• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
V dalším update bych rád viděl filtr zpráv. Ideálně kolonka s našeptávačem, kam napíši jméno a vyjedou mi všechny zprávy či jestli jsem si s tím hráčem už někdy dříve nepsal, abych nemusel hledat poslední zprávu a nespamoval.
 

DeletedUser9897

Guest
Mě napadlo něco jako Taxi ..
z města A by vyjeli prázdné čluny do města B,ve městě B by nabraly vojáky,a zaútočili/podpořily by město C

pointa je v tom,že by začali vznikat pouze města plná člunů,které by mohly nabrat vojáky kdekoli z vašeho impéria,a odvézt je také kamkoli,tudíž by mohli vznikat epičtější bitvy s více vojáky ..

samozdřejmě by se to dalo zkombinovat s nějakým tím výzkumem apod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Já v tom nevidím nic víc, než složité manévrování s vojskem. Epické bitvy můžeš mít i bez toho. K čemu mít město na pozemní a transportní lodě zvlášť?
 

DeletedUser9897

Guest
mě šlo jen o to,že do floty člunů padne mnoho obyvatel,tak by se mohli ušetřit tím,že by čluny nabíraly vojáky z jiného města ..
 

DeletedUser8283

Guest
Velice rad bych uvital , moznost mit zástupce na pro učet .

Jeste jsem nehral/nezkousel prohlizecovou hru kde by to "nešlo". Vyhovorky typu to nejde , neberu . Vsechno jde kdyz se chce ...

Dalsi vec, možnost opustit svoji kolonii, nechat kolonii mestech duchu a hotovo tečka .
 

DeletedUser

Guest
Mě napadlo že by bohové měli možnost sesílat nemoce a naopak můj bůh z nemoce vyléčit.
Má se to tak že třeba Aténa(příklad) by seslala zapomětlivost a v akademii se zruší náhodný výzkum.
A poté by mohl jakýkoli bůh z seslat naopak pomoc jako třeba Héra(příklad)Vědění že se v Akademii vyzkoumá nový výzkum
Tyto věci by byly velmi drahé tak třeba 450 přízně podle rozsahu.
 

DeletedUser

Guest
zajímavá myšlenka, jen se mne nelíbí představa, že při hromadné alianční akci na světě, kde je vzpoura, nás nepřátelé ohromí nemocí, při niž příjdeme o výzkum vzpoura
 

DeletedUser

Guest
JE to takovej hloupej nápad, asi to zamítnete, ale zkusím to.

UDělat 2-4 zemědělky, které může vlastnit jenom 1 hráč, ale zato budou dávat třeba 4x více surovin nebo vojáků.Ostatní zemědělky tam zůstanou tak, jak jsou. CHci trochu zvýšit bojovnost na ostrově, protože tam, jak sem se nic neděje.

NEBO to můžou vlastnit třeba 2-x hrůčů, kteří se o to rozdělí(např. zemědělka dává 800 surovin, a když jsou hráči 4, každý bere 200.)

FUnguje to tak, že ze začátku jsou normálně nikoho a oni je musí dobývat.Až je dobyjou, musí(nemusí, ale někdo je jim přebere) tam nechat jednotky.A pak se bráni ostatním hráčům.Ve vesnici můžete udělat budovu Vesnický val (1/2 nebo 1/4 funkčnosti hradeb) a můžete vyvolat milice, ale bude jich málo.

Doufám že se to ujme protože kromě drancování neaktivních hráčů je na světě ný nuda :(
 

Thasoss

Grepolis tým
Jedná se o složitější věc, mohl bys to dát do nového tématu, abychom na to mohli Kerbera upozornit? Toto téma slouží spíše pro mininávrhy a diskuzi k těm locknutým :hmm
 
Nevím jestli to tu už někde bylo, ale dlouhodobě mě štve tržnice. Kdysi dávno byly vlastní nabídky zamíchány mezi ostatními a nebyly zvlášt, takže člověk viděl, když si chtěl koupit vlastní jaký bude mít dojezd. ted tam svítí jenom do jaké vzdálenosti se dá poslat a je to k ničemu. a za další, když naklikám prodej z 50 měst a pak z nějakého důvodu chci z jednoho města prodej zrušit, tak nemám šanci zjistit, která ta nabídka to vlastně je. takže budto to vzdám anebo musím rušit ostatní nabídky tak dlouho až se trefím...
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud se ti jedná o to, že chceš zrušit nabídku z nějakého města, rozklikni přehled daného města, dej trh, záložka Vlastní nabídky a jak máš nahoře ty dva čtverečky, tak tam to lze přepnout :)
 
bezva díky, to jsem přehlídla.. a co ten dojezd??? zjistila jsem , že se to neřadí podle toho jak je to daleko u vlastních měst...
 

DeletedUser

Guest
já bych byl rád kdyby se zlevnila výstavba zemědělek zválšť na 5. a 6. stupeň je to příliš mnoho surek za minimální výhodu
 

DeletedUser

Guest
Tak potom prečo sa do tej výstavby púšťaš, ak ti to neprináša skoro žiadnu výhodu ?
Myslím, že počet surovín na výstavbu RL nie je vysoký.
 

Thasoss

Grepolis tým
Je zbytečné to snižovat... Grepolis je týmová hra, kde jedinec nezmůže nic... to platí i u zvyšování úrovně zemědělky.
 

DeletedUser

Guest
dobrá dobrá přesvědčili jste mě je pravda že kdyby všichni z ostrova dávali denně do každé 500 surek že by to bylo zachvíli hotové bohužel jsem na ostrově kde jsme tří z toho jeden se brání úútoku druhého takže ani jeden z nich nemaj surky nazbyt
 

DeletedUser

Guest
Tak isto ako je Grepolis tímová hra je aj hra na dlhú dobu. Nemôžeš čakať že budeš mať všetkých 8. dedín za pár týždňov na 6. úrovni.
Mne to trvalo vyšše tri mesiace od spustenia sveta a bol som na to takmer sám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru