• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Top 12 aliancí - Sink or Swim

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11704
  • Vytvořeno

DeletedUser4388

Guest
To, že niekto hral na americkom alebo hocijakom inom zahraničnom serveri, ho neoprávňuje na českom serveri porušovať pravidlá fóra a urážať iných užívateľov vulgarizmami.Mne sa naopak iniciatíva Iskry veľmi páčila.Ja si myslím, že jej aktivita je jedna z vecí, ktorá môže toto fórum urobiť iba atraktívnejším pre slušných ľudí, ktorí vedia oceniť aktivitu niekoho, kto obetuje svoj čas a napíše sem zmysluplnú a obsažnú správu bez provokácií a vulgarizmov.Je zaujímavé, že tí, ktorí ju tak strašne kritizujú a nadávajú na ňu, sa sťažujú na to, že fórum je mŕtve.A vy čudujete?Kto má čítať ten odpad, ktorý tu dávate?Prečo neskúsite napísať niečo rovnako zmysluplné, ako napísala iskra?Medze aktivite sa nikomu nekladú, ale všetko v rámci slušnosti a rešpektu k iným.Samozrejme, akékoľvek ďalšie pokusy o provokácie, urážanie a pod. budú nekompromisne trestané v zmysle katalógu trestov.
Nedalo mi sem nenapísať.Tento môj príspevok neberte ani tak ako príspevok moderátora, ale ako názor normálneho, bežného človeka, ktorý si toto fórum číta a vie oceniť aktivitu iných a rázne odsúdiť tých, ktorí sa tu prejavujú arogantným, povýšeneckým, drzým, neslušným a vulgárnym spôsobom.Pretože to, čo tu podaktorí dnes napísali, je jednoducho morálna stoka.Iný výraz na tieto prejavy nájsť neviem.
 

DeletedUser11713

Guest
Nechce se mi to číst všechno, já neměl nic proti tomu, co psala iskra nebo jak se jmenuje. Mě šlo jen o to, aby si udělala svoje téma a psala si to tam. Jenže to nechtěla pochopit, tak pokračovala v psaní věcí mimo.
 

DeletedUser9242

Guest
Já si myslím, že ty rozbory, co dělala, do tohoto vlákna patří. Nebo jste měli představu, že se napíše jen pořadí a hotovo?
Určitě si spousta hráčů její příspěvky ráda přečte a časem se k nim vrátí, aby zhodnotila, nakolik ty typy vyšly.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11713

Guest
No, takhle to funguje všude jinde. Asi byla chyba si myslet, že to češi pochopí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, takhle to funguje všude jinde. Asi byla chyba si myslet, že to češi pochopí.

Promiň omezeným čechům, že projevili touhu vyčlenit se ze stáda békajícího skotu
a projevili svůj vlastní názor. Téma, podle tebe by obsahovalo několik příspěvků
nejlépe od každého jeden s žebříčkem podle aktuální situace a krátkým hodnocením.
Promiň, ale na co by bylo, kdyby nemělo zpětnou vazbu a vývoj ?
Takhle to nefunguje nikde nejsi jediný, kdo viděl zahraniční server.

Navíc tvé neustálé opovržlivé vyjadřování a vymezování se vůči národu,
která ti dal vzdělání (no neodvedl příliš dobrou práci), je pro mě zarážející.
Proč se tedy zahazuješ na českém serveru a nejdeš obohatit svým pronikavým intelektem
nějaký zahraniční server ?
 

DeletedUser11713

Guest
Promiň omezeným čechům, že projevili touhu vyčlenit se ze stáda békajícího skotu
a projevili svůj vlastní názor. Téma, podle tebe by obsahovalo několik příspěvků
nejlépe od každého jeden s žebříčkem podle aktuální situace a krátkým hodnocením.
Promiň, ale na co by bylo, kdyby nemělo zpětnou vazbu a vývoj ?
Takhle to nefunguje nikde nejsi jediný, kdo viděl zahraniční server.

Navíc tvé neustálé opovržlivé vyjadřování a vymezování se vůči národu,
která ti dal vzdělání (no neodvedl příliš dobrou práci), je pro mě zarážející.
Proč se tedy zahazuješ na českém serveru a nejdeš obohatit svým pronikavým intelektem
nějaký zahraniční server ?

Fakt už nevím, co ti odepisovat :) Nevím, proč mě tak řešíš, ale asi nic lepšího na práci nemáš.

Jinak nevím, jestli si to přehlídla, tak ještě jednou. Svoje emocionální výlevy můžeš ventilovat tady:
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?7092-NESTRANNÉ-NEZAJÍMAVÉ-názory-královny-Irisky
 

DeletedUser11707

Guest
To, že niekto hral na americkom alebo hocijakom inom zahraničnom serveri, ho neoprávňuje na českom serveri porušovať pravidlá fóra a urážať iných užívateľov vulgarizmami.Mne sa naopak iniciatíva Iskry veľmi páčila.Ja si myslím, že jej aktivita je jedna z vecí, ktorá môže toto fórum urobiť iba atraktívnejším pre slušných ľudí, ktorí vedia oceniť aktivitu niekoho, kto obetuje svoj čas a napíše sem zmysluplnú a obsažnú správu bez provokácií a vulgarizmov.Je zaujímavé, že tí, ktorí ju tak strašne kritizujú a nadávajú na ňu, sa sťažujú na to, že fórum je mŕtve.A vy čudujete?Kto má čítať ten odpad, ktorý tu dávate?Prečo neskúsite napísať niečo rovnako zmysluplné, ako napísala iskra?Medze aktivite sa nikomu nekladú, ale všetko v rámci slušnosti a rešpektu k iným.Samozrejme, akékoľvek ďalšie pokusy o provokácie, urážanie a pod. budú nekompromisne trestané v zmysle katalógu trestov.
Nedalo mi sem nenapísať.Tento môj príspevok neberte ani tak ako príspevok moderátora, ale ako názor normálneho, bežného človeka, ktorý si toto fórum číta a vie oceniť aktivitu iných a rázne odsúdiť tých, ktorí sa tu prejavujú arogantným, povýšeneckým, drzým, neslušným a vulgárnym spôsobom.Pretože to, čo tu podaktorí dnes napísali, je jednoducho morálna stoka.Iný výraz na tieto prejavy nájsť neviem.

Taky jsi to nepochopil škoda.. Nikdo nemá nic proti tomu co píše, já si to třeba i rád počtu ikdyž mám svůj názor, ale účel tohoto vlákna byl úplně jiný, že hráči ze svého pohledu ať už jsou v alianci co je v top12 nebo nikoliv, napíší svůj názor. iskra napsala, fajne, ale dělá z toho spíš denní příběh a to si myslím že by si zasloužilo svoje vlákno. Toto vlákno bylo založeno pod úplně jiným účelem než zde psát "příběh" či "vývoj" na serveru. Právě proto prosím i já moderátora, aby vše smazal krom 1-2 stránky a vytvořil nové vlákno s názvem například : dění na serveru Fí - a to bude přesně místo pro popisování tohoto světa z iskry pohledu a rád si to tam určitě i přečtu, ale tohle vlákno mělo mít opravdu jiné využití..
 

DeletedUser

Guest
Fakt už nevím, co ti odepisovat :) Nevím, proč mě tak řešíš, ale asi nic lepšího na práci nemáš.

Jinak nevím, jestli si to přehlídla, tak ještě jednou. Svoje emocionální výlevy můžeš ventilovat tady:
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?7092-NESTRANNÉ-NEZAJÍMAVÉ-názory-královny-Irisky

To, že niekto hral na americkom alebo hocijakom inom zahraničnom serveri, ho neoprávňuje na českom serveri porušovať pravidlá fóra a urážať iných užívateľov vulgarizmami.Mne sa naopak iniciatíva Iskry veľmi páčila.Ja si myslím, že jej aktivita je jedna z vecí, ktorá môže toto fórum urobiť iba atraktívnejším pre slušných ľudí, ktorí vedia oceniť aktivitu niekoho, kto obetuje svoj čas a napíše sem zmysluplnú a obsažnú správu bez provokácií a vulgarizmov.Je zaujímavé, že tí, ktorí ju tak strašne kritizujú a nadávajú na ňu, sa sťažujú na to, že fórum je mŕtve.A vy čudujete?Kto má čítať ten odpad, ktorý tu dávate?Prečo neskúsite napísať niečo rovnako zmysluplné, ako napísala iskra?Medze aktivite sa nikomu nekladú, ale všetko v rámci slušnosti a rešpektu k iným.Samozrejme, akékoľvek ďalšie pokusy o provokácie, urážanie a pod. budú nekompromisne trestané v zmysle katalógu trestov.
Nedalo mi sem nenapísať.Tento môj príspevok neberte ani tak ako príspevok moderátora, ale ako názor normálneho, bežného človeka, ktorý si toto fórum číta a vie oceniť aktivitu iných a rázne odsúdiť tých, ktorí sa tu prejavujú arogantným, povýšeneckým, drzým, neslušným a vulgárnym spôsobom.Pretože to, čo tu podaktorí dnes napísali, je jednoducho morálna stoka.Iný výraz na tieto prejavy nájsť neviem.

Tak nevím kdo tu co nepochopil.
 

DeletedUser

Guest
Pointa? Došly ti argumenty?

Ne jen nemám klacek.

Takže každodenní hodnocení rozšířím i o postřehy o některých jednotlivcích, aby jste mi nevyčítali,
že vás šidím o hodnocení dalších aliancí a usnadňuji si práci. V nočních hodinách po uzávěrce naviděnou.
 

DeletedUser11452

Guest
Nechci do toho šťourat, ale pro klid tady na fóru si prosím založ nové vlákno a ignoruj kritiky ostatních. Díky.
 

DeletedUser4388

Guest
Vážení hráči,

z dôvodu, že sa v tejto téme dnes nazbieralo neúnosné množstvo rôznych provokácií, urážok, vulgarizmov a pod., ktoré nemajú konca kraja, rozhodol som sa túto tému dočasne uzamknúť.Každá ďalšia téma či príspevok v sekcii sveta Fí, ktorý bude vytvorený za účelom provokovania či s úmyslom ešte viac vyhrotiť situáciu, bude okamžite zmazaný.

Ďakujem za pochopenie.
 

DeletedUser11704

Guest
Pozice Jméno Body Členové Průměr bodů
1 Chaloupka 531,483 79 6,727
2 Afterlife 398,271 44 9,051
3 ODPADLÍCI 331,567 60 5,526
4 -ELITA- 284,378 77 3,693
5 M.A.T.R.I.X 263,721 77 3,424
6 Róninové 260,078 79 3,292
7 B.N. 239,035 46 5,196
8 Provizorní 220,237 39 5,647
9 BOHEMIA 215,848 56 3,854
10 Roman B. 207,995 78 2,666
11 S a T 189,098 75 2,521
12 survivors 181,624 66 2,751


Chaloupka - pár vedoucích hráčú si jistě zaslouží obdiv.
Afterlife - časy sou zlé, musím kopat jako na bežícím pásu.
Odpadlíci - nemám skušenost, asi brání dobře když chaloupka moc nedochází o města.
Elita/Matrix/Roninové - mrtvé aliance dle mě.
BN - pár pokusú ačkoli neúspešných rovnat se s top aliancema.
Provizorní - myslím že s bývalého lama teamu už toho moc nebude.
BOHEMIA - něco skoušeli ale nic moc. neni jich nějak videt.
Roman Bulls - prej nejaký panáček a spol. nevim, neznám, zatim nic.
Seekers and Taurus - Mrtvá aliance
Survivors - ala stará alibaba, pokus o rework/ressurect žádná akce, spíš jen dožívají a hrajou jinde.
 

DeletedUser11704

Guest
Pozice Jméno Body Členové
1 Chaloupka 674,486 78
2 Afterlife 569,244 50
3 ODPADLÍCI 440,251 63
4 Róninové 346,254 80
5 M.A.T.R.I.X 305,375 69
6 survivors 304,277 76
7 Bratrstvo n. 291,654 46
8 -ELITA- 277,155 71
9 BOHEMIA 275,372 65
10 Provizorní 273,740 39
11 Roman Bulls 255,856 72
12 M.A.T.R.I.X II 192,576 76

Podle nejnovších informací, aliance ELITA
 

DeletedUser

Guest
tak šup názory :)
sink or swim = hodíte nekoho do vody, bud se potopí(sink)anebo poplave(swim), když jen tak obplouvá ledva ledva tak je to float
mra=mass recruiting alliance = berou koho vidí


1. ALIBABA - Ze začátku sem je mel za dobrou ali, ted klasické MRA - float nejakou dobu
2. EBOLA - další MRA ale bez kouska čehokoli - sink
3. Chaloupka - vypadají dobre, nenabiraji randomi aspon co sem si všiml - swim
4. M.A.T.R.I.X - mra - sink
5. Elita - sink
6. Stracená legie - sink
7. Lama Team - sink
8. Leonidas - sink
9. Afterlife - moje alli
10. Vlčí legie - nabiraji fakt každého, i toho kdo už má alli, píšou o Pakt každé allianci - SINK
11. ODPADLÍCI - vypadají taky dobre - float - uvidíme co dál
12. Kamelot - sink
Každý si může myslet co chce. Zajímavé ale je jak přesný byl tento odhad. Před více než dvěma měsíci
 

DeletedUser

Guest
Nic ve zlém ale tohle by dal každý zkušenější hráč dohromady , je přeci jasné že ali co jede na kvantitu bez kvality to daleko nedotáhnou naopak se posunula dopředu kvalita i v méně hráčích , jenom alfík se tu musel ukázat jak to má ve zvyku ,
takže prosím co jsi tím chtěl říci ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kupodivu jsem chtěl říct, že je zajímavé, jak přesný měl před dvěma měsíci odhad.
 

DeletedUser9723

Guest
Tabulka k dnešnímu dni je níže a za sebe také dávám pochvalu hráči xAlpha Male. Za správný odhad, za odvahu sem svůj názor napsat i za ochotu informovat ostatní.

....................................počet hráčů...průměr na hráče
1 Chaloupka....................76..............8,820
2 ***ODPADLÍCI***.........67.............8,001
3 Roman Bulls .................75.............6,703
4 Provizorní......................72.............6,506
5 Buccaneers ...................70.............5,679
6 Mušketýři......................49.............5,843
7 Róninové ......................57.............5,478
8 Bratrstvo neohrožených...50.............5,687
9 BOHEMIA ......................46.............6,163
10 Dark souls ..................66.............3,417
 

DeletedUser11704

Guest
Tak co lidi, blíží se zase pomalu podzim nejaké návrhy kam jít hrát ? reálne tak za mesíc dva možná i až za tri, nejaké premade pro me, lyveho a pár rozumných lidí ? :) nejaká ali co čeká na novej svet?
 
Nahoru