• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Thasoss

Grepolis tým
Jo takže v zásadě pokud se třeba aliance rozhodne zlikvidovat hráče z aliance nepřítele točit ho 24/7 aby vypl pipak a v průběhu toho ho rozebrat tak za to dostanete ještě ban protože šikana jo to dává smysl :)
Všechno je to o individuálním posouzení, které nikdy nedělá jeden člověk. Řešíš tedy něco, co se nikdy nedostane mimo čistě teoretickou rovinu.
 
tak by to chtělo trochu sebereflexe a zamyslet se nad stylem jaký hrajete
Myslim ze tohle plati na dost hracu i u vas. I toho jednoho co jsem zpominal. Po te jedne udalosti se mi vynorili vzpominky z olynthosu a vsechni mi klaplo.
A taky u vas toho dost i zacalo... takze sebereflexi tady asi nema vyznam spominat.
Jakým stylem,no třeba spamem.
A takhle se můžeme dohadovat měsíc a nic nevyřešíme.-)Zobrazit přílohu uživatele 2781
Vis dobre ze jsem klidny hrac, ale i me nekdy prejde trpelivost :) A spam je neco jineho. Tohle byla jednorazovka bez opakovani. byla to asi reakce na to ze mi nesel pipak a trefil jsi mi par ofek ne ? Po dnesku se samozrejme veci zmenili :)
 
Myslim ze tohle plati na dost hracu i u vas. I toho jednoho co jsem zpominal. Po te jedne udalosti se mi vynorili vzpominky z olynthosu a vsechni mi klaplo.
A taky u vas toho dost i zacalo... takze sebereflexi tady asi nema vyznam spominat.

Vis dobre ze jsem klidny hrac, ale i me nekdy prejde trpelivost :) A spam je neco jineho. Tohle byla jednorazovka bez opakovani. byla to asi reakce na to ze mi nesel pipak a trefil jsi mi par ofek ne ? Po dnesku se samozrejme veci zmenili :)
to je dobře že ti klaplo
 
Myslim ze tohle plati na dost hracu i u vas. I toho jednoho co jsem zpominal. Po te jedne udalosti se mi vynorili vzpominky z olynthosu a vsechni mi klaplo.
A taky u vas toho dost i zacalo... takze sebereflexi tady asi nema vyznam spominat.

Vis dobre ze jsem klidny hrac, ale i me nekdy prejde trpelivost :) A spam je neco jineho. Tohle byla jednorazovka bez opakovani. byla to asi reakce na to ze mi nesel pipak a trefil jsi mi par ofek ne ? Po dnesku se samozrejme veci zmenili :)
I ty moc dobře víš že jsem trpelivej. A taky víš co jsem pro ali schopnej udelat. .) či vydržet.
 
Aha vlastne to jsou pohyby z dneska.. No ok tak snad musis pocitat ze po tom co jsi mi urval mesto sednutim v nb (vyuztim toho ze mi poprve v noci selhla pipak) tak se na tebe trosku zamerim :)
 
Jo a jakej postih byl za to že někteří omezení hráči od vás vlastně i ty mi znemožnili útoky a rekrutaci spamem kterej trval cely odpo jen proto abych vám neshodil dobyvko ? :)
Mohl jsi to nahlásit "našim kamarádům ze supportu" (či jak to nějakej chytrák napsal několik zpráv zpět) a možná bych ti na to dokázal odpovědět. Do té doby jen taktika. Btw chybělo ti jen 7k birek, takže by to šlo bez toho... ale proč tě nechat využít prozírku, abys tu mohl machrovat, jak jsi dobrej :D
 
Mohl jsi to nahlásit "našim kamarádům ze supportu" (či jak to nějakej chytrák napsal několik zpráv zpět) a možná bych ti na to dokázal odpovědět. Do té doby jen taktika. Btw chybělo ti jen 7k birek, takže by to šlo bez toho... ale proč tě nechat využít prozírku, abys tu mohl machrovat, jak jsi dobrej :D
7k birek ne mám pocit že 3,2k birek ale ok a stejně jsem ji využil :)
 
už jenom jak o tom hovoříš tak mám osypky - "zlikvidovat" hráče?
pokud nepřátelská aliance na přání jednoho hráče točí jiného hráče ve dne v noci, protože má noční, aby se nevyspal s přáním aby do konce týdne "lezl po čtyřech", a to samé udělají na přání stejného hráče i jeho spoluhráči na jiném světě, s tím že on má noční tak poďme ho točit ve dne, vykazuje to klasické prvky šikany!
ostatně ano měl by to suport řešit
trafena hus zagaga
 

Thasoss

Grepolis tým
Jo a jakej postih byl za to že někteří omezení hráči od vás vlastně i ty mi znemožnili útoky a rekrutaci spamem kterej trval cely odpo jen proto abych vám neshodil dobyvko ? :)
Pokud se něco takového dělo, je zapotřebí nám to nahlásit. Není v našich silách proaktivně procházet taková kvanta hráčů s ještě větším kvantem logů.
 
Nahoru