• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Zkušenosti s UNICORNY

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8066
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
přidán spoiler

[SPOIL]To se nám to pěkně rozbíhá.

No přstože jsem toto vlákno otevřel za účelem diskuze, nikde není písmeno o stížnostech, breku, vyhrožování a dalších nesmyslech, které tu někteří přispěvatele vyčetli. Jsem rád, že se aspoň něco děje.

Je sranda, že jediný nezúčastněný přispěvatel, dokonce náš soupeř, je na naší straně, a to o něčem svědčí.

Takže dovolím si trochu něco okomentovat:
spam - nevyžádaná pošta - nutí někdo někoho toto číst?
neúspěšný a špatný hráč - s trochou ega si dovolím říci, je 4 místo špatné?

Jinak chorchee, ty na ty výpisy máš nějaké zvláštní uložiště? To tam toho musíš mít ale celkem hodně viď? To bych to chtěl vidět, protože 6.1. Vám tam toho šlo hodně. No a když jste se bránili jenom dva - máte uctyhodné obrany ve více městech 5000 a více birek - opravdu - kloubouk dolů. Speciálně s dojezdy 10 a více hodin tam byli za pár minut - fajn - škody, že nemám taky takovou rychlost.
Fajn houpat se nechám, ale toto je obrveletoč.

Takže pro Ty co nepochopily smysl tohoto vlákna budu opakovat:

Toto je diskuze a ta vyžaduje fakta a argumenty. Já jsem přednesl svoje argumenty a zatím jsem četl jen to, že jsem špatný, neschopný ničemník co nestojí ani za reakci.

Tak jen tak dál.

P.S. Moc se mi líbí chorcheovy náhody. Náhodou dostal adresu této diskuze, náhodou má všechny reporty (jich ale musí být), náhodou, náhodou, náhodou.
Taky chci mít náhodu na své straně. Bohužel mi není souzeno - náhodou.[/SPOIL]

http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=3993

a už nebreč a nelži, že neurážíš
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kikivaj

a proč podle tebe všechny ty banány u nás měly být za prográmky? měl jsem taky ban, víš za co? ne. tak jak můžeš psát, že to bylo za něaký tvoje boty...měl jsem ban dvakrát a ten druhý měl být dokonce natrvalo, ovšem to němělo nic společného s žádnými programy, s kerberem sme si to pak vysvětlili, připustil, že se mohl mýlit a do hry mě zpět pustil.

ano v UNICORNu jsme samý borci, to máš pravdu, proto sme taky v jedné ally, lamy brečej na druhé straně:) jsem na to hrdý, a jsem namachrovaný:) hell yeah
 

DeletedUser

Guest
Všem se omlouvám,
neurážím nikoho kdo si to nezaslouží a ani se nad nikým nepovyšuju...btw to že hraju dobře znamená,že hraju často a to je samo o sobě špatně a
že jsem urazil dvě neschopné LAMY Oldřichovce a kikivaje a udělal z této "debaty" takovou frašku,za tím si stojím.
Už léta je to stejný...za vaší neschopnost mohou naše programy...jste pořád stejně trapný...
 

DeletedUser8066

Guest
Škody kopec

Zpravidla se neuchyluji k vulgarizmum a urážkám a ani reakce hráčů UNICORNU mě k tomu nedonutí. Přeci jenom skoro za těch 50 let co na tomto světě chodím jsem už takových "jedinců" viděl hromady.

Takže už ne jejich spisky nebudu reagovat, spíš bych uvítal reakce od ostatních hráčů tohoto světa.

A pokusím se zopakovat svoji prosbu ze zakládacího příspěvku:

Díky Vám všem, kteří mi touto cestou pomohou pochopit, zda je chyba ve mně nebo někde jinde. Díky

P.S. Poslední připomínka - umět číst, ještě neznamená chápat.
 

DeletedUser

Guest
???

a proč podle tebe všechny ty banány u nás měly být za prográmky? měl jsem taky ban, víš za co? ne. tak jak můžeš psát, že to bylo za něaký tvoje boty...měl jsem ban dvakrát a ten druhý měl být dokonce natrvalo, ovšem to němělo nic společného s žádnými programy, s kerberem sme si to pak vysvětlili, připustil, že se mohl mýlit a do hry mě zpět pustil.

ano v UNICORNu jsme samý borci, to máš pravdu, proto sme taky v jedné ally, lamy brečej na druhé straně:) jsem na to hrdý, a jsem namachrovaný:) hell yeah

a kdo tu v posledním textu mluvil o BOTech? neututláte to, nikdy nebudete hrát poctivě, množství zabanovaných hráčů mluví za vše. nenapadlo vás někdy, že i někteří jiní hráči u této hry žijí 24h denně a platí si PU již nějakou dobu? netvrdím že v UNI jsou všichni podvodníci, ale drtivá většina ve snaze vyrovnat se těm nejlepším sáhne po falši, žádná ali se tomu nevyhne, ale u takových borců jako jste vy bych nevěřil, že se k tomu uchýlíte. nikomu neříkám že je lama, nikomu neříkám že jsem lepší než on, přečti si mé texty všechny, nedělám to, jen vy pořád ponižujete ostatní, jděte už někam, mám vás u ........., hnijete u pc, to já také ale svědomí mám čisté a v tom se mi nemůžete vyrovnat ani náhodou, pro mně je na prvním místě týmová hra a poctivost při hře, čas ukáže, myslím že konec banování ještě není.

říkám to pořád, ještě jsem od UNI neviděl pořádný útok, jen sedíte na městech a sbíráte obrané body, theta je na straně obránců, proto jedete nahoru, co uděláte chytráci až na vás nikdo nebude útočit? půjdete dolů bodama a tancovat ve městech budete jen za surky, toto na vás platí, pak budete muset ta svá líná prasata vyhnat z kasáren a nakládat do člunů, vaši taktiku mi trvalo dlouho prokouknout, jen betonujte o 106 borci.........
 

DeletedUser

Guest
umíš použít jiné slovo ze svého slovníku než slovo lama?
právě toto pohrdání a urážení popichuje všechny hráče proti vám, arogance, namachrovanost, pocit neohroženosti atd.....

jinak dodávám pár jmen, jirkalb,Diagoras,xinef a dokonce i aldo byl zablokován a je jich daleko více, není nutné zde uvádět všechny, kerberos je všechny jednu dobu zablokoval nebo zrušil za podvádění, proč tady machruješ a pliveš kolem sebe a nos máš u toho nahoru jak páv, na co tak machruješ?
ano všichni kdo nehrají za UNI jsou lamy, tím můžeme tuto debatu ukončit, lepší to už nebude, boj na bojišti i tady, přeji mnoho zdaru:



představ si, že jsme bojovali a bojujeme i proti kvalitním hráčům, ať ti hráči už skončili, nebo pořád ještě hrají a věř, že ti aspoň v mých očích jsou daleko hodnotnější než taková lama, co svou neschopnost svaluje na podvádění, třeba jako ty. Ber třeba v potaz, že já osobně jsem nikomu od Bratrů nenapsal, že je lama, čím to asi bude? A myslím, že od vás jsem to taky nepsal všem.


Já už musím být supportem proklepaný jako řízek, takže teď by mohl support taky udělovat BANy za křivá obvinění ... Oldřichovec si o něj už napsal, tak se taky přidej, když si myslíš, že jsem lama s prográmkem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7823

Guest
[SPOIL]a kdo tu v posledním textu mluvil o BOTech? neututláte to, nikdy nebudete hrát poctivě, množství zabanovaných hráčů mluví za vše. nenapadlo vás někdy, že i někteří jiní hráči u této hry žijí 24h denně a platí si PU již nějakou dobu? netvrdím že v UNI jsou všichni podvodníci, ale drtivá většina ve snaze vyrovnat se těm nejlepším sáhne po falši, žádná ali se tomu nevyhne, ale u takových borců jako jste vy bych nevěřil, že se k tomu uchýlíte. nikomu neříkám že je lama, nikomu neříkám že jsem lepší než on, přečti si mé texty všechny, nedělám to, jen vy pořád ponižujete ostatní, jděte už někam, mám vás u ........., hnijete u pc, to já také ale svědomí mám čisté a v tom se mi nemůžete vyrovnat ani náhodou, pro mně je na prvním místě týmová hra a poctivost při hře, čas ukáže, myslím že konec banování ještě není.

říkám to pořád, ještě jsem od UNI neviděl pořádný útok, jen sedíte na městech a sbíráte obrané body, theta je na straně obránců, proto jedete nahoru, co uděláte chytráci až na vás nikdo nebude útočit? půjdete dolů bodama a tancovat ve městech budete jen za surky, toto na vás platí, pak budete muset ta svá líná prasata vyhnat z kasáren a nakládat do člunů, vaši taktiku mi trvalo dlouho prokouknout, jen betonujte o 106 borci.........[/SPOIL]

Myslím Svätý muž že by si si mal pozrieť aj grepostat a nie len svoje nevydarené hlásenia.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]a kdo tu v posledním textu mluvil o BOTech? neututláte to, nikdy nebudete hrát poctivě, množství zabanovaných hráčů mluví za vše. nenapadlo vás někdy, že i někteří jiní hráči u této hry žijí 24h denně a platí si PU již nějakou dobu? netvrdím že v UNI jsou všichni podvodníci, ale drtivá většina ve snaze vyrovnat se těm nejlepším sáhne po falši, žádná ali se tomu nevyhne, ale u takových borců jako jste vy bych nevěřil, že se k tomu uchýlíte. nikomu neříkám že je lama, nikomu neříkám že jsem lepší než on, přečti si mé texty všechny, nedělám to, jen vy pořád ponižujete ostatní, jděte už někam, mám vás u ........., hnijete u pc, to já také ale svědomí mám čisté a v tom se mi nemůžete vyrovnat ani náhodou, pro mně je na prvním místě týmová hra a poctivost při hře, čas ukáže, myslím že konec banování ještě není.

říkám to pořád, ještě jsem od UNI neviděl pořádný útok, jen sedíte na městech a sbíráte obrané body, theta je na straně obránců, proto jedete nahoru, co uděláte chytráci až na vás nikdo nebude útočit? půjdete dolů bodama a tancovat ve městech budete jen za surky, toto na vás platí, pak budete muset ta svá líná prasata vyhnat z kasáren a nakládat do člunů, vaši taktiku mi trvalo dlouho prokouknout, jen betonujte o 106 borci.........[/SPOIL]

ty si tak chytrý, až mě to zabolelo, podívej se do žebříčků, třeba offky, pak mluv něco o útocích, pak se nediv, že ti říkám lamo :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]a kdo tu v posledním textu mluvil o BOTech? neututláte to, nikdy nebudete hrát poctivě, množství zabanovaných hráčů mluví za vše. nenapadlo vás někdy, že i někteří jiní hráči u této hry žijí 24h denně a platí si PU již nějakou dobu? netvrdím že v UNI jsou všichni podvodníci, ale drtivá většina ve snaze vyrovnat se těm nejlepším sáhne po falši, žádná ali se tomu nevyhne, ale u takových borců jako jste vy bych nevěřil, že se k tomu uchýlíte. nikomu neříkám že je lama, nikomu neříkám že jsem lepší než on, přečti si mé texty všechny, nedělám to, jen vy pořád ponižujete ostatní, jděte už někam, mám vás u ........., hnijete u pc, to já také ale svědomí mám čisté a v tom se mi nemůžete vyrovnat ani náhodou, pro mně je na prvním místě týmová hra a poctivost při hře, čas ukáže, myslím že konec banování ještě není.

říkám to pořád, ještě jsem od UNI neviděl pořádný útok, jen sedíte na městech a sbíráte obrané body, theta je na straně obránců, proto jedete nahoru, co uděláte chytráci až na vás nikdo nebude útočit? půjdete dolů bodama a tancovat ve městech budete jen za surky, toto na vás platí, pak budete muset ta svá líná prasata vyhnat z kasáren a nakládat do člunů, vaši taktiku mi trvalo dlouho prokouknout, jen betonujte o 106 borci.........[/SPOIL]

jen obránci co sedí v zabetonovaných městech? podívej se na off bod. kde ste vy a kde my?...a myslím, že je vás i víc tudíž bychom asi měli statisticky mít těch bodů i méně ne?

btw. o botech a směšných "antičasovacích kouzelných prográmcích" tu mluvíš stále jen ty, a nejen v posledních ale vesměs ve všech příspěvcích...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
toto vlákno stojí za zamyšlení... myslím že to je debata, tak proč hráči Kornů jen urážejí??? to asi o něčem svědčí když se to týká hlavně jich...:cool:
 

DeletedUser7815

Guest
lol - velký smích

já se směju, až se za břicho popadám...hiihihi, a musím reagovat, přesně vám ted napíšu, jak to celé je a dlabu na to, jestli se to někomu líbit bude nebo nebude:

1. žádné prográmky jsme neměli a nemáme, prostě se z více pokusů trefíme, to je celé, nic lepšího než UNICORN není, nebylo a nebude, prostě hrajete proti nejlepším co tuto hru hráli a hrají, to že to nevíte, je vaše chyba, kdo to hraje dlouho, tak ví, co je UNICORN, tečka.

2. nebesa v čele s kikivajem, haha a oldřichovcem je banda lam, která nemá obdoby, to že někam jde 200 utoků neznamená automaticky to, že to místo dobyjete, navíc řešit vaši frustraci práskáním - to má tedy úroven, jste odpad nejen tohoto serveru, ale i jako lidé... asi se na vás podepsal bývalý režim , kde práskačství a zákulisní praktiky patřili na denní pořádek..., tak se chovají jen opravdu přízemní ubožáci nebo prostě neinteligentní hlupáci...



4. mluvit o neutočení atd... může opravdu jen blázen, pokud vím, dostávali jste na ##### od 2 hráčů, a to od Diagorase a Jirkylb, kteří vam sebrali snad 10 měst a vy jim ani jedno, tak jste to řešili práskáním... atdd... tak nelžete nesmysly, my víme, jak to bylo, prostě jste lamky, at utočíte v 20 nebo 50 lidech, pořád je to jen stádo lam. Fuj, ještě ted se mi obrací žaludek, když vidím co tu píšete a co jste zač. fuj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:))

He he he dobré hádky :D

ja som nikdy ani nikdy nebudem veriť že UNI používajú programky jestli také exsistujú. Nechápem načo vedete túto debatu takto sa hádajú deti v škôlke a nie ako favoriti na grepe
 

DeletedUser8066

Guest
Ano,
promiň nechal jsem se vyprovokovat k dětinskému měření pindíků na pískovišti.
 

DeletedUser

Guest
toto vlákno stojí za zamyšlení... myslím že to je debata, tak proč hráči Kornů jen urážejí??? to asi o něčem svědčí když se to týká hlavně jich...:cool:

tak toto je presne to co vystihuje cele mysleni ali UNI a cele toto vlakno
panove a damy Dobyvatele, oni nam za to nestoji, vykasleme se na ne. akorat si budeme tahat trika na nekoho kdo je na spodine tohoto sveta.
Oni vedi sve a my take, a to by nam melo stacit pro klidnou hru, kterou hrajeme pro pobaveni.
Na nasem internim foru Vam k tomu vecer povim vice .o)) - tedy napisi, pardon .o)

PS: kaslete na ne vazne nema to cenu, akorat se bavi na nas ucet a nikde neni dovolani, pojdme si hrat nasi hru, ktera nas tolik bavila a doufam, ze jeste bavi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru