• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Rhethymnos

DeletedUser12886

Guest
Zdravím :) idem sem hrať :) a hladám HRÁČOV do spojenectva :D kto má záujem nech sa ozve :) niečo je už narekrútované :D
 
idealne nastavenie podla mna, snad to prilaka dost dobrych a hlavne slusnych ludi :)

ja sa tam urcite chystam, ak niekto komu moje meno nieco hovori hlada partiu tak nech napise, chysam sa tam s celkom silnou zostavou (snad)
 

DeletedUser12866

Guest
Zdravím :) idem sem hrať :) a hladám HRÁČOV do spojenectva :D kto má záujem nech sa ozve :) niečo je už narekrútované :D
To je tvá liance? Můžu k tobě přistoupit? Prosím :):)

Tý jo je tu dost Slováků

:D:D

[player]Xperiator[/player]

Screenshot_2018-01-23-22-55-52.png A o tomhle se mi bavíme v alianci :D:D:D

Screenshot_2018-01-23-22-57-33.png

Screenshot_2018-01-23-22-58-11.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12157

Guest
teda xperiatůrku...Ty jsi ideální spoluhráč viď?:)) Házet sem screenshoty z fóra aliance a přitom se snažit dostat jinam :)) Samozřejmě o nic nejde,nějaké kafe nikdo neřeší)),jen bych si na tebe být vaším vedením dával pozor
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12712

Guest
Wow, koľko veľa slovákov sem prišlo, je super že sa ta komunita takto prelieva z SK na CZ a z CZ na SK aj keď menej. Mne to vyhovuje, každý server má nejakú výhodu, ten slovenský je osobnejší a dá sa tam dobre zahrať, tento český tu je výhoda že je veľka komunita hráčov a veľa spojenectiev. Na nový svet vždy pozriem nastavenia a idem na tie ktoré viac vyhovujú... tým že začínaju v rovanky deň, alebo další den. No velmi rad by som videl niekedy aj na slovenskom grepolise nejake česke spojenectvo, ktore by sa prišlo ukazať a popripade natret nam to :D naozaj sa dá dobre zahrať na obi dvoch serveroch, škoda ze sa to nespojí v jeden, to by bola bomba
 
Nahoru