• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Piškote, že tě huba nebolí.
O mě, kterej jsem se tě vždycky zastával a před každým obhajoval, trpělivě snášel tvoje nálady, přemlouval k návratu, když ti něco přeletělo přes nos a ty ses z ničeho nic rozhodl skončit, o mě budeš říkat, že jsem tě zradil???

Hned na začátku Tau jsem ti jasně řekl, že to sem jdu jen nezávazně zkusit. Když to nepůjde, tak skončím. Tos akceptoval.
Přesto jsi mi na krk hodil druhého zakladatele a já se staral, jako obvykle. Snažil jsem se co to šlo, ale s některými lidmi jsem se nedokázal shodnout. Tvoje autoritářské vystupování taky ničemu nepomohlo.
Evidentně to v alianci, která byla od začátku postavena na špatných základech, nemělo pro mě budoucnost. Někteří mi tu hru tak znechutili, že už to pro mě nebyla zábava, ale utrpení. Proto jediné řešení pro mě bylo odejít.

Že můj a Jitčin odchod strhl lavinu dalších, nemůžeš dávat za vinu mně, ale spíše sobě. Kdyby byla aliance, kterou jsi vybudoval, v jádru zdravá, tak by se nerozpadla. Já k přestupu nepřemlouval jediného z bývalých členů INFECTION, všichni naopak chtěli k nám z vlastní vůle.

Tady to klidně mohlo skončit. Mohli jsme se v klidu rozejít a jít každý svou vlastní cestou. Ale potom, cos na Pí provedl tu největší prasárnu, jaká se v grepu dá udělat, jsi pro mě jako člověk přestal existovat. Lituju toho, že jsem se s tebou kdy zapletl, máš páteř křivou jako paragraf a tuhle hru bys fakt neměl hrát. Evidentně nedělá dobře tvému psychickému zdraví.

Nejsem to tedy já, kdo zradil tebe (jak si ve své mučednické póze namlouváš), ale to ty jsi zradil celou NOE na Pí a teď rovněž taky svoji alianci INFECTION na Tau. Nemůžeš se divit, že to některé naštvalo tak, že po tobě jdou.
Já se jim tedy nedivím.
 

DeletedUser

Guest
Tak po přečtení všech komentářů jsem se nakonec rozhodla, že se také vyjádřím. Sice jsem v alianci nebyla nijak dlouho, než se rozpadla a se s Sladkým Piškotem a Damianusem Magnusem jsem hrála asi měsíc - takže jsem je neznala, abych dokázala celou situaci posoudit tak jak bych chtěla. Přesto si myslím, že tohle obviňování nemá smysl. Ani jeden z Vás se nezachoval tak, jak by se od dlouholetých spoluhráčů očekávalo. Jeden se choval k ostatním hráčům nadřazeně a oháněl se planými výhružky na všechny strany, jen když někdo řekl svůj vlastní názor, který se s ním neshodoval! Druhý se v Alianci ukázal na skok a s hráči nijak extra nekomunikoval. Pak se odehrála jakási hádka v radě o které toho moc nevím a pak už to bylo jen otázkou času. Působilo to dojmem, že si každý potřebuje najít nějakou špatnou věc na tom druhém. Nemám ráda lži a přetvářky a obou dvoum jsem věřila. Zdáli se jako schopní vůdci, co vědí jak hru hrát a vést Alianci, ale ve finále jejich odchodu nelituji, protože mít tam někoho kdo vás peskuje za to, že spamujete v Pokecu (vlákno speciálně utvořené pro spamování) nebo někoho, kdo s Vámi nekomunikuje jede si svoje a ukáže se vždycky jen když potřebuje pomoct ať už s Obranou nebo Útoky - to si radši založím vlastní alianci a budu se bít do posledních sil, jen abych svým nepřátelům znepříjemnila hru, co nejvíce!
Proto jsem i ráda za to jak to dopadlo :)
 

DeletedUser

Guest
Vlákno na pokec :-D nikdy v žádné takovéto hře nepochopím co místo vlákna na spam jít třeba facebook nebo jinou spamárnu

Primárně ne každý je tu dostatečně často a kdyby my blikalo forum 100 krát za den a z toho 80x čau jak ses dnes tento či ono tak 90% hráčů rezignuje číst forum průbežně a ejhle co z toho plyne nechte si pokec .... zvlášt když je vás 50+ bude víc cílů co nic nečtou :p

A to že 90% aliancí stojí na 2-5 lidech a když se zhašteřej no to je obr objev taky a důvod hádky je naprosto irelavantní a jeho průběh a konec je z 90% jasný

A když někdo zkusí hlod :-D k tomu pokecu ...že se hráči víc poznají a sblíží je pro mě odpověď převážně stavíme občas berem suroviny vesnicím ale nějak neutočíme, nebráníme .jezdíme solo takže jak nemáme co dělat tak spamujem ... nebo je vás míň a jste sehraný jenže jak vypadá tahle diskuze asi jste nebyly :-D tak si nechte ten pokec bude se nám hodit
 

DeletedUser10513

Guest
Vlákno na spamování. Tak to mě pobavilo :) Mohu říci a snad mě za to neukamenují, u resetů žádné takové vlákno není, a díky bohu.
Pokud je nějaká žena ukecaná slepice, a ví to o sobě, tak má jít kecat na seznamku, nebo na jinou sociální síť.
Forum není na spamování o zbytečnostech. :)
 

DeletedUser10620

Guest
Všeobecně
Né každej je bručoun, Pokec je od pokecu a je v sekci kde nic důležitýho neni, takže jediné co stačí, je otevřít vlákno, kliknout na funkce fóra a vypnout upozorňování na nové příspěvky v dané sekci, je to tak prosté, ačkoliv pro někoho nepředstavitelný problém. Když něco nechci sledovat, vidět, číst, tak to nečtu, nesleduju. Co v dnešní době neni zbytečné, ale stěžovat si na něco, čemu se dá 3 kliknutíma zabránit mi taky nepřijde normální :)

A když někdo zkusí hlod :-D k tomu pokecu ...že se hráči víc poznají a sblíží je pro mě odpověď převážně stavíme občas berem suroviny vesnicím ale nějak neutočíme, nebráníme .jezdíme solo takže jak nemáme co dělat tak spamujem ... nebo je vás míň a jste sehraný jenže jak vypadá tahle diskuze asi jste nebyly :-D tak si nechte ten pokec bude se nám hodit

Asi je to dost individuální, jelikož znám hafo lidí co stíhaj spamovat útočit, bránit a já nevim kdesi cosi a jsou v TOP 50, takže tvůj předsudek o pokecu je dosti subjektivní zdá se mi, nicméně ti ho tu nebudu vyvracet :) Od toho tu nejsem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
Jsi snědl encyklopedii ne? :D Já vím že to jde vypnout, jen říkám že je to vlákno k ničemu. ;)
Forum aliance slouží k předávání důležitých informací a né zbytečných keců.
 

DeletedUser10620

Guest
Možná že jsem jí i snědl těžko říct. No ano forum od toho sice je, ale neni to jediná věc co se tam dá dělat, věci mají většinou více významů a účelů než jeden. Tak nevidim důvod naco si stěžovat na něco co se dá vypnout a nijak dál mě to neotravuje
 

DeletedUser

Guest
Podle mě to vlákno k něčemu je, alespoň jsem se dozvěděl, kdo je prolhanej moula kterej se běhá schovat do jinejch aliancí než sám založil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Taky by se dalo říci, že toto téma alias Diskuze o světe Tau je zbytečné (je to pokec, akorát se to jinak jmenuje), taky by tu měli být jen důležité věci, ale nejsou a jsou tu i věci nedůležité a možná i některé zbytečné a taky to nikdo neřeší, nestěžuje si a všechno funguje bez problému, takže když neni problém tady, tak nevidim důvod proč to je problém ve hře :)
 

DeletedUser

Guest
protože tady je to kvůli tomu aby jsme tu spamovaly .... ať už důležitý věci nebo místo spamovat na forko aly tak chodím radši se vyplodit sem občas plodím opravdu "hodnotné spamy" :D

dá se říct že informativní hodnotu tu má tak cca 5% příspěvků jinak flame spam ,podněcování ,atd ...

a ano kruel nedočetl si to a nevžil jsi se do kůže jak vypadá ali o víc jak 50 lidech mám celkem jasnou představu jak činní hráči tam asi sou ... a jak si tam 5-10 lidí zvládne pokecat zabojovat a zbyvajicích 40 prostě nečte ... nebo nečte hned nechá tomu čas at už že neví že jde spam vypnout (jako že to stějně blbne občas forum modrá i při přispěvku do sekce kam hráč nevidí ) a nebo čte jen ten spam :D

A ano dokážu si představit ojedinělý připad kdy 50+ hráčů to zvládá i s pokecem jenže moje zkušenosti řikaj že se z těch 50ti 40 pak už dávno zná a nepotřebují vlastně ani forum aby se domluvily
 

DeletedUser10620

Guest
No kdybych nevěděl o čem mluvim, tak to neřikám, na Pí nás bylo přes 50 a fungovalo to. Na Tau je nás taky přes 50 a taky to funguje, jen se hold občas najde někdo, komu se něco nelíbí a začne to zveličovat a pak je z toho neřešitelný problém pomalu :D ale jistě máš jiné zkušenosti než já. Nicméně za dobu hraní jsem v různých aliancích potkal mraky lidí, dejme tomu že přes 500 lidí, ale nikdy si nikdo nestěžoval, to až jenom teď tady na Tau. Přitom jde opravdu o hovadinu :D No nic, myslím si že už dál nepotřebuji toto téma řešit, jelikož to nikam nevede a nic se tim nezmění :D Je to fakt blbost to řešit, to uznej sám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to je jako většina věci tady v diskuzi :) a přitom kolik spamu o hovadinách se tu ale najde :D
 

DeletedUser

Guest
jen se hold občas najde někdo, komu se něco nelíbí a začne to zveličovat a pak je z toho neřešitelný problém pomalu :D

Kruele, nic jsem nezveličoval, jen jsem vás slušně požádal, abyste si své bezobsažné tlachy hodili do spešl vlákna, protože podle mého názoru vyplodit ve třech lidech během 24 hodin 9 stran na fóru opravdu není normální. A nebyl jsem ve svém názoru osamocen soudě z reakcí, které jsem dostával v OZ.

Kdybyste to bez hloupých poznámek akceptovali, nemusela kolem toho vzniknout celá ta mela, která vyústila až v rozpad aliance.
 

DeletedUser10620

Guest
K rozpadu aliance vedlo něco jinýho mimochodem...styl jakým to bylo podáno taky nebyl jeden z nejlepších...ani jsem tu tak nějak nenarážel na tebe, ale když už jsi to na sebe vstáhl, tak budiž, pokud se nepletu nikdo neřekl nic proti tomu, že vám to vadí, dosti lidem vadilo to jakým stylem to bylo oznámeno, takže problém byl jinde a rozpad aliance zapříčinilo taky něco úplně jiného a moc dobře víš o čem mluvim :) Reakce stěžovatelů v OZ jsem neviděl, očividně nebyl nikdo natolik upřímný, aby to napsal přímo nám, nikomu bych hlavu neutrhnul :D
 

DeletedUser

Guest
V tom spamu by jakákoli námitka okamžitě zapadla, tak proč se namáhat.

A podáno to bylo (minimálně ode mě) zcela korektně.
 

DeletedUser10620

Guest
Taky tu nikdo nemluvil o tobě jak jsem řikal, myslím že kdykoliv kdokoliv mohl napsat za 1) někomu z nás kdo tam psal/spamoval, za 2) kdyby tam něco takového bylo, tak jelikož jsme tam ustavičně psali, tak bych musel být slepý abych si toho nevšiml(navíc tam nikdo nenapsal ani slovo) a za 3) byla sekce přímo na stížnosti a tam taky nikdo nic nenapsal. Tak když se mi něco nelíbí tak se snad ozvu ne a pokud mlčim, tak mě to asi tak moc zase neštve :)
 

DeletedUser

Guest
Ale však jo, mě už je to fuk, teď si tam můžete v klidu meldovat, o čem libo. Všichni prudiči už jsou u nás v EUFORII, tak máte na to tlachání svatej klid :D
 

DeletedUser10620

Guest
Ano budeme, bohužel né každý se rád baví tak jako my, to se nedá nic dělat, to nikomu nebudu zazlívat :D
 

DeletedUser10685

Guest
Vlákno na spamování. Tak to mě pobavilo :) Mohu říci a snad mě za to neukamenují, u resetů žádné takové vlákno není, a díky bohu.
Pokud je nějaká žena ukecaná slepice, a ví to o sobě, tak má jít kecat na seznamku, nebo na jinou sociální síť.
Forum není na spamování o zbytečnostech. :)
Vadilo ti, jak je udělaný forum v alianci, kterou jsi sám založil a řídil a že se tam vyskytuje vlákno pro pokec? Dobrej vtip...
 
Nahoru