• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

DeletedUser12147

Guest
Tma ve městě

Ahoj chci se zeptat hrál jsem Grepolis už kolikrát a vždy byla tma ve městě. Chci se jen zeptat jestli to připravujete nebo jestli tma ve městě vůbec bude ? Je hezké , že tam jsou mraky ale tma je tma :DDDD:-!:-!:-!:-!:-!:-!
 

DeletedUser351

Guest
Mne třeba zajímá odpověď na už vznesenou otázku."Kdy bude Omega na grepostats?" Pokud to
ckajscggscw4s2u60.gif
už je známe.
 

DeletedUser9578

Guest
Axíku ještě pořád tápeš nebo už máš taky jasno?

bloodonor hlavně mi tu nebreč ;-)
 

DeletedUser10685

Guest
Já tápu pořád... jsem prostě takovej tápač.
Hlavně aby už skončil ten mantikoro-erinijskej event. Nakonec je to pro hodně lidí znechucující a nevím nevím (vlastně bych měl napsat "tápu") zdali se přísun eur od zlatičů vyrovná dlouhodobě ztrátám hráčů, kteří si toho nekoupili tolik, ale teď už si určitě nekoupí nic a ke hře se nikdy nevrátí...
 
jojo přesně můj názor:)) navíc je to absolutně nevyrovnaný, takže větší hráči dostávají třikrát větší ceny, než ti malí do 10 000. prostě totálně zmršený přístup...
 

DeletedUser11143

Guest
Já jsem za celou dobu trvání eventu nedostal jediný rubín !! Podle mě to dostává jenom ten kdo má zaplé premium ... Nevěřím že bych měl takovou smůlu.
 

DeletedUser7082

Guest
Celý tenhle event je na hlavu a pro smích .. To co to udělalo se světem ..
 
Nahoru