A přemyšlíš nechápeš on nepiše stižnost jen se ptá na něco co je vlastně veřejná informace (je na suporterovi zda je nebo neni znám jako hračo-suporter či ne

Thasoos tebe chápu mě by se to taky nelíbylo a právě proto držím vše v tom že debata o suportu je těd debatou o přistupu jak jeden mod salupos pokusil se použit pravidla k pokroucenému vykladu

takže o čem tu vlastně spamujem že jdu radši hulit vespod něco tlačí a ehm když mi zmenšuješ pismo a dás to jako důvod k editu velikost písma nesmazavej prosím zbytek textu dik salupos .....
 

DeletedUser

Guest
za chybu ve slově ticket se omlouvám, stane se. Opravdu jsem změnila jen velikost písma, změnou číslice .
Jinak jsem ráda, že teď Andílku nesnášíš mě aspoň dáte pokoj supportu :)
Když už chcete dělat hon na herní nicky supportu, co jiný hon, na hráče s pípákem, můžeme sem zveřejňovat jména ať se líp hraje těm co ho nemají, hráči to ocení :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Podíval jsem se do historie editací příspěvku. Ke snížení velikosti písma z velikosti 6 na 3 skutečně došlo, stejně tak skutečně došlo i k odstranění textu, dle času úpravy ti to ale salupos smazala nevědomky. Oba jste upravovali příspěvek ve 20:50, jenže ona novou verzi příspěvku (tedy snížení velikosti písma, resp. přepsání číslice v BB kódu) uložila až po tobě, čímž vyšoupla tvou předchozí úpravu, jelikož oba jste editovali původní příspěvek. Pro vysvětlenou, ať se nerozjíždí zbytečná "diskuse". Onen text navrácen.
 

DeletedUser

Guest
tak koukám pravdu měl andílek, že jsem mu něco smazala i já, že nesmazala :) ne úmyslně upravovali jsme to současně a já neviděla ten dodatek :)
 

DeletedUser

Guest
Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.

co tohle, čili hnát se za honbou odhalení herních nicků může být bráno, jako provokace, nebo pokus o vyvolání konfliktu se členy support týmu, jinak mají právo hrát pod jakým nickem chtějí .
Prosím hráče co rádi upravují text, ať na nás ne kříčí za pomoci tučného písma, my vidíme a není to hezké na oko :)

Drahá,

nějak jsi se náhle probrala, jen co se někdo zajímá kdo zvás hraje pod jakým nickem, pokud hrajete poctivě není se přeci čeho bát
Tímhle co jste tu tet vyvolali , mi je jasný a asi nejen mně, že se tu pořád něco děje a že to není jen Albinus...
Oto víc mně motivujete a oto víc se budu snažit, oč víc vy se tady snažíte potírat domělou honbu na vyvolání nějaké nevraživosti.
Nejste tu za soukromé osoby jako já a převážná věčina, jste činný - aktivní ve službách inno - věřejně známé osoby na herním světě Grepolis.cz
Tak si ty své přessmičky a kroucení paragrafů laskavě nechte pro lidi co to baští.
Stejně tak jako musíme mi dodržovat určité pravidla , tak to platí provás a vykládání jejich podstaty dle svého uvážení není ve vaší kompetenci - rád sem brzo přispěju překladem z originálu (vše nějakou dobu trvá)
Budu se těšit na vaše reakce a doufám že budou stejně tak ohnivé, rád je pak předám

tak koukám pravdu měl andílek, že jsem mu něco smazala i já, že nesmazala :) ne úmyslně upravovali jsme to současně a já neviděla ten dodatek :)


Jen mažte a je dobře že se pod to i podepíšete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
cápku, tohle bylo vysvětleno, že to nechápeš je tvá věc, nemohu za to, že když upravuji velikost písma v cizím příspěvku on ve stejný čas něco dopisuje a systém to nevezme.
koukám ty musíš všude vidět něco...
 

DeletedUser

Guest
Podíval jsem se do historie editací příspěvku. Ke snížení velikosti písma z velikosti 6 na 3 skutečně došlo, stejně tak skutečně došlo i k odstranění textu, dle času úpravy ti to ale salupos smazala nevědomky. Oba jste upravovali příspěvek ve 20:50, jenže ona novou verzi příspěvku (tedy snížení velikosti písma, resp. přepsání číslice v BB kódu) uložila až po tobě, čímž vyšoupla tvou předchozí úpravu, jelikož oba jste editovali původní příspěvek. Pro vysvětlenou, ať se nerozjíždí zbytečná "diskuse". Onen text navrácen.

Složitěji to už nejde - proč jasně neřekneš

že dělá něco na co oprávnění na foru světa tau, nebo nemá?
jestli zneužila svou funkci když modem jsi ty a pokud odpovíš že ano, tak se ještě ptám zda je to standartní postup.

to mně zajímá

cápku, tohle bylo vysvětleno, že to nechápeš je tvá věc, nemohu za to, že když upravuji velikost písma v cizím příspěvku on ve stejný čas něco dopisuje a systém to nevezme.
koukám ty musíš všude vidět něco...

vysvětleno ?
to mně teda nepřipadá jako vysvětlení,

Cokoli, co je na tomto fóru postnuto, k tomu se může kdokoli vyjádřit... tak proč bych se já nemohl vyjádřit v tom stylu, že se mi zdá zbytečný shánět informace o tom, kde kdo hraje. To nemohu? :) Co bude dělat, až to zjistí (by se mu jedině museli doznat dotyční Supportéři sami), až zjistí, že třeba s nějakým supportérem už nějakou dobu hraje? Zabije ho za to? Nebo až to uveřejní, tak x dalších hráčů bude mít důvod osočit svého spoluhráče z Týmu, že se jim ten či ten svět nepovedl? :))) Vyjadřuji svůj nesouhlas.

Snažíš se zbytečně, svým komentářem ses tak trochu schodil - mněl jsi daleko bryskní příspevky, ani se mi nechce věřit že tohle vzešlo od tebe.
Kdo ti poradil že někoho zabiju, tohle se může vypouštět zde kde kážete o morálce a podkládáte vše paragrafama?



A tyhle hony se mi nelíbí, no, jako mód jsem ochoten je do jistých hranic překousnout. Hlavně dokud se to bude týkat Tau, bude to bez kritiky, provokací.

Nejsou to hony - chci informace, a něco se mi už doneslo i přes vaší honbu na čarodějnice a pokrouceným výkladem stanov -
Stejně jako ty zabanuješ člověka za porušení , tak já nebo jiní se budem snažit a trvat na trestu pro ty zvás kteří podvádíte nás kterým kážete chléb a pijete víno .


Stačí si jen vzpomenout co ste tu za posledních pár dnů smazali - velice pochybuji, že některé příspěvky byli horší než které tu dokázali napsat modi a suppy.
Kdyby jsi mněl chut a nemohl je najít, rád se oně stebou podělím :)

V té čarodějné správě PÍŠU JASNĚ A ZŘETELNĚ ŽE MI LIDI MAJÍ PSÁT DO OSOBKY :eek:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na zdraví, ač jsem abstinent teď bych si kvůli tobě to víno ráda dala :)
Tak doufám, že to jednou vydáš knižně publikaci na téma, všichni okolo podvádí jen my ne :)
 

DeletedUser

Guest

§ 9 Support - herní podpora
• Je zakázáno na fóru zveřejňovat komunikaci se supportem - herní podporou.
• Je zakázáno kritizovat práci či postupy Grepolis týmu. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis týmu žádejte delegaci tiketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci tiketu k hlavnímu moderátorovi fóra.
• Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům můhou být potrestány okamžitou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.



porušuješ s dovolením pravidlo fóra za A, za B support může hrát pod, jakým nickem chce, prosím žádný hon na odhalení supportu !

Jsem malej neandrtálec, (velmi se všem omlouvám)
smím dostat rozbor čím konkrétně pořádám hon na hodhaléní supportu - jakou konkrétní komunikaci se suppem uvádím zde na veřejným foru?

Předem děkuji za vyčerpávajcí odpověd (jistě tím pomůžeš spoustě lidí pochopit co nám uniklo a bude to ponaučení do budoucna)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
za každou cenu chceš odhalit herní nicky supportu to nazývám hon na čarodějnice
to druhé pokus o vyvolání konfliktu s grepo týmem, provokace .
 

DeletedUser

Guest
za každou cenu chceš odhalit herní nicky supportu to nazývám hon na čarodějnice
to druhé pokus o vyvolání konfliktu s grepo týmem, provokace .

Jsme v 21století, je tě škoda ....že si tě církev nevšimla

Za jakou každou cenu? :)
Uplácel sem, vyhrožoval že se oběsím pokud mi to neřeknou?
Žasnu co jsi schopná vymyslet
 

DeletedUser11238

Guest
Bol by problém dať niektorým hráčom IP ban na fóre? Bol by tu aspoň pokoj :)
 

DeletedUser

Guest
to by museli se dopustit většího porušení pravidel, pohybují se více či méně na hraně a tak to holt musíme číst
 

Thasoss

Grepolis tým
CKAPNN: Hm, příště budeme z malé chybičky (která byla s půldenním zpožděním napravena) dělat pro tvé blaho záměr. :) Jsou věci, co bychom neměli dělat, jelikož to nevrhá dobré světlo (tudíž věci hlavně na vlastním uvážení), které raději neděláme, jenže tenhle seznam se neustále rozšiřuje a je až s podivem, pod čím vším hráči hledají něco, co pod tím rozhodně není... a pak ty, co jsou proti interním pravidlům, která kdybychom porušovali, už tu dávno nejsme, díky osočování ze strany hráčů. Chápu, že ti tohle dvojí rozdělení nemuselo přijít na mysl a tudíž vidíš smysl ve shánění neexistujících informací - sháníš podložené informace mířené proti nám. Takové opravdu nenajdeš, říkám na rovinu. Proto se ani kolegyni nedivím, že to s horkou hlavou klasifikovala jako pokus o vyvolání konfliktu s Grepo týmem, jiný účel to z našeho úhlu pohledu nemá. A teď se třeba zblázni, je podstatný názor moderátora, jakožto činné osoby, ohledně vhodnosti obsahu - dokonce je na to v §1 pravidel fóra jeden bod, jenž si můžeš ve vší své zarputilosti najít. I přes to vše ale budiž, sháněj si informace, pakliže to shledáváš jako dobrou věc, pokračuj v tom. Dokud se to bude týkat aspoň okrajově Tau, jsem ochoten to tu nechat. Nesouhlas neznamená porušení. Pokud se tu tedy bude rozvíjet něco, co už jde proti pravidlům fóra, budu zasahovat proti reakcím, nikoli i proti zdroji, jak bývá zvykem.

Bol by problém dať niektorým hráčom IP ban na fóre? Bol by tu aspoň pokoj :)
Pro pokoj se nebanuje. Pochybný důvod by se dal naškrábat, ale to ještě neznamená, že k tomu banu musí dojít.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Thasoss
proč jsi mi smazal slušně napsanej příspěvek?
ty si tam našel nějaké vulgarizmy?
M
Nebo se tu maže protože je něco napsáno latincky?
 

DeletedUser

Guest
to byla já, důvod fekální koment a popisování kam nám hráč leze, je pokus o flame s hráčem
 

DeletedUser

Guest
no ono stačí, že já to vymažu, hráč se dovolá k tobě a bude tvrdit, že tam bylo něco jiného v domnění, že to nedokážeš zjistit :)

/A dokonce ten příspěvek můžu kdykoli vrátit z5. :)
Thasoss


hele piš si do svého příspěvku, salupos
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru