• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aracus. bloguje DISKUSE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9364
  • Vytvořeno

DeletedUser9364

Guest
Ahoj, musím říct, že jsi se toho ujal pěkně, akorát by možná bylo lepší, kdyby jsi si odpustil smajlíky typu: DDD a možná trochu zapracovat na pravopise (Co vím, tak asi úspěšně dobyly..), jinak asi nemám moc co kritizovat, spíš chválit. ;-)
 

DeletedUser12684

Guest
jo no, na formátování musím zapracovat. Grepo sice hraji, už delší dobu ale na forum jsem moc nechodil. A za pravopis se omlouvám a budu omlouvat asi i do budoucna :D Mám nějaké dys. blbosti a tak se sem tam nějaká chybka objeví. Publikuji ale i jinde a psaní souvisí i s tím co budu studovat a tak jsem si sehnal slušné korektory co mi vypomáhají :) Bohužel ale i ty sem tam něco propustí ;)

Každopádně díky za podporu a ohlasy. A taky za tu nadílku blesků a zemětřesení :D

Na dalším díle se pilně pracuje :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Tento druh chyb není ale dyslektický, to je spíše neznalost. Jestliže jsi tedy stále ještě někde žákem, před češtinářkou se nikdy takto nevymlouvej. Dost pravděpodobně by se ti hodně vysmála. :D Jinak bych si dával také pozor na opakování výrazů. Zkus nacházet vícero různých způsobů a používej je jen tam, kde to má význam. Takové „co vím“ určitě nebylo zapotřebí psát tolikrát. Celkově až přes míru dáváš najevo, že se můžeš mýlit, distancuješ se de facto od odpovědnosti za to, co píšeš. Opět zbytečně.

Samotný text by pak rozhodně stálo za to psát v takovém... živějším duchu. Je to příliš dlouhé na to, aby se to v současné podobě dobře četlo. Svou práci by na rozzáření výsledného blogu mohly odvést i obrázky. Když píšeš o stavu nějakého konce seznamu členů, proč jej rovnou nevyscreenovat?
Jinak je to na dobré cestě. Mou pozornost rozhodně máš. 12.png
 

DeletedUser12684

Guest
Jasně je tam dost prostoru pro zlepšení, zatím to můžeš brát jako palačinky, prvních pár kousků za moc nestojí ale tak čtvrtá, pátá... To už stojí za tu práci :D

Ohledně délky.. Pár lidí my napsalo, že to mohlo být i delší, ale sám musím najít rozsah co bude vyhovovat :)

A už taky vím jak se sem dávají obrázky. Tak snad ta další palačinka bude lepší :D
 

DeletedUser

Guest
Klidně to dělej delší, mě to opravdu baví! :)
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser12689

Guest
Děkuji za blog, budu pravidelně číst, zajímavé čtení...:)
 

DeletedUser12684

Guest
Oj... Uplne mi to vypadlo z hlavy :D blog mam hotovy v PC ale musel jsem odjet a jsem ted jen na mobilu, nekdy zitra rAno se dostNu k Pc :)

Taky jsem dostal zpravu abych k blogu zalozil i diskuzi :D takze tady bude vychazet jen samotny blog :)
 

DeletedUser12684

Guest
Tak tady můžete nadávat jak moc jsem vlastně neschopný a nespravedliví :D
 

DeletedUser7082

Guest
@Aracus. přesunul jsem veškerou předešlou diskuzi sem .. Snad se nebudeš zlobit ..

Jinak přátelé diskutovat pouze zde.. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Hele příteli, tohle oslovení jsi pochytil odkud zase?

@Aracus. Neviděl bych to s tím eventem tak kriticky. Co se vyváženosti týká, vnímám v tomto směru znatelné zlepšení. Platící z něho vytěží víc, než neplatící. Celou dobu aktivní hráč z něho vytěží víc, než pomalu příležitostný hráč... tak to je, tak to má být. Mýtické nejsou v hojném počtu, je k dispozici levná defenziva, kraslice na Božský důvtip se taky nedají jen tak nasbírat... a s odměnami za splněné komunitní cíle je to úplná lahoda. Kdo celou hru maká, má možnost toho eventu pořádně využít. Osobně považuji nějaké mýtické i obyčejné jednotky v tomto eventu za podřadnou odměnu, která ani zdaleka nepřevýší ty komunitní. No, pokud tomu moc nedávám, nemám tím pádem moc měst, tak z toho samozřejmě tolik nezískám.
 

DeletedUser7082

Guest
@Thasoss Kde bych to měl pochytit ? Možná v kruhu přátel .. Tak jak v práci říkám šéfe a pane lidem .. Příště tedy dám Přátelé a Thassi
smiley_emoticons_grin.gif


Jinak pokračuj dál v blogu .. !
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser9192

Guest
pane jo, tam leželo bodů, do těch sirek bych si rád zajel
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser7082

Guest
@Thasoss Co když zrovna jsem ? :) A diskutujme tady k blogu prosím.. Pokud něco máš, víš, že od toho tady jsou soukromé zprávy.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12684

Guest
Nekdy zitra by mohl byt dalsi blog :) muzete se tesit na par nudnych statistik se zajímavými údaji, nějaké vychloubacne reporty, nove vzniklou trojalianci a clanek o slepicich na vejcich a parnich valcich :DD

Mel byt take rozhovor ale dotazovany na me prestal reagovat :D tak snad nekdy jindy :)
 
Nahoru