• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Top 12 aliancí - Sink or Swim

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11704
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Tvá pointa je mylná a zavání vulgaritou.Piš slušně prosím.Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Přečti si ještě jednou první příspěvek v tomhle tématu. Tyhle žvásty si piš někam jinam, kde to někoho možná bude zajímat.

btw. už několikrát si napsal/a název naší aliance špatně. Radši nás už nikde nezmiňuj.

Bububu nebo mi rozšlapeš bábovičky ?

Tenhle topic založil Váš guru, aby zde naprosto nesmyslně první dny vynášel soudy o ostatních aliancích.
Nikdo ho za to nenapadal. Já se držím tématu a snažím se zhodnotit reálné dění na serveru.
Jestli se Ti to nezamlouvá nečti to, jestli Ti vadí, že Vám někdo přispívá do topicu nemáte ho dělat veřejný.

Za překlep Afterlife se omlouvám budu se to snažit pro příště psát lépe a minulých příspěvcích zkusím sjednat nápravu.
Také se omlouvám za nepoužívání divného anglosaského nářečí (podle prvního příspěvku)
Píši pro české a slovenské čtenáře. Pokud by někdo stál o anglickou verzi není problém to napsat celé v angličtině,
ale míchat jablka s ananasem skutečně nebudu.

Vaše Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11713

Guest
Tvá pointa je mylná a zavání vulgaritou.Piš slušně prosím.Děkuji.



Další zbytečný příspěvěk mimo téma. Co přesně je na tom vulgarního a neslušného? Fakt tam nic nevidím. Máš nutnost někoho otravovat, tak si vymýšlíš?
 

DeletedUser11713

Guest
Bububu nebo mi rozšlapeš bábovičky ?

Tenhle topic založil Váš guru, aby zde naprosto nesmyslně první dny vynášel soudy o ostatních aliancích.
Nikdo ho za to nenapadal. Já se držím tématu a snažím se zhodnotit reálné dění na serveru.
Jestli se Ti to nezamlouvá nečti to, jestli Ti vadí, že Vám někdo přispívá do topicu nemáte ho dělat veřejný.

Proč češi musí vždy argumentovat místo toho, aby něco udělali? Je tak složité založit si svoje téma? Pojmenuj si ho třeba Reálně dění na serveru, je mi to jedno. Já tu chci vidět krátké názory na top 12 aliancí od různých lidí. Od toho bylo tohle téma vytvořeno.
 

DeletedUser

Guest
Proč češi musí vždy argumentovat místo toho, aby něco udělali? Je tak složité založit si svoje téma? Pojmenuj si ho třeba Reálně dění na serveru, je mi to jedno. Já tu chci vidět krátké názory na top 12 aliancí od různých lidí. Od toho bylo tohle téma vytvořeno.

Tak koukej můj názor tu určitě najdeš jen se nebudu zabývat top 12 v první fázy hry, kdy se mění aliance jak na běžícím páse ale jen top 3-5.
 

DeletedUser

Guest
Další zbytečný příspěvěk mimo téma. Co přesně je na tom vulgarního a neslušného? Fakt tam nic nevidím. Máš nutnost někoho otravovat, tak si vymýšlíš?

Pokud nevidíš,hm je to k zamyšlení.Psal to před chvilkou.Jde o výraz "žvásty".
V případě že trváš na slušnosti tohoto slova,zkus ho použít vůči lidem třeba ve státním istitutu či v bance při žádosti o půjčku či při vyřizování čehokoli na úřadě.
 

DeletedUser11713

Guest
Nevím, na co si tu hraješ :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11704

Guest
Ospevuješ tu chaloupku co hraje 37 let pospolu a owní si český bl*ečky a decka, pride sem pár lidí v noname alianci z noname lidma a kope vás do zadkú, prebiráte 3 lidi denne WOW o alianci z 80 členma kua vy ste dobrí, šak počkejte, za mesíc se po vás slehne zem, ty co jen na forku píšeš a seš v top 100 a to seš ráda..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ospevuješ tu chaloupku co hraje 37 let pospolu a owní si český bl*ečky a decka, pride sem pár lidí v noname alianci z noname lidma a kope vás do zadkú, prebiráte 3 lidi denne WOW o alianci z 80 členma kua vy ste dobrí, šak počkejte, za mesíc se po vás slehne zem, ty nulo co jen na forku píšeš a seš v top 100 a to seš ráda..

Mazec to už snad není ani nářečí to už je prostě negramotnost.
No nic obsah jsem snad identifikovala.

Nestraním žádné alianci pokud někdo něco udělá dobře pochválím ho.
Pokud někdo za den (tím myslím dnešek) podle grepostatu "kolonizuje" 4 města
(od mého posledního sčítání jedno přibylo)
a ona města jsou 947, 758, 890 a 766 bodů tak je to podle mě opravdu kopání do zadku. Sice nikoho, kdo hraje,
ale je to určitě informace hodná zaznamenání. Myslím, že se po téhle statistice většina TOPkařů opotila hrůzou
a odklikla stavět defku. Budí to respekt fakt jen tak dál.

Jsem noname 0, která dokonce na tomhle serveru ani nehraje. To by jsi mohl najít i Ty.
Ale statistiku umím a nervózních strýců jsem už zažila taky dost.
Takže se těším na zítřejší výsledky určitě bude o čem psát

Vaše Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11704

Guest
Podivejse kdo ty mesta zabiral, lidi od nas co maji 2500 bodu a dostali podminku udelat 2 mesta jinak pudou.. podivej se na moje mesta, ktera sem zabiral, okrem jednoho internals tam nikdo neaktivni nebyl.. delas tu chaloupce akurat tak blbe svetlo kdyz jim lezes do zadku.. kdo tu hraje to vsechno vidi, zajimave ze my na sobe nemeli jeste ani 1 vzpouru, to ze nekdo veme 3 mesta od aktivnich 2200 bodu lidi je uzas, jeste k tomu kdyz na ne utoci cela aliance a nedejboze tam nekdo hodi 300 birek a konec.. po 3 tydnech hry se neprobit v 80 lidech 300 birkama je smutne.. budes argumentovat ze ne vsichni z chaloupky utocili a nato ti povim ze maji 80 clenu a klidne bych jich mohli mit 10 a nic by se nezmenilo..
 

DeletedUser

Guest
Podivejse kdo ty mesta zabiral, lidi od nas co maji 2500 bodu a dostali podminku udelat 2 mesta jinak pudou.. podivej se na moje mesta, ktera sem zabiral, okrem jednoho internals tam nikdo neaktivni nebyl.. delas tu chaloupce akurat tak blbe svetlo kdyz jim lezes do zadku.. kdo tu hraje to vsechno vidi, zajimave ze my na sobe nemeli jeste ani 1 vzpouru, to ze nekdo veme 3 mesta od aktivnich 2200 bodu lidi je uzas, jeste k tomu kdyz na ne utoci cela aliance a nedejboze tam nekdo hodi 300 birek a konec.. po 3 tydnech hry se neprobit v 80 lidech 300 birkama je smutne.. budes argumentovat ze ne vsichni z chaloupky utocili a nato ti povim ze maji 80 clenu a klidne bych jich mohli mit 10 a nic by se nezmenilo..

Ano přesně tím bych argumentovala.
Systém hry s aktivní morálkou je totiž o spolupráci, takže těm maličkým by ti větší měli pomáhat při převzetí dalších měst, aby nemuseli přebírat nějaká nesmyslná městečka.
To už je lepší si ho založit je to mnohem rychleji a bez vzpoury.
Jinak se stane to co u vás, že pár hráčů se prsí v TOP a nemá morálku na to někomu pomoci
(otázka je jestli by chtělo). A mrňousové musejí rozebírat to co zbude.

A konkrétně Ty jsi trochu kecka ne ?
Zabral jsi jedno město po spoluhráči, jedno jsi založil, jedno mělo 1944 bodů a hráč skončil
a jen jedno jsi přebral akademii ELITY.
http://prntscr.com/60vv38

Argumentace o 80ti členech je také zcela zcestná. Matematika pro základní školy už říká,
že udržet vysoký průměr je jednodužší s menším počtem prvků v množině (úplně axiomaticky v konečné množině).
Koneckonců i dítě přeci umí spočítat, že pokud zredukujeme alianci na první dva členy budou mít velmi hezký průměr.

Tvoje (určitě ne) oblíbená Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11713

Guest
Jen pro upřesnění, sweet kiss a homer byli oba u Eboly, dokud se po našem přebrání jejich pár měst nerozpadla. ;)


jinak dostal jsem nějakou pseudo červenou kartu, za to, že jsem napsal, že mi je někoho líto. Jeslti je to urážení, tak fakt nevím. Už si asi vzpomínám, proč sem se vždy vyhýbal českým komunitám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10685

Guest
zajimave ze my na sobe nemeli jeste ani 1 vzpouru,
To není tak úplně pravda. Já jsem vám jednu vzpouru už udělal a do hodiny už dotyčný nebyl členem Afterlife. Předpokládám, že odešel sám, ale vypadalo to, jako byste ho vykopli za trest. Tak či tak by asi stejně neprošel těmi čistkami co tam teď děláte. (Marek09631).
Ale vzpouru jste už měli.
 

DeletedUser11713

Guest
Nebyl to ten člověk, co zapl militii a nechal tam 60 konů a 60 prakařů? Jasně, že letěl hned
 

DeletedUser

Guest
29.1. 19:21:21 dostal Váš člen cvičnou vzpouru.Nedostal ani pěšáka podpory.
Nu vypadá to že se bál o ní informovat aby též neletěl.

Červenou jsi nedostal kvůli mně,byla za Tvé vyjadřování.Slušnost nade vše.
 

DeletedUser11704

Guest
Di si radši dobít mesto sám, taháš dotoho celou alianci, nedáte to ani v 10 a pak vpadáte jako ... :)
 

DeletedUser

Guest
Jeli jsme dva.Po tom,co vstoupil do jiné ally,jsem požádal ještě jednoho o pomoc.Tudíž jsme jeli ve třech co vím.
Pravdou je,že jsem utopil většinu útoku.Nicméně i ten co se vydrápal na pevninu byl větší než tvůj.Mě nevyšla druhá kolonizace v tom dni.Nejsem ten o kterém se hovoří jako o Big Space Noob.Omlouvám se,pokud jsem to nenapsal správně.Jsem zvyklý psát aby mi bylo rozumět :)
 

DeletedUser11713

Guest
Kde jsem psal, že byla kvůli tobě? Bože můj, já už tohle fakt nedávám. Vysvětli mi prosím, co je na slovu "žvást" vulgární a na spojení "je mi tě líto", že jsem za něj dostal nějakou vtipnou kartičku. Asi se admin nudí a je zakomplexovanej, jinak fakt netuším.
 
Nahoru