• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Hm. tbh lepší ztrácet města v nočáku, protože jsi normální člověk se slušným životem, který spí, než je ztrácet třeba jako Fl*xo za bílého dne jen kvůli tomu, že to moc neumí :)

Když tak chceš, tak ti klidně na Emporion mrknu. Díky za nabídku
Jj, na Nyse som to hrať nevedel, prvá vzbura, ktorú som sa snažil hrať seriózne..robil som len offky s hradbami a birky, než ste urobili akciu :D Ale aj tak som vám utopil xy kolodí, aj keď ste sa snažili spamovať útoky do toho.. A na Pandosii ste mi neboli shcopný vziať ani mesto. Na Emporione tiež ani jedno mínus, a to tam ani nezlatím. :D

Inak som čakal od teba nejaký lepší argument..ale asi som ti len moc fandil. :D

//EDIT: Oni nestratili mestá v nočáku, ale ráno niekolko hodín po. V nočáku dostali len zápal. :D
 
Já jsem se ani o argument nesnažil :)

Ty jsi jen plácl nějakou blbost, kterou nemáš jakkoli podloženou. Zajímalo by mě, kde jsme ta města tak ztráceli. Od lidí jako jste vy nic jiného než plané řeči ani nečekám. Stačilo když jsem tady včera vytáhl nějakou dokumentaci, která potvrzovala to co jsem říkal a hrdina se už raději ani neozval :)
 
Já jsem se ani o argument nesnažil :)

Ty jsi jen plácl nějakou blbost, kterou nemáš jakkoli podloženou. Zajímalo by mě, kde jsme ta města tak ztráceli. Od lidí jako jste vy nic jiného než plané řeči ani nečekám. Stačilo když jsem tady včera vytáhl nějakou dokumentaci, která potvrzovala to co jsem říkal a hrdina se už raději ani neozval :)
Ja som narážal na emporion, kde sú tvoju spoluhráči z Lama teamu, len v inej ali :D Preto som ho na konci toho príspevku aj spomenul..
 
Hm tak napsat Lama Team a pak mluvit o Emporionu, kde Lama Team není je od tebe dosti silně zavádějící a nebál bych se říct úplně vedle. To že tam je pár lidí z mé ali nějak nic neznamená. Další jsou třeba i v alianci, kde jsi ty :) Musíš trošku myslet, než něco napíšeš
 
Vzhledem k uveřejnění tohoto případu a skutečnosti, že podobné situace řešíme častěji než dříve, malé stanovisko herní podpory:

Je v pořádku organizovat hromadné útočné akce a bít soupeře hlava nehlava. Stejně jako je v pořádku vysílat falešné útoky, protože bez zmatení nepřítele to mnohdy ani nejde. Je to dokonce v pořádku i v noci, pokud si potřebujete ověřit, že protivník není aktivní, a chcete mu vyrazit po nekrytých útočných jednotkách.

Co již v pořádku není, to jsou snahy o (skupinovou) šikanu hráčů s jasným záměrem jim hru znechutit nebo jim přivodit problémy v osobním životě. Herní mechanismy byste nikdy neměli zneužívat tak, abyste svému protivníkovi způsobili újmu jako člověku. Některé spory se dostávají do příliš osobní roviny. Je zapotřebí vždy brát na zřetel, že na druhém konci sedí taktéž člověk jako vy. Pokud je vám proti srsti zatápět ostatním v reálném životě, naprosto stejný přístup byste měli zaujímat i v MMO hře. Nemusíte se mít s druhými rádi, koneckonců pravděpodobně budete rivalové, ale lidskou stránku věci byste měli vždy ctít.

Chci upozornit, že rozesílání výhrůžných zpráv typu „odteď už se nevyspíš“ jsme již několikrát odměnili dočasnou nechráněnou blokací. K banu za pokus přetavit tuto výhrůžku v realitu jsme zatím u nikoho nepřistoupili, protože vždy pomohlo upozornění či mediace. Snad to takto zůstane i nadále. Mějte na paměti, že tím ničíte hru vždy nejen danému protivníkovi, ale všem: i sobě a svým spoluhráčům, kteří v toxicky nastavené atmosféře hrají spolu s vámi.
Jo takže v zásadě pokud se třeba aliance rozhodne zlikvidovat hráče z aliance nepřítele točit ho 24/7 aby vypl pipak a v průběhu toho ho rozebrat tak za to dostanete ještě ban protože šikana jo to dává smysl :)
 
Já bych vůbec neřešil,že někdo chce udělat akci,však o tom ta hra je a proto nás to baví.
Myslím,že ti co mě znají tak vědí,že dobrý play dokážu ocenit.
Celé se to řeší kvůli tomu zatažení reality. A jeste je to napsané, tak jak je to napsané. :)
Je to asi ten důvod proč se na světě golgi bude hrát trošku jinak než normálně no.
Tak když někdo někoho točí v nočáku, když dotyčný spí, tak asi pak může očekávat, že druhá strana ho bude točit v tu dobu, kdy spí on = přes den.. a kdyby tě točila jen 5776 sama, tak budeš klasicky brečet a začne ji točit celá aliance (což už se stalo hádám) :D si klidně útoč v noci, ale pak nebreč, že tě někdo budí přes den :D nevím, jestli je větší zatažení do reality každonoční útoky od tebe a dalších tvých spolubojovníků, nebo útoky přes den
 
Tak když někdo někoho točí v nočáku, když dotyčný spí, tak asi pak může očekávat, že druhá strana ho bude točit v tu dobu, kdy spí on = přes den.. a kdyby tě točila jen 5776 sama, tak budeš klasicky brečet a začne ji točit celá aliance (což už se stalo hádám) :D si klidně útoč v noci, ale pak nebreč, že tě někdo budí přes den :D nevím, jestli je větší zatažení do reality každonoční útoky od tebe a dalších tvých spolubojovníků, nebo útoky přes den
Máš trošku popleté co bylo dříve. :-D
Mimochodem nevím kdo je zdroj té noční smeny. :-DD
Vejce nebo slepice?

Jednoduché,akce vyvolává reakci.Tady se jen plácaj kraviny.Rozhoduje hra.Škoda,že tebe jsem ani nezahlídl ještě. :eek:) :-D
 
Tak když někdo někoho točí v nočáku, když dotyčný spí, tak asi pak může očekávat, že druhá strana ho bude točit v tu dobu, kdy spí on = přes den.. a kdyby tě točila jen 5776 sama, tak budeš klasicky brečet a začne ji točit celá aliance (což už se stalo hádám) :D si klidně útoč v noci, ale pak nebreč, že tě někdo budí přes den :D nevím, jestli je větší zatažení do reality každonoční útoky od tebe a dalších tvých spolubojovníků, nebo útoky přes den
Aneb když začneš chápat že se to otáčí tak jdeš brečet za kamarádem na support aby ti zajistil výhru :)
 
Tam se jezdili jen víkendové akce a v noci měla klid aby se mohla vyspat :) ale uspořádat "hon" na hráče ve stylu "nenecháme ho vyspat" je prostě prasárna a nemá s fér hrou nic společného :)

Bohužel, útoky v noci jsou povoleny, máš tam noční bonus.. je to jednoduché.. Kdyby to hra neumožnila, tak to není povoleno.

Každopádně mluvit o prasárnách je celkem úsměvné, když u nás v ali máte krysu. Chtělo by to se trošku zamyslet :)
 
Jo takže v zásadě pokud se třeba aliance rozhodne zlikvidovat hráče z aliance nepřítele točit ho 24/7 aby vypl pipak a v průběhu toho ho rozebrat tak za to dostanete ještě ban protože šikana jo to dává smysl :)
už jenom jak o tom hovoříš tak mám osypky - "zlikvidovat" hráče?
pokud nepřátelská aliance na přání jednoho hráče točí jiného hráče ve dne v noci, protože má noční, aby se nevyspal s přáním aby do konce týdne "lezl po čtyřech", a to samé udělají na přání stejného hráče i jeho spoluhráči na jiném světě, s tím že on má noční tak poďme ho točit ve dne, vykazuje to klasické prvky šikany!
ostatně ano měl by to suport řešit
 
Nahoru