• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
toto ale není klasický PVP server na tomto serveru se zakládají týmy a ty spolu bojují ale není to výhradně jen o boji je tam více stavění než boje protože tam musíš strategicky myslet a podle toho i stavět různé stavby co se hodí při obraně,dále zde můžes ale před hrad nepřítele posatvit TNT kanon a hrad rozbombardovat
 

DeletedUser

Guest
...před hrad nepřítele posatvit TNT kanon a hrad rozbombardovat
No právě, tak já budu stavět jak dlouho nějakou stavbu, aby mi ji potom nějaký s prominutím ňouma rozflákal kanónem?! Ne, děkuju. To si radši zahraju nějaký MMORPG, nebo třeba Battlefield play4free. Tohle podle mě do minecraftu nepaří, ale to j věc názoru.
 

DeletedUser

Guest
Persifles a práve v tomto je monecraft taká úžasná hra - každý si tam môže robiť to čo sa mu páči a čo ho baví... v podstate... :)

inak... tak som si postavil exp-farmu na creeprov, zombíkov a kostlivcov... no a ten vrch kde sa už mali zabíjať bol celý zo skla... a staval som ho nejaké 2 hoďky... ako to konečne bolo tak som to vyskúšal... po pár moboch som počul také... sss... a polka toho zabíjacieho stroja v keli :/ tak som to musel celé opraviť :'(
 

DeletedUser

Guest
heh.. jako že ti to odbouch creeper? V multi přece nebouchaj, ne?
 

DeletedUser

Guest
ja hrám single :)
a závisí od pluginov na serveri... na niektorých nevybuchujú ani tnt, na niektorých áno...
 

DeletedUser

Guest
Tak to potom jo:) TNT většinou nevybuchují právě na těch čistě "stavěcích" serverech a creepeři nebouchají snad na žádném (což je jenom dobře).
btw. nenapadlo tě, že je trochu hloupost stavět xp farmu s creeprama v singlu?:))
 

DeletedUser

Guest
no... keby som hrával na nejakom serveri tak možno, ale nechcelo by sa mi hrať samému - pvp ma moc nebaví (zvlášť keďže sa v nich dá používať x-ray :( ) a na stavacom by som musel hrať sám... :/

navyše vždy by som si niečo postavil najprv v singli keby to náhodou nefungovalo ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak to myslíš, hrát sám?? Cheš říct, že v singlu vás hraje víc?:D
 

DeletedUser

Guest
njn keď človek píše že mu oči klipkajú tak pár slov zabudne :D
chcel som povedať že sa mi nechce hrať na servri kde nikoho nepoznám :)
 

DeletedUser

Guest
Minecraft je výborná hra, u které jsem strávil mnoha hodin jak Singlu tak i multiplayer. U této hry je důležité proč jí hrajete, s kým a jestli vás baví.:)
 

DeletedUser

Guest
Pre porovnanie s minulostou:


Po niekolkych updatoch:
Moj les zasnezilo a moja bana zhnila! Este ze v poslednom update sa zmenili rieky. Teraz uz nejaka cast rieky nemoze zamrznut. Samozrejme som nevedel ze ktora, tak som 2 dni (realne) rozsekaval celu rieku krompacom. Znicil som 6 diamantovych krompacov pri niceni ladu. Tie som si samozrejme naklikal. :) Okrem toho si este zvyknem vycarovat hlinu ked vybuchnu creeperi inak hram cisto fer. Chcem ten dreveny hradik postavit cestnou pracou. :)

Rozmrazovanie rieky je drina. V creative mode ked nicite lad, tak sa z neho nestane voda ale vzduch. Takze by ste museli po kazdom jednom znicenom lade hned placat vodu. Skusal som pouzit aj dynamit :D :D :D ale po nom tiez zostane iba vzduch. :( Takze mi neostalo nic ine iba pekne rucne lamat lad krompacom.
Vacsina ladu uz znova narastla ale ten kusok na splavovanie ostal. Stalo to za to. :)

Na zasnezenych obrazkoch mozno dobre nevidno, ale mam tam kopec kmenov zo stromov. Povodne to bol cele jeden velky ihlicnaty les. Raz som sa rozhodol ze uz nebudem sadit nove stromceky a namiesto toho necham na zemi kmen. A teraz to vyzera ako poriadne zdevastovana krajina. :D Ach jaj. Minecraft je nadherna hra. :D Dreveny hrad vyzaduje vela dreva. Uz som nazbieral do 2 000 a aj tak to stacit nebude. Uz len pri vyrubani tych kmenov nazbieram dalsich zopar stoviek. :D

Raz budem musiet tie kmene zburat. Na ich mieste bude stat dedina (podhradie).

Musim este parkrat povedat ze Minecraft je super hra. To sa skratka neda nehovorit. :)
 

DeletedUser

Guest
spam

Nemam co robit tak tu spravim taky jeden hlavolam.

Najdite 347 rozdielov. :D
 

DeletedUser

Guest
Budem potrebovať okuliare nevidím ani jeden :D
Ale teraz vážne :D páči sa mi tvoja úprava :) naučím sa tu dávať obrázky a aj ja niečo pridám ;)
 

DeletedUser7507

Guest
mohl by mi někdo porradit?Hledám to dlouho a pořád nenacházím.
Jak se vůbec do minecrafthu dostanu?na jaký server mám jít?Použádám i sceerenshoty.
 

DeletedUser

Guest
No dostaneš sa doň tak že pôjdeš na http://www.minecraft.net/ registruješ sa kúpiš hru, stiahneš a hráš a servery, hral som len na 2 a to K2S4.SK a server indiana herneho pořadu kde hrám doteraz a staviam z oddaními hráčmi ;) /momentálne kúpele na Rímsky spôsob/
 

DeletedUser

Guest
didonasi mohl bych hrát s váma na tom serveru kde hraješ ty? a kdyžtak ted hraju neetpper clan sky block
 

DeletedUser

Guest
Přemýšlím, že bych postavil kopii "Grepoměsta" (budovy na max). Když a až bude, dám sem screeny :)
 
Nahoru