• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Za mě standartní postup, dělalo se to už x let zpátky, když někdo byl nad sílu jedince, tak se hold musela zapojit celá aliance.
Nějaké fejk útoky, útoky, kolky, ve dne v noci.. za mě v pořádku.
A pokud si dobře pamatuji, tak tohle se dělalo na abdeře zrovna proti 5776.

Tady spíše záleží, jak se to sdělení takové akce pojme, protože tady tohle nemusí zrovna vyznít dobře. Stačilo to jenom podat trochu více v klidu.


Každopádně by mě zajímalo, kdo ti tady tohle poslal.
Poslal jsi mi to ty, tak tu nedělej ze sebe hlupáka
 
Mě by spíš zajímalo, proč se to řeší v diskuzi ke světa Dimale.

Btw lidi co prudí v noci si nezaslouží nic jiného :p
 

Thasoss

Grepolis tým
Vzhledem k uveřejnění tohoto případu a skutečnosti, že podobné situace řešíme častěji než dříve, malé stanovisko herní podpory:

Je v pořádku organizovat hromadné útočné akce a bít soupeře hlava nehlava. Stejně jako je v pořádku vysílat falešné útoky, protože bez zmatení nepřítele to mnohdy ani nejde. Je to dokonce v pořádku i v noci, pokud si potřebujete ověřit, že protivník není aktivní, a chcete mu vyrazit po nekrytých útočných jednotkách.

Co již v pořádku není, to jsou snahy o (skupinovou) šikanu hráčů s jasným záměrem jim hru znechutit nebo jim přivodit problémy v osobním životě. Herní mechanismy byste nikdy neměli zneužívat tak, abyste svému protivníkovi způsobili újmu jako člověku. Některé spory se dostávají do příliš osobní roviny. Je zapotřebí vždy brát na zřetel, že na druhém konci sedí taktéž člověk jako vy. Pokud je vám proti srsti zatápět ostatním v reálném životě, naprosto stejný přístup byste měli zaujímat i v MMO hře. Nemusíte se mít s druhými rádi, koneckonců pravděpodobně budete rivalové, ale lidskou stránku věci byste měli vždy ctít.

Chci upozornit, že rozesílání výhrůžných zpráv typu „odteď už se nevyspíš“ jsme již několikrát odměnili dočasnou nechráněnou blokací. K banu za pokus přetavit tuto výhrůžku v realitu jsme zatím u nikoho nepřistoupili, protože vždy pomohlo upozornění či mediace. Snad to takto zůstane i nadále. Mějte na paměti, že tím ničíte hru vždy nejen danému protivníkovi, ale všem: i sobě a svým spoluhráčům, kteří v toxicky nastavené atmosféře hrají spolu s vámi.
 
A co lidi co prudením v noci odpovídaji na prudení v noci? :D
ty sexsymbole
O tom můj příspěvek nebyl. Mluvím obecně o lidech, kteří hrají v nočáku.

Hra v nočáku kazí hru pro 95% hráčů (btw toto je téma o vzpouře, tak mluvím o ní. třeba vás to na dobývku baví). Většinou to akorát pak přeroste v blbosti, které jsou zmíněny ve zprávě pár příspěvků nahoře
 
Já bych vůbec neřešil,že někdo chce udělat akci,však o tom ta hra je a proto nás to baví.
Myslím,že ti co mě znají tak vědí,že dobrý play dokážu ocenit.
Celé se to řeší kvůli tomu zatažení reality. A jeste je to napsané, tak jak je to napsané. :)
Je to asi ten důvod proč se na světě golgi bude hrát trošku jinak než normálně no.
 
O tom můj příspěvek nebyl. Mluvím obecně o lidech, kteří hrají v nočáku.

Hra v nočáku kazí hru pro 95% hráčů (btw toto je téma o vzpouře, tak mluvím o ní. třeba vás to na dobývku baví). Většinou to akorát pak přeroste v blbosti, které jsou zmíněny ve zprávě pár příspěvků nahoře
Ani sa nedivím, že vám to na vzbure vadí, keď tvoji spoluhráči z Lama Teamu vďaka tomu vedia stratiť mestá na modrom ostrove bez infa.. :D Škoda, že nehraješ aj emporion :D
 
Hm. tbh lepší ztrácet města v nočáku, protože jsi normální člověk se slušným životem, který spí, než je ztrácet třeba jako Fl*xo za bílého dne jen kvůli tomu, že to moc neumí :)

Když tak chceš, tak ti klidně na Emporion mrknu. Díky za nabídku
 
Nahoru