• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
K 1. a 2. návrhu... Vytvoř na to normální návrh a uveď v něm, k čemu by to bylo užitečné...

To první mi nepřijde tolik užitečné, prostě jen dostáváš ocenění, nebo kdybys tam měl tu tabulku, tak bys třeba víc používal kouzla, jen abys měl další stupeň ocenění ? Navíc tady jsou všechna ocenění i jejich stupně a co pro ně musíš splnit.
 

DeletedUser

Guest
Ocenil bych možnost výběru zviditelnění přijaté pošty tak,aby nebylo možné vysledovat přečtení u nevyžádané pošty. Dost často se stává,že někomu přijde pošta a při nepřečtení následuje útok:) Takže možnost nastavit schránku tak,aby např při poště mezi ali hráči viditelnost přečtení ,mimo pouze na povolení.

Jinak se to samozřejmě dá dělat i tak,že člověk nereaguje na všechno ihned,ale je to zdlouhavý a zbytečně tam svítí obálka:)
 

DeletedUser

Guest
No jsou takoví pitomci, co tohle zkoumají na těchto ostrovech. :D Kdo si tam založí město, už se okrádá o příjmy, i dobýt takové dostavené město by byl hřích. :)

No vidíš,já hříšník jich pár takových mám:) Ono pokud to město má strategický význam,proč ho nedobýt? :cool: Ale výzkum kořisti mě nenapadl:)
 

DeletedUser7382

Guest
A co teprv diplomacie... na co to zkoumat, když se na ostrově bez vísek ti diplomati stejně budou flákat. :p
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud člověk nemá IQ tykve (bez urážky), tak mu to dojde, že je ten výzkum zbytečný :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud člověk nemá IQ tykve (bez urážky), tak mu to dojde, že je ten výzkum zbytečný :)

Člověče,tenhle příspěvek mě natolik ispiroval,že jsem šel překontrolovat výzkumy a ejhle,v jednom takovým městě mám kořist vyzkoumanou :cool: Ale přísahám, já to tak už zdědil :cool:
 

DeletedUser231

Guest
Více spamu než-li užitku...

Neodbíhejte prosím OT!
 

DeletedUser5567

Guest
Člověče,tenhle příspěvek mě natolik ispiroval,že jsem šel překontrolovat výzkumy a ejhle,v jednom takovým městě mám kořist vyzkoumanou :cool: Ale přísahám, já to tak už zdědil :cool:

To je přesně důvod proč to navrhuju :-D Abych tam nemusel rušit zbytečný výzkumy.

U té pošty by mě potěšilo, kdyby fungovala ta obálka vedle nápisu zprávy spíš než ta na pravém boku. když mi dojde hafo hlášení a pár zpráv, zmáčknu vpravo dole křížek a vím prd, že mi došla i zpráva.
 

DeletedUser

Guest
To je přesně důvod proč to navrhuju :-D Abych tam nemusel rušit zbytečný výzkumy.

no,ono naučit systém,aby rozlišoval města asi nebude jednoduchý,ale asi by bylo šlo,aby se po kolonizaci vynuloval výzkum,stejně jako se nuluje zvolenej bůh:) prostě výzkum od začátku..
 

DeletedUser5567

Guest
v kapitánském přehledu to rozlišuje-při farmení přes něj to města (ostrovy) bez zemědělek nenabízí, takže v tom bych problém neviděl...
 

DeletedUser5567

Guest
Jak je info města (ty nabídky obchod, podpora, kouzlo atp.), se správcem je tam i několik posledních hlášení co se toho města týká. Mohla by přibýt i funkce, že by to zobrazovalo i moje vojska v tom městě z podpor (čili když bych někoho podporoval, tak bych to nemusel hledat v "vojska mimo", ale viděl bych to hned někde u toho).
 

DeletedUser5567

Guest
čte to tu vůbec někdo?

V přehledu rozkazů by se mohly ukazovat i mě dobývaná města (podobně jako se tam ukazuje mnou dobývané), jen přeškrtnuté (nebo něco, aby se to graficky lehce odlišilo).
 

DeletedUser231

Guest
Poslední návrh = dobrý nápad! Za toto bych se postavil i já :)
 

DeletedUser5567

Guest
a ještě jedna stížnost-když pošlu špeha, tak se to nedá rozkliknout jako normální útok, čili bez správce se nemám šanci dozvědět, za kolik že jsem vlastně toho špeha poslal.
 

DeletedUser

Guest
Docela by se hodila minimapa,když se porozhléhnu po okolí, po nějaké době ztratím orientaci, je sice napsáno v jakém moři jsem , ale nevím jestli na severu nebo východě atd.
 

DeletedUser5567

Guest
Friedrich-vlevo nahoře, když na to klikneš, tak se ti ukáže mapa ve větším. A jsou tam i souřadnice, podle kterých by ses mohl zorientovat.
 

DeletedUser

Guest
Konečně dodělání přehledu toho tržiště. U svých nabídek ukázat město, ve kterém byla vytvořena a ukázat reálný čas dodání, ne maximální možný, ten stejně nikomu nic neřekne, protože neví, jakou dobu cesty má zrovna tohle město od toho, od kterého chce přijmout nabídku.
 

DeletedUser8968

Guest
Mam napad:
Kdyz mam napr. 4 mesta, tak by bylo dobre umoznit to, ze by jsem si treba z jednoho mesta posilal utocne jednotky na 2. mesto a mohl bych jsem s nima bojovat. Tohle mne uz dlouhou dobu trapi, ze jsi nemuzu posilat jednotky do jinych mych mest.
Dekuji za pochopeni


C.
 

Thasoss

Grepolis tým
Logicky je nesmysl útočit sám na sebe a pokud se něčeho chceš zbavit, tak to pošli někam na podporu, do nějakého města duchů či k nějakému neutrálnímu neaktivci a poté zaútoč ;) Takže trošku zbytečná změna, kterou lze nahradit, ne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru