• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Lindos

DeletedUser12712

Guest
no beniss ked porovnas s ostatnymi svetmi tak tu je to velmi zive, a to svet bude trvat do startu nadvlady uz len nejakych 30dni
 

DeletedUser12157

Guest
"nadvlady" ? Jsou tu divy...budeme se tu mořit MINIMALNE půl roku...
 
tady ani tak nejde o to mořit se půl roku, což i tak bude docela vopruz, protože k konci půlročního období tu bude asi 200 aktivních hráčů... ale dokážete si představit tu stavbu divů? já šla do kolen, když jsme v 40 lidech stavěli při 4 rychlosti.... stihli jsme to sice za 14 dní, ale to byla vyjímečná sestava, kdy všichni sypali jako o závod a ždímali města na maximum... a ted si představte stavbu divů, když v ali bude jenom 30 hráčů... možná i mín a bude se házet skoro dvojnásobek čtyřkové rychlosti.... to vidím tak na měsíc a půl, možná dva měsíce sypání... to jsem upřímněě zvědavá kdo to dá...
 

DeletedUser12157

Guest
O sypání bych se zase tak nebál... Na Olympii to byla poměrně rychlovka a sypalo se vždy jen pár hodin. I ty poslední úrovně a to nás aktivně hrálo daleko méně jak 30 hráčů... Takový rozdíl to podle mě nebude a rozhodně se pod měsíc vlezeme. Ale samozřejmě záleží, kolik lidí vydrží.

A také - rychlost 6. Začnou divy a každý bude mít 150 měst :) Bude se sypat jedna radost.
 
Nahoru