• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
toto ale není klasický PVP server na tomto serveru se zakládají týmy a ty spolu bojují ale není to výhradně jen o boji je tam více stavění než boje protože tam musíš strategicky myslet a podle toho i stavět různé stavby co se hodí při obraně,dále zde můžes ale před hrad nepřítele posatvit TNT kanon a hrad rozbombardovat
 

DeletedUser

Guest
...před hrad nepřítele posatvit TNT kanon a hrad rozbombardovat
No právě, tak já budu stavět jak dlouho nějakou stavbu, aby mi ji potom nějaký s prominutím ňouma rozflákal kanónem?! Ne, děkuju. To si radši zahraju nějaký MMORPG, nebo třeba Battlefield play4free. Tohle podle mě do minecraftu nepaří, ale to j věc názoru.
 

DeletedUser

Guest
Persifles a práve v tomto je monecraft taká úžasná hra - každý si tam môže robiť to čo sa mu páči a čo ho baví... v podstate... :)

inak... tak som si postavil exp-farmu na creeprov, zombíkov a kostlivcov... no a ten vrch kde sa už mali zabíjať bol celý zo skla... a staval som ho nejaké 2 hoďky... ako to konečne bolo tak som to vyskúšal... po pár moboch som počul také... sss... a polka toho zabíjacieho stroja v keli :/ tak som to musel celé opraviť :'(
 

DeletedUser

Guest
heh.. jako že ti to odbouch creeper? V multi přece nebouchaj, ne?
 

DeletedUser

Guest
ja hrám single :)
a závisí od pluginov na serveri... na niektorých nevybuchujú ani tnt, na niektorých áno...
 

DeletedUser

Guest
Tak to potom jo:) TNT většinou nevybuchují právě na těch čistě "stavěcích" serverech a creepeři nebouchají snad na žádném (což je jenom dobře).
btw. nenapadlo tě, že je trochu hloupost stavět xp farmu s creeprama v singlu?:))
 

DeletedUser

Guest
no... keby som hrával na nejakom serveri tak možno, ale nechcelo by sa mi hrať samému - pvp ma moc nebaví (zvlášť keďže sa v nich dá používať x-ray :( ) a na stavacom by som musel hrať sám... :/

navyše vždy by som si niečo postavil najprv v singli keby to náhodou nefungovalo ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak to myslíš, hrát sám?? Cheš říct, že v singlu vás hraje víc?:D
 

DeletedUser

Guest
njn keď človek píše že mu oči klipkajú tak pár slov zabudne :D
chcel som povedať že sa mi nechce hrať na servri kde nikoho nepoznám :)
 

DeletedUser

Guest
Minecraft je výborná hra, u které jsem strávil mnoha hodin jak Singlu tak i multiplayer. U této hry je důležité proč jí hrajete, s kým a jestli vás baví.:)
 

DeletedUser

Guest
Pre porovnanie s minulostou:


Po niekolkych updatoch:
Moj les zasnezilo a moja bana zhnila! Este ze v poslednom update sa zmenili rieky. Teraz uz nejaka cast rieky nemoze zamrznut. Samozrejme som nevedel ze ktora, tak som 2 dni (realne) rozsekaval celu rieku krompacom. Znicil som 6 diamantovych krompacov pri niceni ladu. Tie som si samozrejme naklikal. :) Okrem toho si este zvyknem vycarovat hlinu ked vybuchnu creeperi inak hram cisto fer. Chcem ten dreveny hradik postavit cestnou pracou. :)

Rozmrazovanie rieky je drina. V creative mode ked nicite lad, tak sa z neho nestane voda ale vzduch. Takze by ste museli po kazdom jednom znicenom lade hned placat vodu. Skusal som pouzit aj dynamit :D :D :D ale po nom tiez zostane iba vzduch. :( Takze mi neostalo nic ine iba pekne rucne lamat lad krompacom.
Vacsina ladu uz znova narastla ale ten kusok na splavovanie ostal. Stalo to za to. :)

Na zasnezenych obrazkoch mozno dobre nevidno, ale mam tam kopec kmenov zo stromov. Povodne to bol cele jeden velky ihlicnaty les. Raz som sa rozhodol ze uz nebudem sadit nove stromceky a namiesto toho necham na zemi kmen. A teraz to vyzera ako poriadne zdevastovana krajina. :D Ach jaj. Minecraft je nadherna hra. :D Dreveny hrad vyzaduje vela dreva. Uz som nazbieral do 2 000 a aj tak to stacit nebude. Uz len pri vyrubani tych kmenov nazbieram dalsich zopar stoviek. :D

Raz budem musiet tie kmene zburat. Na ich mieste bude stat dedina (podhradie).

Musim este parkrat povedat ze Minecraft je super hra. To sa skratka neda nehovorit. :)
 

DeletedUser

Guest
spam

Nemam co robit tak tu spravim taky jeden hlavolam.

Najdite 347 rozdielov. :D
 

DeletedUser

Guest
Budem potrebovať okuliare nevidím ani jeden :D
Ale teraz vážne :D páči sa mi tvoja úprava :) naučím sa tu dávať obrázky a aj ja niečo pridám ;)
 

DeletedUser7507

Guest
mohl by mi někdo porradit?Hledám to dlouho a pořád nenacházím.
Jak se vůbec do minecrafthu dostanu?na jaký server mám jít?Použádám i sceerenshoty.
 

DeletedUser

Guest
No dostaneš sa doň tak že pôjdeš na http://www.minecraft.net/ registruješ sa kúpiš hru, stiahneš a hráš a servery, hral som len na 2 a to K2S4.SK a server indiana herneho pořadu kde hrám doteraz a staviam z oddaními hráčmi ;) /momentálne kúpele na Rímsky spôsob/
 

DeletedUser

Guest
didonasi mohl bych hrát s váma na tom serveru kde hraješ ty? a kdyžtak ted hraju neetpper clan sky block
 

DeletedUser

Guest
Přemýšlím, že bych postavil kopii "Grepoměsta" (budovy na max). Když a až bude, dám sem screeny :)
 
Nahoru