• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

zde máte prostor pro volnou debatu o všem, co se týká dění na světě Omega!

Chystáte se na tento svět? Jste spokojeni s jeho nastavením? Těšíme se na vaše názory a přejeme vám příjemnou hru!

S pozdravem
Váš Grepolis tým

 

DeletedUser10685

Guest
Rychlost 3 a začátečnická ochrana 5 dní? Bývají i tři dny na pomalejších světech. Tohle je zbytečné.
Noční bonus je celkem ok.
Jak dlouho vlastně potrvá vzpoura? 8 hodin?
 

DeletedUser11910

Guest
Dvakrát po sobě takováto rychlost? Neškodilo by taky něco spustit pro nás odpočinkové hráče.. :p
 
vsadte se, že po skončení začátečnické ochrany začnou okamžitě vyjíždět kolky... tohle je ffakt dlouho...
 

DeletedUser11910

Guest
Axxxa, plánuješ to tady potočit jako před pár měsíci na fí? :) mmch, máš nějakou partu? chaloupka tam zustala ne?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi,
tak jsem tu nebyl rok a půl nebo dva .. sám nevím .. a je to pár dní co jsem jen tak z krátké "dlouhé chvíle" a nostalgie se regnul na Psí a on bude novej svět jóó .. ááha :) .. tak vzpoura mě teda moc nebere, ale všechno se dá .. a půjdete tam někdo?? :)
.. zdravím všechny a tady hlavně Thase .. a ahoj Rituš ;)
.. je fajn, potkat tu známé tváře i po letech .. a jen takovej off topíček .. už jste si s tím byli u doktora, s grepem samozřejmě myslím? :)
 

DeletedUser10685

Guest
Axxxa, plánuješ to tady potočit jako před pár měsíci na fí? :) mmch, máš nějakou partu? chaloupka tam zustala ne?
Já nikdy nic s nikým dopředu neplánuju, vždycky se hodím do světa někam random a pak se vtírnu do nějaký aliance...
Beztak budu hrát jen chvíli, buď mě to přestane bavit, nebo mě zase doženou problémy z reálu. Ale vzpourový světy mám rád tak to zkusím.
 
Ahoj lidi,
tak jsem tu nebyl rok a půl nebo dva .. sám nevím .. a je to pár dní co jsem jen tak z krátké "dlouhé chvíle" a nostalgie se regnul na Psí a on bude novej svět jóó .. ááha :) .. tak vzpoura mě teda moc nebere, ale všechno se dá .. a půjdete tam někdo?? :)
.. zdravím všechny a tady hlavně Thase .. a ahoj Rituš ;)
.. je fajn, potkat tu známé tváře i po letech .. a jen takovej off topíček .. už jste si s tím byli u doktora, s grepem samozřejmě myslím? :)
joojo byla a hned jsem si i naordinovala klid:) takže to balím na chí a dám si chvíli pauzu... pět let je fakt dlouhá doba, jenom Vám to tu občas budu kibicovat:)
 

DeletedUser7260

Guest
Ahoj lidi ví to někdo z adminu v kolik se to rozjede???????????:D musím na odpoledku tak to spusťte
 
Nahoru