• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

eacbfc8170_81433410_o2.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Docela pohodička :) , čekal jsem ale větší nával hned na startu :) ..
 

DeletedUser5139

Guest
Nechce někdo k nám?
601. skss má dveře dokořán... Upřednostnujeme však lidi z Epsilonu, Fí apod.
Přidat se k nám může však každý ;-)
 

DeletedUser8498

Guest
Jeee teď ?! zrovna když jsem třetí týden po dvou letech bez grepa na Psí? Dva světy hrát nemůžu. nejsem magoor :?
Don Lahvini
 

DeletedUser10685

Guest
V top 10 hráčů je zastoupeno 9 různých aliancí...to nebývá tak běžné.

Jinak těch 5 dnů začátečnické ochrany mi přijde ještě hloupější, než prve. Místo bojování a plánování jen klikat vesničky. Navíc to blokuje i začátečnické questy (rabování na sousedním ostrově, rabování 10k surek, špehování atd...) a tudíž i celý strom questů.
 

DeletedUser7082

Guest
No svět to může být zajímavý, jak piše Axxxa, zatím to vypadá, že tu bude pár dobrých celků :)
 

Thasoss

Grepolis tým
A které to podle vás jsou? Kteří známí hráči se tam sešli a pod kterými vlajkami? Šup sem s informacemi pro nehrající čtenáře. :grepolis
 

DeletedUser11658

Guest
opravdu to muže byt zajimavy svět. v každy alianci je nějaky velikán :) jen at' za měsic si ti velikáni neudělají opět jednu nedobytnou alianci jako na TAU :)
 

DeletedUser10358

Guest
Na Tau to draku prasklo až týden před divama,jinak bylo rozložení sil celý svět OK,krásně se to tam řezalo:)))))
 

DeletedUser11658

Guest
tady to bude zajimavy si myslim už co nevidět :) rozpoložení je dost zajimavy :)
 

DeletedUser10358

Guest
Draku,na každým světě je to prvních pár měsíců ,,zajímavý,, pak si to sedne a začne mela,klasika,ale sem se budu muset jít teprve podívat,zatím to mám jen zprostředkovaně:)))))
 
Nahoru