• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

za sebe - děkuji za upřímnost, na to musí být žaludek
jen to ukazuje tvou neschopnost oddělovat světy, a proto nemáš ani páru o čem tu mluvím, když říkám "šikana" napříč světy - v ali na Olympii jsme byli čtyři, bylo to přesně na tom jednom světě a nemusíš mě proto že si to nedával, na dalším světě pak napíšeš že bys rád abych byla v hlavní ali, a když skončíš s hrou v uvozovkách, tak dostanu nálepku dámského přir..nevim jak lépe vyjádřit dokonalý herecký výkon
za tučňáky - děkujeme za vyvrácení pomluv a pochybností
no praveze ja umim oddelovat svety ale jen do urcite miry, kdy to ma smysl a prave jsi to potvrdila tim cos napsala... vzdy se snazim byt objektivni a za hru na Sinopu jsi si pozvanku do hlavni ali zaslouzila tak proc bych byl proti
to ze te moc nemusim za nektere tve zpusoby je vec, ktera souvisi s charakterovymi vlastnostmi a bylo by hloupe uplne zapominat na veci, ktere se staly v minulosti... ale myslim ze jsem ti to nikdy pocas svetu nedal pocitit, protoze jsi byla jednou spoluhrac a ja nestojim o spory ve vlastni ali
 
no praveze ja umim oddelovat svety ale jen do urcite miry, kdy to ma smysl a prave jsi to potvrdila tim cos napsala... vzdy se snazim byt objektivni a za hru na Sinopu jsi si pozvanku do hlavni ali zaslouzila tak proc bych byl proti
to ze te moc nemusim za nektere tve zpusoby je vec, ktera souvisi s charakterovymi vlastnostmi a bylo by hloupe uplne zapominat na veci, ktere se staly v minulosti... ale myslim ze jsem ti to nikdy pocas svetu nedal pocitit, protoze jsi byla jednou spoluhrac a ja nestojim o spory ve vlastni ali
v tom případě jsi opravdový charakter, že si se mnou dokázal hrát i přes své trauma, ale léčit to je lépe zde na foru, protože není dobré zapomínat na věci které se staly v minulosti, chápu, já si tě z toho světa ani nepamutuji, tak promiň, pamatuju si beňisse, jeho hra mě fascinovala, ale jinak já nestojím o spory obecně, nejen ve své ali, a nemám ti jak pomoci, bylo by lepší to ventilovat jinde protože celá diskuze vůbec není o mě, ale ty už zřejmě jinde než na foru nehraješ
 
Ano, útoky v noci jsou povoleny, ale to nemění nic na tom, že nenechat někoho účelně vyspat je prostě prasárna :)

A že u vás máme krysu? Spíš máte v ali pár normálních lidí, co s tímto stylem hry nesouhlasí :) Protože to je pořád jen hra, ale někteří z toho dělají smysl svého života :)
je sranda jak tu píšeš že je to prasárna a kdo ví co, ale si pamatuji jak jsi mi na abdeře psala, že pokud nepřestanu utočit/pipat v noci tak zařídíš ve sve alianci, abych si už nezahral a nevyspal se, ale to je jen moje blbá připominka promin
 

Thasoss

Grepolis tým
Dřív (bavím se tu o 7 a více letech nazpátek) to byla vzácnost. Noční fake útoky se nedělaly vůbec. Ne proto, že by na to existovaly nějaké dohody, ale proto, že to zkrátka nikomu nestálo za to a nikoho to nenapadlo. Opravdové noční útoky naopak měly nějaký dopad. Vstal jsem ve 4 hodiny ráno, za hoďku spálil protivníkovi 3 tisíce lodí, udělal 20 vzpour... a zase šel spát a spoluhráči mohli ráno v 9-10 hod. rozjet druhou vlnu. Noční zátahy takového ražení mnohdy nečekali ani vlastní spoluhráči, natož nepřítel, který tím pádem ke hře nevstal. Mělo to taktický význam dělat. Kdežto teď se v noci odehrávají boje, které by mohly s úplně stejným výsledkem (vč. sednutí do města) proběhnout i ve dne. Obě strany se zbytečně připraví o spánek jenom proto, že útočníka zmohl pocit, že útočit v noci je něco geniálního a překvapivého. Není, lidi se naučili ke hře vstát, ač s nelibostí. Už to přestalo být chytré i efektivní.

Zajímalo by mě, v jakém bodě se to takhle překlopilo. Asi ale během relativně krátké chvíle odešla větší část veteránů & přišla větší část nováčků naráz.
 
Zajímalo by mě, v jakém bodě se to takhle překlopilo. Asi ale během relativně krátké chvíle odešla větší část veteránů & přišla větší část nováčků naráz.
Zavedení pípáků ve velkém thasi to bude onen zlom si myslím...

v době o které mluvíš každý neměl chytrý mobil a data a skoro 100%ohlášení útoků... A rozhodně lidé nespali s notebookem u hlavy jak je na dnešním dobývku zvykem :)

Reálné útoky které popisuješ se stále dějí ale spíš na vzpouře...
tam je to někdo nezareaguje=jedeš mu na všechna "zaindexovana off města" (a hodně lidí na konec nocaku nevstává)

edit: na vzpouře mi totiž až na posledním světě bylo vysvětleno že útok co vyjede ve čtyři a dopadá na 6.00.01 je podle dnešní vzpourařské definice noční útok :cool:

na dobývku ? někdo nereaguje/spí
zkusíš kolo, buď teda take projíždíš známá off města, nebo se naopak snažíš daného nevzbudit, (neupozornit že se něco děje)
 
Naposledy upraveno:
Zavedení pípáků ve velkém thasi to bude onen zlom si myslím...

v době o které mluvíš každý neměl chytrý mobil a data a skoro 100%ohlášení útoků... A rozhodně lidé nespali s notebookem u hlavy jak je na dnešním dobývku zvykem :)

Reálné útoky které popisuješ se stále dějí ale spíš na vzpouře...
tam je to někdo nezareaguje=jedeš mu na všechna "zaindexovana off města" (a hodně lidí na konec nocaku nevstává)

edit: na vzpouře mi totiž až na posledním světě bylo vysvětleno že útok co vyjede ve čtyři a dopadá na 6.00.01 je podle dnešní vzpourařské definice noční útok :cool:

na dobývku ? někdo nereaguje/spí
zkusíš kolo, buď teda take projíždíš známá off města, nebo se naopak snažíš daného nevzbudit, (neupozornit že se něco děje)
1680641992484.png
 
Dobrý tleskám ano uznám tohle mi nevyšlo v momentě co jsem si uvědomil že jsem to poslal se všema olkama už to nešlo stáhnout a stáhnout ty olky zpět jsem prostě pak nestihl no....stane se ale furt lepší tohle než někteří hráči od vás co ani neví který kouzlo použít na kterej typ jednotky :)
:-DDD
Možná lepsi kterékoliv kouzlo než diák. :eek:) ale na to příjdeš,neboj.
 
Nahoru