• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

DeletedUser

Guest
No páni. Tady je zábava. Škoda, že tento svět vynechávám. Tato debata je díky šaškům opravdu zábavná. Je krásné vidět, že inteligence a přehled převálcuje ego a nabubřelost.
Alfo kam ty jsi zase klesl. Na fí se ti ještě snad dalo fandit. Snad díky boji s větrnými mlýny a přesile. Snad díky tvému komickému střídání české a slovenské idantity. Ale tady jsi trapný a ubohý. Lyve si ještě udržuje úroveň, ale tebe jde opravdu poznat po první větě.
Myslíš si, že jsi mistr světa a přitom o této hře nevíš vůbec nic
 

DeletedUser

Guest
1. pokud píšeš něco o šašcích, může to být považováno za nevhodné - doporučuju Šaš ....
2. přilévat olej do ohně není rozumný
3. tebe je myslím taky dost
4. na "kamaráda pana mistra z US" teď ani neútočím, čekám až bude zase nějaký ten avent aby z něj mohl "rekrutovat" army,
mám raději když je hra trochu vyrovnaná
 

DeletedUser

Guest
Nechci k tobě být nezdvořilej a nechat tě čekat, ale nevím jestli ta zvláštní věta patřila mně a nebo nějaký pomatený "16ce".
 

DeletedUser

Guest
Zdravím Šašci.Snad si mě z alfy ještě pamatuješ.Koukám že zde máš borce z jůesej ačkoli nejsou z njů jorku.Nenech se nima vytočit.Ono jim to tu stejně dlouho nevydrží,sklopí uši a půjdou prudit jinam.Evidentně totiž nemají sílu nic dotáhnout do konce a každý kdo vleze k nim do ally,na to jen doplatí.
 

DeletedUser

Guest
Taky tě zdravím, a to i když si nám asi přetrhl povídání - úsměv.
Pamatuju si tvůj nick, bývá to tak, že mi dobrý hráči nějak uvíznou i přes moji sklerózu, no a od Omegy asi i ti špatní...
 

DeletedUser11701

Guest
ahoj,ve světě omega mi nejde adventní kalendář,co s tím dělat?
 

Thasoss

Grepolis tým
Otevři si nastavení Zvuku, zaškrtni položky

Urči, které zvuky bys rád slyšel:

Hudba na pozadí


Efekty


Zvuky při kliknutí

A ulož. Zvuk samozřejmě můžeš mít i ztlumený, tyto tři položky však musí být zaškrtlé. Jde o provizorní řešení.

E: Už by to mělo být opraveno.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tak nám začal další eventík. Jsem zvědavej, co nám naše stálice předvedou. Od helovinu nehráli, tak teď mají zase možnost. A pokd ani teď ne, tak nevím. Mohu pokud to pomůže poslat nějaký surky.
 

DeletedUser

Guest
Začínám mít obavu, že kachny i trojspolek strachy přestali umět psát. Jestli to bude řešení, nabízím k surkám i nějaký to městečko....
 

DeletedUser11713

Guest
Je vidět, že si starej fotr. Tvoje pokusy o vtipy jsou fakt špatný
 

DeletedUser

Guest
Starej už jsem, těžko to změnit. O tom, že bych psal nějaký vtip nic nevím.
 

DeletedUser7082

Guest
Je to stále to pošťuchování dokola... Dejte si pokoj aspoň teď o svátcích oba :) .. Užívejte hru a kdo je lepší uvidíte na konci světa .. :)
 

DeletedUser10685

Guest
Připouštím, že vánoční event je přeci jen normálnější...zlatit ho dokola může opravdu jen velice bohatý hráč. Tudíž takřka pro všechny podobné podmínky.

Jen nevím, jestli je to fakt náhodně, nebo ne. Jsem asi paranoidní, ale ty hezké věci, které z toho kola štěstí chci vytáhnout (erinie, bonus na útok na 14 dní apod.) dostávám až nakonec, abych si to musel hezky vyzlatit. 360 luků a 360 šermů zadarmo je taky dobrý, ale prostě to nějak není ono.
 

DeletedUser

Guest
Natomto eventu na US umleli jednotlivy hraci prez 2000 dolaru co sem snima hral. Takze nejakejch nasich 80eur (25k zlatek) bude asi nic, hlavne zatim zadna poradna odmena.. Zadna proziravost nic..
 

DeletedUser

Guest
Add A - Efekt odměn se myslím postupně navyšuje, a tak to po několika dnech bude jako helov

Add D - Myslím, že v US je průměrná mzda okolo 4000 a je nepravděpodobný, že tam hráči dali její polovinu na odměny z události. A tím spíše, že letošní událost má oproti loňské o cca 150% vyšší cenu zlatek za odměny z koleček.
Je už takovým pravidlem, že se na konci roku sestavují žebříčky nejoblíbenějších pohádek. Myslím, že údaj o mletí v US by mohl být klidně na prvních příčkách.
 

DeletedUser

Guest
hrál sem tam s lidma a vím kdo kolik dotoho dával, vím to i tu.. když tu nekdo muže dat do eventu 20 000, tak proč by v americe nemohl dát 50 000 ? ne každej vydelává prumernou mzdu jako je v čechách ja nevim 700 euro..
 

DeletedUser

Guest
podivej se na hru castle clash na youtubku, pitoma klikačka - horší než grepo a podivej se na lidi co sou v ní top kolik dotoho dávaj, tam ty gemy stojej tušim taky 25 000 za 100 euro nebo tak nejak a borec tam točí z 500 000 gemama a neni vubec jedinej..
 

DeletedUser

Guest
Jak tady tak v US tak i jinde se najdou hráči kteří umí hrát i jinak a jindy než jenom při eventech kdy si koupí jednotky. Což zrovna ty a tvůj parťák z aliance asi těžko pochopíte.
Ale každýho asi baví něco jinýho. Někdo je tu aby se bavil hrou, někdo aby se při třech akcích v roce mohl předvádět a jinak by deset měsíců jen koukal tak pro jistotu vždy restartuje......
 
Nahoru