• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8856

Guest
Co bych rád viděl. Svrženou tu novou lištu v koši za strašně blbý nápad. Ještě k tomu největší tlačítko je na zlaťáky což mě na tom štve nejvíc. Kdyby tam aspoň byl klik na přehled města a celá hra se přesunula (i horní lišta) do sponí části dobře ale tohle je děs, nedá se ta blbost vypnout ? Jako opravdu update nic moc. Dobře úprava budov v senátu je jenom dobře. Zkažení vzhledů panelů ..... jsem již komentoval a ty nové jednotky ? Proboha vždyť jsou jen na okrasu řekne mi někdo na co jsou dobré ? Tohle už nejde když nevědí jak to vylepšovat radějí to nechte při starém. Bylo to lepší ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9360

Guest
Rád bych viděl v příštím update jednoduchou věc. Tabulky které píšeme v aliančním foru, jsou šikovná věc, ale uvítal bych, kdyby každá sudá řádka tabulky měla mírně vyšší kontrast pozadí> lépe se v tabulce hráč orientuje, pokud je tabulka větší. Toto funguje běžně na všech systémech, portálech, db systémech jako je i MySQL. Tabulky tak dostanou lepší přehled a čitelnost a budou vypadat i profesionálněji, tak jak to již mnozí z nás znají z db systému.
 

DeletedUser231

Guest
Pěkný návrh... Po dlouhé době tedy :p

Zkus ho rozpracovat a můžeme ho poslat soudruhům do NDR :)
 

DeletedUser9360

Guest
OK, hodím sem přímo screenshoty jak bych si to představoval, bude to lepší než 1000 slov.....
Ať se propadnu do východního německa jestli to soudruzi z NDR nevemou a neuvědomí si že toto je opravdu něco co tam už mělo být.

;)
 

DeletedUser9478

Guest
víte jak římané tak i řekové měli mnoho bohů a bůžků myslím si že když teď jich bude šest bude to málo... :grepolis
 

DeletedUser9680

Guest
Bylo by dobré kdyby se v androidové verzi zobrazovali reporty.
 

Thasoss

Grepolis tým
Znovu připomínám, že tu máme několik nápadů, které jsou stále otevřené a bez definitivní odpovědi :)
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli to tady někde na fóru je, ale hodil by se nějaký filtr zpráv (osobních zpráv).

Něco ve stylu, jak se hledá při zadávání příjemce nick, tak ve stejném stylu hledat v hromadě zpráv zprávy od příslušného hráče. :)
 

DeletedUser231

Guest
Možná to mám jen já jakožto Moderátor ale když si sroluješ stránku se zprávami úplně dolů mělo by tam být Zobrazit nastavení. Pletoucí název ale jako filtr to funguje. Najdeš tam, lépe řečeno měl by jsi najít, všechny zprávy od Tebou hledaného uživatele.
 

DeletedUser

Guest
Zklamu tě, nemám to tam :)

Hovoříme oba o grepolisu, ne o fóru?
Tady na fóru to mám, ale jde mi přímo o zprávy ve hře.
 

DeletedUser231

Guest
A, chybička se vloudila... Ve hře by to mohlo být celkem užitečné v případě, že máš mnoho zpráv.

Jak jsem již několikrát napsal, zkus udělat návrh ;) My ho pošleme
 

DeletedUser8856

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by nebylo možné pro správce aliance (možná i pro všechny členy ali) udělat to aby viděl kdo má zrovna zaplou hru a je tzv online. (Jako je v t******u, myslim že to bylo tu) myslím že by to nebylo ke škodě. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8856

Guest
Jo a mám ještě jeden nápad. Co se týká zlepšení atraktivnosti pro hráče. V dnešní době je velice moderní systém achivmentů. Tak udělat. Vymyslet nějakou knížku třeba kde by byl seznam ocenení kolik zbývá do další úrovné + tento seznam výrazně rozšířit a přidat ocenění za ali atd. No jsem teď tzv v časovém presu ale základní koncept mohu zpracovat :) Ale musel by mi s tímto nejlépe někdo pomoci. Protože víc hlav víc ví a víc taky vymyslí :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Navrhni to, popřípadě ti to někdo z dalších lidí doplní v komentářích či zkritizuje/pochválí :)
 

DeletedUser8856

Guest
Zkritizuje ale kritika je nejlepší cíl k přiblížení k dokonalosti.

Po velikonocích se pokusím sepsat nějaké své nápady a uvidím. Co se chytne. Některé sice nejsou originální :D :D To přiznávám. Ale hru by zlepšili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8856

Guest
A můžu tam navrhnout nové budovy atd. Protože mě napadl takový no docela hodně rozšířená verze grepu já jen jestli se s tím mám dělat aby to vůbec šlo provést. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Určitě. Pokud návrh bude mít hlavu patu a smysl není problém ho odeslat do Německa... Směle do toho :)
 

DeletedUser9868

Guest
na nejmenších ostrovech bych uvítal jedu vesnici na obchodování apod.
 

DeletedUser

Guest
morituri de salutant

ja bych uvital nnake nove miticke bitosti nebo bozske kouzla nebo bridat nake nove bohy nebo hrdinu ze bi si kazdy mohl vibrat hrdinu treba herkules perseus atd myslim z by to vsichni uvitaaly (omlouvamse za chyby):)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru