• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Vážený hráči AxxxA máš pravdu, ale nezesměšňuj hráče kteří to svedou sami
 

DeletedUser7382

Guest
Musím souhlasit hlavně s Kruelem.

Fórum sice je k tomu, aby tam byly hlavně důležité věci a věci týkající se bojů, ale téma Pokec není nic proti ničemu. Je to takové oddychové téma, které může navodit pohodovější atmosféru v alianci, můžou se tam řešit příjemnější věci nebo vtipné situace týkající se přímo hry, pokec vůbec o čemkoli, zábava, nějaké vtipy atd. Občas nějaký pokec alianci neuškodí, naopak, ale také samozřejmě nefandím přílišnému spamování, ale na druhou stranu ať si tam píšou, jak jen chtějí, zatímco ti ostatní, kteří se toho neúčastní, to téma číst nemusí, anebo si můžou vypnout upozornění (jak píše Kruel).


Hlavně ale nefandím tomu, aby na aliančním fóru byly takové ty hry na počítání, slovní fotbal nebo nekonečný příběh, ve hře je to jen ztráta času o ničem, zbytečné příspěvky pro ostatní a stejně to pak velmi brzy přestane kohokoli bavit. Píšu proto, že jsem už hrál v obojím: ten první systém nám fungoval velmi dobře, zatímco v úplné jiné ali byl ten druhý systém s celou jednou sekcí pro zábavu strašný kvůli mnoha otravnými upozorněními na naprosto zbytečné příspěvky.




Podle mě jsou ale mnohem důležitější věci: přehlednost, jednoduchost a praktičnost fóra. Už jsem viděl i fóra, kde je 15 sekcí/záložek (což se ani zdaleka nevejde do lišty okna fóra), které jsou ještě k tomu špatně seřazena a uspořádána a témata v nich nepřehledná, a tím spíš se v tom pak nejde vyznat. Leckoho to pak akorát bude čím dál víc odrazovat ke čtení a sledování aliančního fóra a taková hrozná fóra nemám rád. :-/
 

DeletedUser

Guest
no ty vole :D chlapci, čo tak to ísť trochu na vzduch. Vzhľad fóra? Really?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
To není o pouhém vzhledu fóra, ale o jeho funkčnosti :D, to je pro celou ali mnohem zásadnější věc. :D
 

DeletedUser

Guest
Pozri, každému vyhovuje niečo iné a ešte som nezažil/nevidel, aby funkčné fóra vyhrávali svety.Každí blb by si mal vedieť vytvoriť záložku na podpory a útoky ...Čiže pre mna je to absolútne bezpredmetná téma :)
 

DeletedUser

Guest
pokud někde jsou rozbroje kvůli spamu co by teprve řekli na to, že grepo tým dokáže za spamovat i 200 příspěvku na skype za den :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Pozri, každému vyhovuje niečo iné a ešte som nezažil/nevidel, aby funkčné fóra vyhrávali svety.Každí blb by si mal vedieť vytvoriť záložku na podpory a útoky ...Čiže pre mna je to absolútne bezpredmetná téma :)
No to máš pravdu, ale v klidu. Jsou sice důležitější věci, ale víš jak naprd je naprosto nepřehledné a nepraktické fórum? Kdo ze členů, přestože jsou v alianci, která by chtěla něčeho dosáhnout, to pak má číst (a pokud jo, tak se znechucením)? Asi tak... Dobrá kominukace mezi členy, kteří se do aliančních věcí a do bojů zapojí, je už něco, bez čeho se aliance neobejde. Komunikace spolu se správným stylem hry je tam základ.
 

DeletedUser

Guest
To máš pravdu, ale aj tak najdôležitejšie správy padnú v osobkách medzi jednotlivými hráčmi ;). Teda aspon mne sa to tak zdalo a stáva. A myslím, že by sme už túto tému nemali ďalej rozvíjať (teda aspon mi dvaja :D), lebo pre mna je to stále bezpredmetná vec.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vlákno na spamování. Tak to mě pobavilo :) Mohu říci a snad mě za to neukamenují, u resetů žádné takové vlákno není, a díky bohu.
Pokud je nějaká žena ukecaná slepice, a ví to o sobě, tak má jít kecat na seznamku, nebo na jinou sociální síť.
Forum není na spamování o zbytečnostech. :)

Wikipedie píše
Fórum (antika) – místo v starověkém Římě kde se scházeli lidé a diskutovali
1)Milej Piškote musíš založit příště ali s komornějším obsazením mrzoutů a nebo o jednom členu protože forum je o diskuzi a kláboséní.
2)
Tvé povídky jak tě všichni zradili si strč za klobouk, a o morálce akorád píšeš protože se ti to slovo asi zalíbilo, jinak nemáš páru co to znamená.

No tak jestli aliance Reseťáci schovává a chrání zrádce, tak je rozebereme :)

Ty jsi bankéř? :eek:)

právě se na téma piškotek, infekce, reseťáci snažím zjistit informace :)
Copa zjistila
lioke-Babushka Lady ?

Bylo to pár vět :D Ve zkratce, nebaví mě hádky, ale budeme kamarádi a najednou je ta kde je :) Co k tomu dodat :)

Koukám že ten plk poslal hodně lidem
I mně poslal něco podobného ... "Beru tě za přítele, a nemám důvod se s tebou hádat. přeji dobrou noc."
Z odposlechu... má ještě lepšího synovce

lioke-Babushka Lady,máš fajnového parťáka - docela se k tobě hodí


policejní postup nastane až to začneme promazávat ne li řešit jinak, už mě nebaví pořád dokola číst support tam to, použijte tyckety chcete li řešit support, napište administrátorovy hry máte li stížnost, sem to opravdu nepatří .

Mam dotaz:
Tohle jsi psala jako moderátor,
smazala jsi mi spousta příspěvku
Jak si napsala že až začneš mazat bude to policejní postup
Tak to už nejsi moderátor ale policajt ?:eek:)

Ještě jedna důležitá otázka,
kdy tu jsi za moda a kdy za hráče Reset?
pořád je to tak že jak se ti to hodí?
Myslím tím třeba že dneska diskutuješ jako hráč protože mluvíš o tom co se děje a tak a klábosíš a když se ti nelíbí odpovědi či kritika tak jsi mod?
To trochu zavání zneužitím ...
No nic, zase to určitě smažeš, ale snad už brzo bude jasný jak to má být...makám na tom a jen chci abys to věděla:eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ještě jedna důležitá otázka,
kdy tu jsi za [COLOR=#009900 !important]moda[/COLOR] a kdy za hráče [COLOR=#009900 !important]Reset[/COLOR]?
pořád je to tak že jak se ti to hodí?
Myslím tím třeba že dneska diskutuješ jako hráč protože mluvíš o tom co se děje a tak a klábosíš a když se ti nelíbí[COLOR=#009900 !important]odpov[/COLOR]ědi či kritika tak jsi mod?
To trochu zavání zneužitím ...
No nic, zase to určitě smažeš, ale snad už brzo bude jasný jak to má být...makám na tom a jen chci abys to věděla:eek:)

Právě proto by neměl nikdo z podpory a teamu hrát na cz servru nikdy nebude jen hráč nikdy nebude jen moderátor (můj subjektivní pocit a názor)

Já věřím že to hraješ dle své nejlepší morálky a úsudku ale nikdy ti to nikdy nebude věřit zvlášť když se mu jen trošinku nebude dařit(ps nemyslím že se mi na tau nedaří mimochodem...)

Ale jinak hezkej plátek ten zapisník z tau takovej novinářskej kumšt nezkreslený jedním pohledem (toho koho se ptáš nebo jak se ptáš....) podobně asi jako že si tu založila jen jako moderátor a ne hráč nějaké ali ....


Prostě jestly mám věřit zapisníku z tau tak nedokážu věřit že to hraješ jen jako hráč a tady jen jako moderátor protože ten zapisník je takový dětský čtení na záchudek... ale zabavné usměvné....
 

Thasoss

Grepolis tým
V čem vy stále shledáváte problém? Má s tím problém jen hráč, který se snaží mermomocí něco vyškrábat. Selským rozumem se dá dobrat k tomu, že pokud moderátor řeší dění na nějakém světě jinak než podněcováním diskuse (klišé otázka „Tak co nového?“, popř. něco originálnějšího), tak evidentně v tu chvíli píše jako hráč. Protože vychází z informací, které získal během hry, tudíž jako hráč. Když okřikuje, podněcuje diskuse, vylepuje nějaké oznámení, asi to nebude dělat z pozice hráče. Nebo to běžně hráči dělají? A i když se vám to možná jeví jinak, na výsledku to stejně pořád nic nemění. Že si salupos vede blog? Její věc, vede ho jako hráč, protože využívá informace získané ze hry. Že do úvodní soukromé zprávy připíše, že lioke- = moderátorka salupos? Vás nenapadlo, že to třeba může psát kvůli tomu, aby hráči dala jistý pocit serióznosti, aby jí okamžitě neodmítl kvůli tomu, že tahá "nenápadným" způsobem informace? Asi nenapadlo. Můžete si také vést vlastní blog, přinášet další pohledy, vést ho dle vás lepším směrem. Nebo jí dát podněty ke zlepšení... ani nic takového jsem tu neviděl. Že uveřejnila (společně se mnou) pár zpráv bez jmen či dalších vodítek? Ani v tom není problém. Je zcela na hráči, jestli bude natolik „chytrý“, aby se k tomu přihlásil. Mimochodem, vtipné či nějakým způsobem tristní zprávy se uveřejňovaly již dřív, za zcela totožných pravidel jako dřív. Ale hlavně že si CKAPNN vycucá ze svého palce v jiném tématu, že salupos neumí nést kritiku... přitom ví méně než nic, o čem se píše na skype chatu Grepolis týmu. A že salupos má v neunesení kritiky ještě hodně velké rezervy. Odepisuji samozřejmě jak na zdejší příspěvky zmiňující to, na co jsem reagoval, tak také na s tím související téma v této sekci.
Dost možná na vás dále nebudu reagovat, protože jak si můžete všimnout, na mluvení do dubu jsem před minimálně týdnem rezignoval. Marnost nad marnost. Ale je to víc váš boj s vámi samotnými, než s námi.
 
Nahoru