• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

DeletedUser

Guest
xAlpha Male - Duckin
Nekromander - Dackin
Lyve - Duckln

Dislektiku
 

DeletedUser11713

Guest
Určitě máš v mnohým pravdu a napsal jsi to opět moc hezky a v porovnání s tím jak píšeš jindy přímo úžasně.
Prozradím ti (vlastně ty už to dávno víš), že opravdu moc pestrý život v posledních době nemám, nakonec tak to u mužů v letech často bývá. Od května do října jsem na lodi a rybařím, přes zimu se trochu nudím a tak si rád zahraju třeba grepo. Mám dvě děti, ale ty už jsou ve věku kdy je baví být spíš s kámošema než s tátou.
S dalšíma slovama co jsi napsal na základě tvýho uvažování už nesouhlasím. Určitě nebudu nikomu psát žádná sprostá slova a nebudu nikoho urážet, svoje vulgární výrazy si dál posílej ty sám když v tom vidíš způsob řešení osobních problémů. Já to tak nedělám. A stejně tak nevím jak dlouho píšeš zprávu o pár slovech, ale mně to spoustu času opravdu nezabere. I když ty jsi napsal poslední dvě zprávy hezky a v porovnání s tím jak píšeš jindy ti to možná dalo zabrat a nějakou dobu ti napsaní trvalo.
A k další zprávě.
Že se pohybuješ v jiných číslech je jasný, o 20 měst tady krom tebe nikdo jinej nepřišel. A je pravděpodobný, že někdy o nějaký město taky přijdu. Nemyslím si však, že bys mi nějaké město dokázal vzít ty sám. A to ani přesto, že škemráš u všech aliancí aby ti pomohly a to ani přesto, že jsi asi u tří aliancí se svejma lžima uspěl a pomáhají ti nebo pokud si přeješ tak pomáhají vám, ale to bych zase vzpomínal na Krkovičku a ten byl k smíchu. Tobě se nesměju, tak to raději nechám v jednotným čísle.
A myslím, že už nebudu přidávat ani citát, nejsi ho hoden.

Nevim, proc se tu ohanis tim, ze on sam by ti mesto nevzal. Tys sam nikomu z nas tri mesto jeste nevzal.
 

DeletedUser

Guest
Opět jen lež, ale to mě nepřekvapuje. Viděl jsem od tebe napsaných hodně zpráv a nic jinýho než lhát neumíš.

18.11. jsem vzal město Duckinovi, dnes v 9.00 Dackinovi a je pravda, že bojování s vejtahou který u hraní neumí přemýšlet a utíká se schovat na druhou stranu světa moc zábavný není.
Přeju ti aby se ti hra na kraji mapy dařila líp než tady a mohl si tak dál pokračovat v oslňování dětí jak jsi byl úspěšnej a skvělej hráč na US Grepo...

V neposlední řadě navrhuju abychom v debatě nepokračovali. Jsi hrdina kterej posílal hráčům sousední aliance urážky a vysmíval se jim. Když ti slabší hráči než si ty vzali tři města, tak jsi ukecal alianci kde jsem abychom ti pomohli. Když jsme zjistili, že plánuješ podraz a přestali ti pomáhat, tak se běžíš schovat na druhou stranu světa na kraj mapy. Pokud jsi ukončil alespoň pátou třídu základní školy, měl bys sám přijít na to, že se svým vychloubačným vystupováním jenom zesměšňuješ. A jestli máš kamaráda/y kteří tě v tvém lhaní a vytahování podporují, nejsou na tom ohledně myšlení rozhodně o nic líp než ty.
 

DeletedUser

Guest
Sam si nam vzal mesta? :DDDDD aha takze tech 150 utoku zaroven na jine mesta od ally byli asi jen iluze ze xD ty decko jedno
 

Thasoss

Grepolis tým
Vzájemná dravost a hecování soupeře je určitě neodlučitelnou součástí tak agresivně zaměřené hry, nicméně, lidi, nebušte do té klávesnice s takovou vervou. :) I k soupeři se dá chovat úcta a respekt, jako ke komukoli jinému. Berte to prosím na vědomí.
 

DeletedUser

Guest
Tak souhlas, ale proč byly dvě předchozí zprávy smazaný. Byly snad důvodem hrubky ve slovech byly a olympiáda a nebo obsah ukazující na demenci pisatele.
 

DeletedUser10685

Guest
... jsem nedostal nikdy trest za jakékoli porušení pravidel....
A pod toto se rád podepíšu. Nejen za šaška, ale i za sebe a obecně vůbec ... je to dost výmluvný argument oproti jiným slovním důkazům a argumentům. Může mě klidně udávat tisíc lidí denně, je mi to fuk, dokud support bude dělat svou práci dobře.

Ohledně identit... nevěřím, že duckinové jsou jeden člověk, protože xalpha hrál fakt vždycky hodně dobře a nejde to stíhat pokud nejsi náhodou robot. To nejde prostě stíhat a ani stylizace textů v příspěvcích neodpovídá jednomu charakteru. Kdyby lyve, necro a xalpha byli jeden geniální bídák, co si mění i styl psaní na příspěvcích na forum (které čte tak málo lidí) tak je to plýtvání talentem a taky by si tento génius nedal 3 nicky které každého přesvědčují o multiúčtu. Duckinové jsou podle mě 3 různí hráči.

A opět prosím, žádám a chci po adminech fora, aby tady nikdo necenzuroval....
 

DeletedUser10685

Guest
Hmm.. ještě jednou jsem to celé přečetl. Vidím úžasné věci a jako nedostudovaný psycholog (jen 2 semestry, takže v podstatě jen znalost archetypů) bych fakt rád viděl z debat na foru vše a ne jen cenzurovanou verzi. Řečičky o ohledech vůči dětičkám co to tady čtou neberu. Cenzurování mi vadí, jste jako komanči. Jak mám vědět, co z těch cenzurovaných věcí vadilo osobě cenzora a co jen bylo mimo? I dřív odesílali cenzoři poštu, jen začerňovali nevhodné věty. Ta to tak taky dělejte.

A ohledně boje šašci versus duckin dackin duckln si nějak nedělám luze o výsledku. Ante ventum, non espisantum....
 

DeletedUser11707

Guest
Děkuji Axxxa, konečně se zde objevil někdo normální kdo ví že se opravdu o multi acc nejedná a věří tomu, nejspíše díky tomu že nás už poznal dříve. Ale někteří lidé nedokáží prostě pochopit že pokud by to byl multi acc, tak by si ten člověk zahrál hádám tak maximálně 48 hodin než by mu zablokovali všechny účty. Jinak iluze o šašci útocích 1v1 jsou u mě k dostání v PM ve hře, kdo se bude chtít pokochat nechť napíše hráči Dackin, mám vše schované, když vezme město kde je 5 birek tak si myslí že je dobrej, že ho dobil, ale sám by měl dobře vědět že pokud je ve městě 5 birek, tak to naskákalo jen z rekrutu. A šašci, pokud jsem tobě či Vám to město chtěl dát, tak jsem Vám ho dal, koho by bavilo aby mu svítilo skoro nonstop minimálně 50 útoků v minimální špičce, ale v 1v1, ted budu mluvit za sebe, pokud jsem to město chtěl ubránit, tak jsem vždy ubránil, takže stále nevím co ti dává tak velké ego.
PS.: Ty koldy, jsou jen a jen Vaše, a přišel jsem o kolik ? o 6 měst, které už ani nebráním ? Tomu se říká vážně úspěch na který člověk může být náležitě hrdý...

http://upnisito.cz/images/2015_11/156wall.png
 

Thasoss

Grepolis tým
Axxa: Ponechat nevhodné výrazy a vulgarismy by bylo selhání (vědomé ještě k tomu), takže to opravdu ne.
 

DeletedUser

Guest
dal sem si ty 2 minuty práce a pročetl sem neaké príspevky od šašci na jiných forech, nemusel sem ani moc listovat a photoshopovat ksobe, jde to pekne postupne usebe krásne, intrigy, urážky, ironie "hrači tvých kvalit" aneb porád ta samá písnička, nič jiného napsat neumíš? že to porád to samé dokola píšeš všude? :-D

itfcK.png
 

DeletedUser

Guest
I přes svůj úmysl nepokračovat v debatě budu ještě reagovat.

Dackine - zabrání tvýho města předcházel útok kde mi padlo 280 ohnivek. Jsi úžasný kouzelník pokud jsi to dokázal s 5 birkama.
Duckine - nějak v útržcích zpráv starých 15 měsíců, možná mých (nepamatuju si co jsem před takovou dobou psal), nenacházím tebou uváděné urážky. Snad dvě slova - hlupák, blázen lze považovat za nevhodný, pokud jsem je nepsal v souvislosti s tebou. Jaký slova používáš ty sem dávat nebudu, bylo by to stejně zahvězdičkovaný a byl bys potrestán.

Souhlasím, že se jedná o tři různé hráče.
Nesouhlasím s tím, když hráči znají navzájem svoje hesla a v případě potřeby si "vypomohou".
Ale to není věc kterou bych řešil.

Vadilo mi, že posílali hráčům urážlivý a posměšný zprávy. A na můj vkus a to je co říct se vytahovali až moc. Následná reakce myslím splnila svůj účel. Úžasný borec který byl mezi prvníma na US Grepo , byl tam členem nejlepší aliance - úsměv a jeho dva kamarádi přišli o asi 30 měst a utekli se schovat na kraj mapy mezi začínající hráče. To bylo myslím jejich dobrý rozhodnutí, tam by snad už mohli mít úspěch.
 

DeletedUser11713

Guest
Souhlasím, že se jedná o tři různé hráče.
Nesouhlasím s tím, když hráči znají navzájem svoje hesla a v případě potřeby si "vypomohou".
Ale to není věc kterou bych řešil.

Vadilo mi, že posílali hráčům urážlivý a posměšný zprávy. A na můj vkus a to je co říct se vytahovali až moc. Následná reakce myslím splnila svůj účel. Úžasný borec který byl mezi prvníma na US Grepo , byl tam členem nejlepší aliance - úsměv a jeho dva kamarádi přišli o asi 30 měst a utekli se schovat na kraj mapy mezi začínající hráče. To bylo myslím jejich dobrý rozhodnutí, tam by snad už mohli mít úspěch.

Samé lži. Své hesla fakt neznáme a určitě se dají ověřit IP. Z toho lze vidět, že jsme se navzájem na účty nepřihlašovali.

"posílali" "vytahovali"? To, že to dělá jeden z nás neznamená, že my dva to děláme taky. Nemáš žádné důkazy, jen krivě obviňuješ ostatní. Jinak já zatím přišel o 3 nebo 4 města, z toho bylo 1 na vašich core ostrovech a to nemělo smysl bránit. Na to, že jsem to bránil sám proti vaší celé alianci, tak to není taková pohroma.
 

DeletedUser

Guest
utekl sem se schovat na sever k začínajícím hráčúm rytírum , fénixu a čertúm, kua všichni tam začali včera a už maji 100k bodu, zázrak, útočí nanás soustavne už týden 4 alliance v top 10, podpor sem dostal asi 500 birek za celou dobu, jinak se bráníme sami. Jedinou urážlivou správu souperi bylo když sem Revaiovy napsal "prište si rozmysli či namne budeš utočit" po tom co sem mu sám vzal 5 mest a zbytek ally ho uplne resetnul..

gg šašku.
 

DeletedUser

Guest
Možná začínám měnit názor a pokračovat v debatě mě ještě bude bavit.

Ducklne, Necromandere
- máš 11 měst a přišel jsi o 7 měst, souhlasím s tebou !!!! - na hráče tvého uvažování to není žádná pohroma

Dickine, X Alpha Male
- konečně jsi mi prozradil kde jste vzali údaj o 150 útocích celé aliance ... aha, to bylo v době kdy jsi vzal nějaký města slabším hráčům kteří ti před tím tři sami vzali
- už jsem to tady jednou psal, podle mě jsou urážky slova jako *vulgarismy* a tak píšeš ty, a ano i tvoje zprávy kde takto píšeš hráčům jsou ještě na foru uložené


Pokud někdo schvaluje podrazácký jednání jinýho, je to stejný jako kdyby to sám dělal.
Myslím, že by jste měli držet partu a neukazovat na sebe - to dělá on my ne - vytahuje se on já ne.....
A taky by jste se měli na svých lžích domluvit. V jedný zprávě napíšete, že to dělá jeden z vás, hned v následující napíšete, že ani jeden.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já už ani nevím o čem se bavíme, tak nekoho uražim, sem nejhorší hráč v historii,ty si nejlepší, bez zlatek bych byl na 750. miste, je mi 13, chodím se schovávat do aliancí, bez MUHEHE bych byl nikdo. spokojenej ?
 

DeletedUser11713

Guest
Možná začínám měnit názor a pokračovat v debatě mě ještě bude bavit.

Ducklne, Necromandere
- máš 11 měst a přišel jsi o 7 měst, souhlasím s tebou !!!! - na hráče tvého uvažování to není žádná pohroma

Duckln = Lyve tedy já.

Přišel jsem max o 4 města, nevim kde bereš těch 7

Jmenovitě to bylo X 004, X 006, X 007 a Y 005

Mimochodem zas urážíš :) já o tobě nenapsal křivé slovo, proč ty furt musíš? Nějaká nevyrovnanost z dětství?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11713

Guest
Pokud někdo schvaluje podrazácký jednání jinýho, je to stejný jako kdyby to sám dělal.
Myslím, že by jste měli držet partu a neukazovat na sebe - to dělá on my ne - vytahuje se on já ne.....
A taky by jste se měli na svých lžích domluvit. V jedný zprávě napíšete, že to dělá jeden z vás, hned v následující napíšete, že ani jeden.
Jaký ukazování na sebe? Ty nás tu obviňuješ všechny tři, že nadáváme a posmíváme se ostatním. Bez jakýhokoliv důkazu. Tak ti pouze řikám, že to psal jen Duckin.

a další: "V jedný zprávě napíšete" chápeš, že každej z nás je JINEJ ČLOVĚK, na ničem se nedomlouváme a to, co napíše jeden neznamená, že si to myslíme všichni tři.
 
Nahoru