• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zkušenosti s UNICORNY

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8066
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
obvineni ze programy a jine pouzivate vzeslo od vas my vyjadrili jen podezreni, ze je neco divne.o)
ale no tak...zeptej se nejprv třeba kikivaje, ten nás s tím otravuje už něakou dobu...proč bychom si na sebe vymýšeleli že používáme programy?
to je to, s čím vy jste tu začli a co se nám nelíbí, křivé nařčení
 

DeletedUser8066

Guest
Odpoví už konečně někdo proč byli ty bany?
Když ta hra byla tak křišťálově čistá, tak to přeci není žádné tajemství.
Nebo ano?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jinak ať hledám,jak hledám nikde jsem Aurochse jako prapředka UNICORNa nenašel...UNICORN byl a je bájné zvíře,nevšiml jsem si,že by někde pobíhal v ohradě jako Pratur...
 

DeletedUser8066

Guest
no vidíš proti komu stojíte...proti předkům turů a myslíš,že budem mít prográmky?...asi ne...Jinak pro nás UNICORN=Jednorožec,ale každý si může udělat slangový výraz jaký chce,to přeci nemůžeme ovlivnit...


To není "slangový výraz", to je přesně uvedeno v tom textu, co jsi nám tak laskavě poskytl k prostudování. Takže udělal jsem jenom to co jsi chtěl. Prostudoval jsem si to.
 

DeletedUser7823

Guest
Hahaha keď budeš toľko spávať, tak nikdy tie mestá Unicornu nepreberieš.

Oldřichovec - už pred tromi stranami si písal že je to Tvoj posledný príspevok tu a stále máš niečo.

Sultan - podľa pravidiel fóra je zakázané nadávať a urážať. Platí to aj na celú ally? Pretože:

Vážená "Dobyvateľka" pred pár príspevkami urazila celú ally UNICORN keď ju nazvala -

"chci Vam rici moje mile kukurice" čo je zámerné napádanie, keďže v profile ally to má vysvetlené

"jste lidska a grepacka spodina. Nic vic." - o tomto vyjadrení sa snáď ani nedá už viac debatovať - je to úbohé vyjadrenie
 

DeletedUser

Guest
Odpoví už konečně někdo proč byli ty bany?
Když ta hra byla tak křišťálově čistá, tak to přeci není žádné tajemství.
Nebo ano?

už jsem na to částečně odpověděl...jinak měli jsme bany i za to, že se přihlašujme z vícero IP,tudíž za to,že si člověk klikl ne jen doma,ale i v práci...to se však později vysvětlilo...stačí?

To není "slangový výraz", to je přesně uvedeno v tom textu, co jsi nám tak laskavě poskytl k prostudování. Takže udělal jsem jenom to co jsi chtěl. Prostudoval jsem si to.


...jediný co od tebe na mou stranu vidím a čtu je, že mě chytáš za slovíčka...a to jsem přidal příspěvek jen abych se vyjádřil v této debatě...ne abych se s někým handrkoval,co si představuje pod názvem UNICORN
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
Nestačí, pokud čtu pravidla přesně, nikde není psáno, že nemůžu na účet z více IP adres. Jako hráč můžu na účet z kolika IP adres chci.

Co je podstatné, nesmím tuto IP adresu sdílet s jiným hráčem.

Takže tvoje vysvětlení buď není ú)plné, nebo kulhá na několik nohou.
 

DeletedUser

Guest
hele jediný co ti už napíšu je no comment... s tebou to stejně nebude mít a nemá cenu
 

DeletedUser

Guest
to velvet:
prvni kdo tady pouzil slova na nasi adresu ze jsme lidska spodina byl clen Vasi ali, tak pozor na to aby ten BAN za urazeni nezacal u vas .o)) hahaha

a ty kukurice? kdyby jsi videla nektere nazvy mest Vasich clenu, tak to jsou kukurice, ktere jeste k tomu vychazeji z vaseho nazvu ali, uplna nicka proti tomu. nemuzu to sem ani napsat, protoze je to ,lidska cast tela a bylo by to sproste (nekteri Vas ale jiz opustili .o)

dnesek mam vyhrazeny jen a pouze na ucast na tomto foru, zadne utoky se neplanuji .o) to ale jiste vite .o)
jak jsem psala, jsem diplomat a tudiz moji zrani jsou slova a me komunikace bavi, ale to uz jsem take psala .o)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
Škoda, že není v této hře možné přenášet zvuk, protože by ti praskly bubínky od toho jak se směji.
Když už chceš napsat nějakou výmluvu, protože za nic jiného to tvoje předchozí tvrzení nepovažuji, tak si aspoň ověř, aby jsi si nenaběhl.
Protože to jsi právě udělal.
Ani jsi si nepřečetl pravidla a tvrdíš blábol.
Ano a dojdou-li argumenty tak je nejlepší pronést - no comment.

Přesně na toto jsem čekal až se někdo nachytá, budu mít klidné spaní.

Schválně by mě zajímalo, byla-li pravda, že se to suportům vysvětlilo, na co Vám lehli. Protože tak jak to bylo napsané, tak to zavání přihlašováním z jedné IP adresy na více účtů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud nedokážeš pochopit, co jsem napsal výše, tak asi neumíš číst.Proto na tvé další zbytečné otázky odpovídám no comment, jelikož zde nejsem od toho,abych se tu s tebou dohadoval...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to velvet:

ted koukam , ty na Thete velvet nehrajes? nebo pod jinym nickem?

chtela jsem Ti OZ poslat ty krasne nazvy mest .o)

pokud ano, pisni mi OZ a ja ti je preposlu

to Dollio:

ale ja to taky nechapu, protoze souhlasim s Oldou, pises neco co nedava smyl
a cist umim, vazne .o)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7823

Guest
Názvy miest sa riešia inde - tu by sa malo riešiť Tvoje urážanie ally UNICORN
Ja netúžim po osobnej komunikácii za účelom následného prevetrávania vecí a riešenia dobyvateľských komplexov na verejnom fóre.

Začali ste tým ako je možné že sú v Unicorne tak dobrí, že majú 100%nú úspešnosť v odvrátení kolonizácií z Vašej strany. Prešli ste cez urážky jednotlivcov, celej ally, sťažností na support, moderátorov fóra a už ani neviem koho na osobnú komunikáciu a potrebu písania si OS uprostred noci a teraz na názvy miest... Ak Ťa niekto z Unicornu tak veľmi zaujíma, napíš mu pochvalu a nie hanobenie cez správy a prostredníctvom fóra. Takto si kamaráta nenájdeš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser599

Guest
Přiznání

Jako člen Unicornu se přiznávám, že používám počítačové programy. Používám i boty, jen čepici nenosím. Přiznávám, že když na mě jde útok tak se mu bráním. Pokud jich je moc, tak ustoupím a obranu postavím před kolonku. Omlouvám se, že dopisy nepřátel otvírám se zpožděním, pokud odhalím špeha, přiznávám, že zbaběle ustoupím částí vojska z města, protože předpokládám, že vzápětí půjdou další špehové, a chci aby si špehující myslel, že je město prázdné a poslal útoky, které v pohodě odrazím. Vím, že jsem Lama a že hraju zbaběle a podle! Omlouvám se za to..
 

DeletedUser

Guest
nevim jestli 2 az 3 nazvy mest je osobni komuniakce, nehtela jsem ty sprostarny psat tady na forum.

ty jsi nepristupn cemukoliv, takze nema cenu dal pokracovat.

a jak jsem uz nekolikrat psala, spamujete tady o necem k cemu toto vlakno neslouzi, ma byt k dispozici hracum z jinych ali aby se k tomu vyjadrili.
 

DeletedUser

Guest
Milý Oldřichovče!

Odpusť mi to tykání,vzhledem k tomu,že po téhle kouli šlapem zhruba stejně dlouho,nemuselo by snad vadit:)
Zpočátku jsem nechtěl reagovat,nicméně bych tě chtěl upozornit na několik protimluvů z tvých příspěvků...
Píšeš" Ani jsi si nepřečetl pravidla a tvrdíš blábol." To samé platí i o tobě,jinak bys musel např. vědět,že tzv.herní antičasovač rozhazuje útoky,ale ne podpory,a stažená vlastní vojska jdou naprosto přesně.
Další: Pokud byl ta pravidla četl,věděl bys,co je a co není urážka jiného hráče.Například označení LAMA je uvedeno jako povolená,zatímco posměšné komolení jmen hráčů nebo ali nikoliv.

Další citace: "Odpoví už konečně někdo proč byli ty bany?
Když ta hra byla tak křišťálově čistá, tak to přeci není žádné tajemství."
Zaprvé: BanY bylY nikoli bylI,ale to není jádro problému.Podstatné je to,že ani zabanovaní hráči se nedozví slovně za co byli zabanováni,ale např.jen výňatek z paragrafovaného řádu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6722

Guest
:cool: myslim že není co k tomu dodat, Anvi to se ti povedlo:)
 

DeletedUser

Guest
co se anvimu povedlo tak uzasneho?

to bobbyc: kukurice neni nic posmesneho, je to jen presmycka z casti vaseho nazvu.
a kdyz uz jsme u toho nazvy mest nekterych UNI na svete Theta jsou vice nez urazkou, jak jsem jiz psala vyse. napr. AKxsum je srab (Aksum je nas clen), nebo Dobyvatele p.....

co napises na toto, to neni urazka?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud bychom byli přesní,není to přesmyčka části ale překlad části názvu.A pokud je to překlad části názvu,trvám na tom,že je to zkomolení jména.
Jinak k tomu zbytku, cos napsala nemám co napsat,nevím oč jde a ani mě to nezajímá.Pokud je to pravda,vznes námitku na support,bude smysluplnější než vaše nekonečný breky na používání toho či onoho....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru