• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Mno, to mluví samo za sebe. Na Pí udělal totéž.
Myslel jsem si, že je to kamarád, ale zjišťuju, že jsem ho ve skutečnosti vůbec neznal. :(
 

DeletedUser

Guest
něco už řekl, teď čekám na INFECTION vyjádření, pak to zpracuji a dám sem :)
 

DeletedUser

Guest
mě odpověděl, jak říkám čekám na INFECTION až se vyjádří, pak to sem vložím, nechci aby pohled jednoho ovlivnil co napíše druhý .
 

DeletedUser10513

Guest
Chtěl jsem skončit, když mi ANGINSAN nabídl pomocnou ruku.
Nevím, co ho k tomu vedlo, ale jsem mu za to vděčný.

A musím uznat, že věci které jsem zde psal o Elementu byli sr****.
Jsou to fajn lidi i když někteří mi dali pořádně sežrat co jsem zde psal, což jsem si plně zasloužil.

Ale je zajímavé, že lidé které jsem bral za kamarádky mě zradili v době kdy jsem byl v nemocnici, a založili si vlastní alianci.
A člověk kterého jsem bral za nepřítele, mi nabídl pomocnou ruku.

Jinak k INFECTION, tuto alianci rozerval odchod který už jsem zde zmínil.
Doufám, že ta aliance přežije, protože se mi odcházelo těžko a pořád je to můj domov.

Ani EUFORII nepřeji nic zlého, jen mě neskutečně zklamala zrada lidí, které jsem bral 2 roky za své přátelé.
Je zbytečné se tu dohadovat, kdo za co může, nebo kdo co zavinil. Dohady jsou zbytečné.

A ty shozené suroviny na divu na Pí, to je mi líto ale už jsem s Vámi v alianci nemohl být ani minutu.
Koneckonců jsem město předal bez odporu i když jsem si mohl dát dovolenou, a držet ho několik týdnů ve svém držení nebo ho předat Elementu.
K legii jsem přestoupil protože tam je Karel (kajotheboss) a Karel (Karel235).
Další námět k zamyšlení. Odešel jsem v míru, a nijak jsem na nikoho z bývalých spoluhráčů neútočil, což se ze strany *NOE* říci nedá.
 

DeletedUser10513

Guest
No kdyby jsi chtěl končit tak skončíš, očividně jsi končit nechtěl, a navíc pokud jsi se nakonec rozhodl neskončit, tak jsi mohl zůstat tam kde jsi to založil :)
Proč? Abych se koukal, jak díky Vašim hádkám odchází lidé do EUFORIE? :(

Je to pořád čerstvé, a neměli bychom se v tom šťárat.
Jediné co mohu je popřát Vám hodně štěstí, a hlavně to nenechte padnout na hubu... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Proč? Abych se koukal, jak díky Vašim hádkám odchází lidé do EUFORIE? :(

Je to pořád čerstvé, a neměli bychom se v tom šťárat.
Jediné co mohu je popřát Vám hodně štěstí, a hlavně to nenechte padnout na hubu... :)

No řekl bych, že to nebyli naše hádky, ale tak věc názoru :) Těch koho se to týkalo, ví o čem mluvim :)
Jsem rád, že tě k Reseťákům vzali a doufám, že i přivítali tak jak se patří. Snad ti to s nima půjde líp než s námi. Přeji dobrou hru :)
 

DeletedUser10513

Guest
No řekl bych, že to nebyli naše hádky, ale tak věc názoru :) Těch koho se to týkalo, ví o čem mluvim :)
Jsem rád, že tě k Reseťákům vzali a doufám, že i přivítali tak jak se patří. Snad ti to s nima půjde líp než s námi. Přeji dobrou hru :)
Věc názoru, které zapříčinily okamžitý odchod dvou hráčů? To museli být silné názory. :?
I Vám přeji dobrou hru. ;)
 

DeletedUser10513

Guest
Ano a přesně protože se něco nelíbilo někomu tak jsme se rozpadli na 2 aliance? :(
To bych měl zpecifikovat jak? Že jsem přišel o kamarády které jsem znal přes dva roky? Že to co udělali mi totálně zlomilo vůli, chuť ho hry? :( Jak mám komentovat tu bolest a prázdnotu která vzešla z tohohle všeho ? :(

To že jsou 2 roky práce v háji to mám komentovat jak? Že člověk, kterému jsem zde věřil ze všech nejvíc, místo toho aby mě podržel odešel a založil si vlastní alianci?
 
musím souhlasit s piškotem... někdy hraješ s někým kdovíjak dlouho, povídáte si, rozumíte a on se najednou kompletně změní a podrazí všechno co jste spolu budovali, to pak přemýšlíš, že se na všechno vykašleš... už jsem kolikrát u hry i brečela a to jsem normálně tvrdák... ale jestli jsi odešel z ali a zničil jsi tím suroviny na které se skládala celá ali a to i hráči, kteří ti nic neprovedli a pomáhali, tak za to bych tě zabila a šla bych po tobě na každým světě, kde bych na tebe narazila... a lidi co s mnou hrají, tak vědí, že to není planá výhružka...
 

DeletedUser10620

Guest
To Piškot: Já jsem se teď nebavil o rozpadu aliance, to řešit nemá cenu, bavil jsem se o posledních dvou členech odešli a proč, netřeba dotoho míchat rozpad, tak či tak, se tím stejně nic nevyřeší, co mě zajímalo nato jsi mi odpověď dál a víc k tomu já osobně nepotřebuji :)

musím souhlasit s piškotem... někdy hraješ s někým kdovíjak dlouho, povídáte si, rozumíte a on se najednou kompletně změní a podrazí všechno co jste spolu budovali, to pak přemýšlíš, že se na všechno vykašleš... už jsem kolikrát u hry i brečela a to jsem normálně tvrdák... ale jestli jsi odešel z ali a zničil jsi tím suroviny na které se skládala celá ali a to i hráči, kteří ti nic neprovedli a pomáhali, tak za to bych tě zabila a šla bych po tobě na každým světě, kde bych na tebe narazila... a lidi co s mnou hrají, tak vědí, že to není planá výhružka...

K první části mohu jen dodat, že jsem se s tímto zatím tady ve hře nesetkal a jsem zato rád. Nato aby někdo něco takového udělal, musí mít důvod. Asi tam ten důvod byl, jinak to člověk jentak neudělá :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
musím souhlasit s piškotem... někdy hraješ s někým kdovíjak dlouho, povídáte si, rozumíte a on se najednou kompletně změní a podrazí všechno co jste spolu budovali, to pak přemýšlíš, že se na všechno vykašleš... už jsem kolikrát u hry i brečela a to jsem normálně tvrdák... ale jestli jsi odešel z ali a zničil jsi tím suroviny na které se skládala celá ali a to i hráči, kteří ti nic neprovedli a pomáhali, tak za to bych tě zabila a šla bych po tobě na každým světě, kde bych na tebe narazila... a lidi co s mnou hrají, tak vědí, že to není planá výhružka...
Ano, udělal jsem to. Je mi to líto kvůli lidem, který za to nemohou. A míchat problémy mezi světy není dobré.
Město jsem měl předat dřív, ale už jsem s nimi nemohl být v alianci ani vteřinu.
Taky jsem si pobrečel u hry dost. Poprvé když jsem začínal na Pí, a vrhli se na mě alibaba a legie rytířů, to jsem se stěhoval ze 45 na 56.
A tenhle rozpad jsem taky obrečel.
Poznámka ještě k těm surkám, mrzí mě to 2x, protože jsem tam taky dost naposílal.
 
Nahoru