• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Jak už jsem jednou psal s tou obávanou aliancí to má opravdu ale opravdu málo společného :)
Napíše někdo, kdo je v ali, která proti nám udělalo spojko o kolika lidech? Bylo vás skoro 100 proti 33 hráčům. Tak být tebou, bych nepsal, hrdino, jelikož vaše ali od prvního dne nešla proti nám ve vyrovnaném počtu ;) A dál na tebe fakt nemá smysl reagovat, co tu už pochopili kolegové přede mnou :)
 
Ale přeci nebudeme brečet kvůli počtu lidí, věděli jsme do čeho jdeme jako každý svět a počítali jsme s tím. Každý máme tu svojí pravdu. :)

btw pro trhače: je pravda, že nám chybí pár ostrých nicků a tužek, ale asi to stačí, když jsi ani jednou nevyjel kolkou.
 
@asukita ja si moc dobre pamatuju na Olympii a co jste mi tam provadeli a bylo to uplne to same
od te doby te moc nemusim... na kamarada jsem se nikdy nehral
Tucnaky zalozil Thorst a Darios, Zkus byt lepsi jsem zalozil ja a Pepa, zkus byt Tucnak vzniklo rovnocennym spojenim techto ali
vubec nevim na co se tady narazi, ja uz s grepem nemam nic spolecneho ale prislo mi vtipne ze osoba ktere je tahle taktika dost blizka a ja osobne jsem to pocitil tady bude moralizovat :D
pekny vecer vsetkym
 
@asukita ja si moc dobre pamatuju na Olympii a co jste mi tam provadeli a bylo to uplne to same
od te doby te moc nemusim... na kamarada jsem se nikdy nehral
Tucnaky zalozil Thorst a Darios, Zkus byt lepsi jsem zalozil ja a Pepa, zkus byt Tucnak vzniklo rovnocennym spojenim techto ali
vubec nevim na co se tady narazi, ja uz s grepem nemam nic spolecneho ale prislo mi vtipne ze osoba ktere je tahle taktika dost blizka a ja osobne jsem to pocitil tady bude moralizovat :D
pekny vecer vsetkym
Uff, už jsem si začínal myslet, že si pamatuji něco, co se nestalo... Když tu půlka světa tvrdí, že Thorst ukradl Tučňáky o_O:D
 
@asukita ja si moc dobre pamatuju na Olympii a co jste mi tam provadeli a bylo to uplne to same
od te doby te moc nemusim... na kamarada jsem se nikdy nehral
Tucnaky zalozil Thorst a Darios, Zkus byt lepsi jsem zalozil ja a Pepa, zkus byt Tucnak vzniklo rovnocennym spojenim techto ali
vubec nevim na co se tady narazi, ja uz s grepem nemam nic spolecneho ale prislo mi vtipne ze osoba ktere je tahle taktika dost blizka a ja osobne jsem to pocitil tady bude moralizovat :D
pekny vecer vsetkym
za sebe - děkuji za upřímnost, na to musí být žaludek
jen to ukazuje tvou neschopnost oddělovat světy, a proto nemáš ani páru o čem tu mluvím, když říkám "šikana" napříč světy - v ali na Olympii jsme byli čtyři, bylo to přesně na tom jednom světě a nemusíš mě proto že si to nedával, na dalším světě pak napíšeš že bys rád abych byla v hlavní ali, a když skončíš s hrou v uvozovkách, tak dostanu nálepku dámského přir..nevim jak lépe vyjádřit dokonalý herecký výkon
za tučňáky - děkujeme za vyvrácení pomluv a pochybností
 
Naposledy upraveno:
Kdo začal útoky v noci? Tučňáci nebo ovečky? To je to, oč tu běží.
Nebo tak nějak to bylo v Hamletovi, ne?
Tak či onak s tím člověk musí počítat. A je jedno jestli začala jedna strana nebo druhá.

Je to jen o dohodě. Např. s Achym jsme se stali kamarádi a navzájem si posíláme reporty kdo co sejmul :)
Kdyby mi kdokoliv napsal "Hele zrovna mám před sebou divokou noc se slečnou" tak tě nechám na pokoji. Jsme lidi žeo.
 
Nahoru