• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Aracus. bloguje DISKUSE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9364
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
1.Pipat tohoto hrace kdykoliv..rano,vecer,proste furt----
2. psat mu OZ a zahltit mu postu--například...Kovi nevis kolik je hodin???
psat mu oz s hloupostmi...
3.nebudete li vedet co s prizni posilat na nej iluzi
4.posilat slaboucke utoky...zaměstnat ho..
když budeme v tomto aktivni,myslim ze to nemůže tak dlouho vydrzet...zkusil bych to takto
třeba budeme mit stesti a trosku ho vynervujeme
dekuji každému kdo se prida,rozsirte tuto pomstu svym kamaradum k tartarum

Svět jde mimo mě a lehce si to pročítám, ale pokud někdo tohle začne dělat, tak musí být dosti zoufalý... Docela ubohost ..
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Na Juktasu nehraju a v této konkrétní situaci na tomto světě se neorientuju. Ale toto vlákno mně přinutilo zaregistrovat se na fórum a zastat se valinecka. Hrála jsem pod jeho velením chvíli na jiném světě a poznala ho jako skvělého a obětavého vůdce, který burcuje hráče do aktivity a vždycky jde příkladem.
Pokud bych ho na nějakém světe potkala, raději bych hrála s ním v alianci, než ho mít za protivníka.
Ono se lehce odsuzuje, ale pokud neznáte souvislosti tak nesuďte...
 

DeletedUser12642

Guest
No ano třeba ten plán s pipanim Koviho, msta že někdo odešel ve formě neustálého pruzení na jiném světě, žádné dobyté město... Myslím, že rozený vůdce a hráč tam bude! :)

Souvislostí mám víc než dost, stačí se podívat sem, jak nás odsuzuje za lež, ale sám nemá informace všechny. Stále kecá o fair play, ale už na to nekouká objektivně, jen nás chce pošpinit -> znova jeho plán s pipanim, plán vedení Chaoticu a vedení, které se samo účastnilo, na pipani hráče, u kterého nechali 8 kolek za sebou :)) Propipavani a pruzení není fair play, stejně jako definici fair play nesplňuje ani poměr 33:160 +- nějak tak

Problém v chápání významu slov je těžká překážka, jako opět valnik nechápe pojem diskuze. Obviňuje nás že lži, když předneseme v diskuzi své domněnky -> myslím, že než hned obviňovat a házet špínu, by bylo lepší, kdyby napsal jak to skutečně bylo a nejlépe to doložil, pak se dá diskutovat :)

@Poho203 takové plány jsou u nich zcela normální, ale díky bohu jsou tam normální hráči, kteří mají na toto námitky :)
 

DeletedUser12702

Guest
Nebudu procitat vsechny prispevky co tu sou, nato nemam cas a ani naladu, beztak to bude jen dohadovani o nicem. Ale celej ten blog je sice pekna vec ale je na nem krasne videt jak se prosta informace da prikaslit aby vyznela lepe pro jednu ze stran. Kazdej bloger pise jen tu svoji pravdu a je mi celkem lito lidi ktery mu vsechno sezerou a bez namitek prejimaji zavery nekoho jinyho, ale to uz je bohuzel dnesni doba kdy se na skolach snad ani neuci samostatne mysleni a overovani informaci z internetu.
 

DeletedUser12684

Guest
no promiň ale já hned na začátku blogu napsal, že informace můžou a i budou někdy zkreslené... to aby byl blog 100%tně neutrální tak bych nesměl být v žádné alianci a musel bych válčit kompletně s celým světem abych měl vůbec kontakt a nějaké informace od ostatních .

Co bych ale uvítal je, že by tu byl bloger z každé velké aliance. To by byla krása a super představa o světě.. toho se ale asi nedočkám :/

A takhle hrát zatím neplánuju :D
 

DeletedUser12684

Guest
No… tak jdeme na to…

cdf2c8c19ada45c6bf5024970e7f684f.png


Něco málo k tomu, že jsme jen elitářský spolek co nebere nováčky… Snad bych měl nejdřív ujasnit jak aliance Duté Hlavy funguje… Je to aliance založená na aktivitě a co možná nejrychlejší akci a reakci. Taky se soustředí na to aby byli co možná nejkratší dojezdy. A momentálně jsme obklopeni nepřáteli z řad aliancí Chaotic Taurus a T A R T A R O S. A v této oblasti se perspektivní nováčci neobjevují. A , když už… musí oni sami v sobě najít vůli a napsat někomu z vedení nebo na sebe jinak upozornit aby si jich někdo všimnul. O žádné generované žádosti tu prostě nikdo netouží… A k tomu, že nemáme zájem se o ně postarat nebo na ně dohlédnout… Kdykoliv požádal nějaký nováček o přijetí a jednalo se o jeho přijetí tak se našel někdo kdo by měl zájem se o něj postarat a učit ho.
5279ff0ee9eb4085bfb4aaebfb46ab75.png

a

7b4cc001345d4d599491410039ddb23b.png


Tohle snad mluví za všechno…


A jedeme dál,


Pár vět ohledně akademky… Chápu, že to je prostředek pro to si vychovat případné nováčky nebo vzít hráče o, kterých nic moc nevíte… ale co se týče mě tak jsem byl několikrát v akademii, vedl jsem ji a později hlavní alianci a taky jsem proti nim i bojoval a moc dobře vím, že se dá akademie vést tak aby i ona prosperovala a neztrácela města. Alespoň ne tak lacino…

Na víc… věděl jsem toho hooodně o hráčích co měl Chaotic Taurus v akademii, dostali se tam tak, že můj bývalí vůdce se právě chaoticu zalekl a rozpustil bez vědomí ostatních alianci. Samozřejmě chaotic naverboval většinu těch hráčů… Pracoval ale s nimi tak špatně, že teď už většina nehraje.

Já těm lidem velel, učil je hrát a pomáhal jim… A, když jsem musel hrát proti nim tak jsme je ve dvou všechny rozebrali nebo útočili tak, že to prostě nezvládli.

V těch lidech byl ale velký potencionál a ten kdo měl nebo má v Chaotic Taurus na starost nováčky toho nedokázal využít a přišel tak o spoustu nadějných lidí.

A to je důvod proč je alespoň podle mě na tom jejich akademie špatně.

Další bod, a asi ten co mi nejvíc vadí… že lžu a celý blog je jen výmysl mé choré mysli…

Jak jsem jednou napsal hned na začátku ještě před prvním blogem… Píšu tak jak to JÁ cítím. Nevidím do hlavy ostatních a tak často napíšu, že je něco moje domněnka nebo předpoklad… A na čem zakládám? Jenom na tom co jsem já sám dokázal nebo hráči co znám. Ano mám i pár přátel co mi občas hodí nějakou informaci ale není to nic co by nabouralo hru.

A jestli ti Valinecku nestačí moje slovo a nevěříš tomu co jsem si s Grepolisem, už zažil… Snad budeš věřit alespoň pár lidem se, kterými hraješ…
9a3774b437ef478b85c685a7519f3ee5.png


.

.

ab95fd05bfe143649a23efc74c0ee5ab.png


Další věc… to, že aliance Duté Hlavy nehraje fér a má špehy… Hned na začátek se vás na něco zeptám… Dejme tomu, že je někdo z vaší aliance zrovna mimo, sedí mu ve městě a vy to nevíte. Pak vám ale z ničeho nic napíše někdo právě z té aliance co tam sedí a řekne vám o tom. Důvod… nelíbí se mu situace v jeho alianci, není spokojený s vedením nebo s něčím jiným.

Co pak s takovou informací uděláte? Opravdu jste takový charakter, že si toho nebudete všímat a město vašeho spoluhráče necháte padnout i, když víte o tom, že tam někdo sedí?

Jestli ano tak já vám tleskám :D A opravdu obdivuji váš charakter.

A tak se vlastně celá situace ohledně špehování má… Občas nám prostě příjde nějaká taková informace. A nejsem jediný kdo by toho nevyužil..
8498f70d63f1478689b045180c62126a.png


A jak jsem řekl, Pivkules nebyl jediný kdo nám nabídl svoje města a už nechtěl hrát.. ten poslední byl kupříkladu Jahuu. Taky se mu nelíbila situace na foru, věci kolem spojenectví a prostě nám nabídl svoje města a přestal hrát.

Musím se tedy zeptat… co se děje tak hrozného, že nám nepřítele posílají jen tak informace a nabízí města? Možná by nebylo na škodu se na tohle téma trochu zamyslet a zamést si před vlastním prahem.

Taky se tu Valinecek opřel do hráčky Makamba a nazval ji krysou a zrádcem…

Tak tahle hráčka tu na Juktas chtěl přestat hrát, protože už neměla tolik času a nelíbilo se jí jak rychle a snadno jsme se nabourávali na jejich ostrovy.

Pak ale přišel Valinecek s tou jeho super taktikou na Koviho a ona se ozvala, byla ale takový charakter, že předela města v centru aliance a na modrých ostrovech. Sama si nechala dvě města někde na skále. Tak jako nevím jak vy ale tohle mi jako chování zrádce nepřijde..

Snad jsem na nic nezapomněl. Máš teď šanci se ukázat rozebrat mě jako malou holku :D (a to je mimochodem hrozný a dost urážlivý přirovnání :D )
 

DeletedUser12702

Guest
Ano bylo to tam napsano ale toho si nikdo uz nevsima, co je i tobe jasny a tudiz je to pouze ucelne ovlivnovani ostatnich v neci prospech, jako nemam nic proti tobe osobne. Me proste nesedi koncepce blogeru a youtuberu obecne. Drtiva vetsina proste jen pise o vecech o kterejch vi velky kulovy a vydavaj to za jistou vec. Nerikam ze nevis o cem mluvis, ty poste jen ovlivnujes statni ve vas pospech, ale chapu ze to je prostredek k vyhre stejne jako nasazovani spehu do jinejch alianci. Me osobne se takovato taktika nezamlouva a neuzanavam ji ale to je jen muj osobni nazor.
 

DeletedUser12684

Guest
no tak já tohle jako prostředek k výhře neberu... jen jsem chtěl aby se něco dělo a protože moje aliance nějakou dobu válčila proti zbytku světa tak mi přišlo, že budu mít dost zajímavých věcí ke psaní.

Taky jsem doufal, že na Juktas nalákám další lidi co si zahrají a zvedne se kvalita soubojů. A taky jsem chtěl dělat rozhovory a poznat blíž některá esa nebo zajímavé hráče :D

Koukám ale, že se mi nic z toho nepovedlo :p
 

DeletedUser12702

Guest
Me se to spis zda jako zpusob zlanareni do aliance nez na server ale to muze bejt zase muj zkresleny pohledna vec. Ale podle me tim ze jak sam priznavas je to trochu jednostranne zamereny tak z toho budete tezit spise vy jako aliance a tudiz i kdyz to tak neberes tak je to zpusob k dosazeni vyhry.
 

DeletedUser12684

Guest
to si nemyslím, v alianci se rozhoduje zvlášť o každém členu co se chce přidat. Před tím je něco jako pohovor což je takové první síto.

A od doby co je blog se k nám přidali asi 4 lidi :D
 

DeletedUser12702

Guest
Tady nejde oto ze na zaklade blogu vemete kazdeho kdo se prihlasi ale jde o zvysenej zajem. Pokud ustavicne vyzdvyhujes jednu stranu a o ty druhy pises jak jde do kytek a jak stoji za ho.. at je to pravda nebo ne tak pokud by se teoreticky rozpadla treba slunicka tak o jakou ali asi budou mit vezsi zajem vsichni dobri hraci?? O obou nevedi vpodstate nic o vnitrni organizaci ale po precteni techto "informaci" o deni v ali je asi jasno. Takze jak sem rek nahore z meho pohledu je to pouze jednostranny podavani informaci ktery ma za ucel ovlivnit deni ve hre. Ale jako ja ti to nevycitam jak sem uz rikal drive tak stejne jako vyuzivani spehu v jinejch ali je to proste prostredek k dosazeni vyhry, proti pravidlum to neni a at si otom myslim svoje tak je to vas zpusob hry a ja vam ho neberu....
 

DeletedUser12684

Guest
Blog jde jenom za mnou . Jestli kvůli němu ma mít někdo problém tak ať jde všechno na moji hlavu. Byl to pouze můj nápad a píšu tam taky jen já.
 

DeletedUser12702

Guest
Proc problem? Proti pravidlum to neni pokud vim, ja sem pouze vyjadril svuj nazor na celou tu vec okolo blogu a speha...
 

DeletedUser12684

Guest
To byl dodatek k tomu že blog je ``náše`` cesta k tomu jak vyhrát.

Abych byl upřímný tak ani moc lidí od nás blog nečte :D kovi teda určitě to uz vim :D
 

DeletedUser12702

Guest
Bohuzel ali je do jiste miry zodpovedna za svoje hrace a jejich vyroky. A nevidel sem ze by se tu vase vedeni vyjadrilo proti tomuto blogu ale jak sem rikal cely sem ho neprocital a mohu se milit. A jelikoz si to minimalne darius a nejspis i dalsi precetli a proti nejsou nebo je jim to minimalne jedno tak je to opravdu "vase" cesta k vyhre....
 

DeletedUser12642

Guest
Tohle přestává dávat smysl...Vás názor si rádi přečteme, pokud má hlavu a patu, aspoň se uvidí jak to skutečně bylo a co se vlastně na tom světě děje, nikdo vám nezakazuje se k tomu vyjádřit :D

Lanaření hráčů? Tímto? To je celkem vtip...Už jen z toho, že by jsme vzali jen hráče, co jsou kolem nás, když už...To je asi tak 10 hráčů a z toho 3 bych opravdu nechtěl, takže asi 7...A není pravděpodobné, že by šli :D A jak tu @Aracus. už ukázal, tak pár lidí od Vás tvrdilo, že má ve svém blogu pravdu, takže bohužel jestli se ti to nelíbí, tak musíš zapracovat v Ali, aby se to změnilo a tady se už nic takového neobjevovalo! :)
 

DeletedUser12702

Guest
Chceš snad popřít, že to je jednostranné vykládání informací a že to neovlivňuje smýšlení o alianci jak takové? tak to sem asi čet jinej blog. Největší problém vidím právě v tom, že všechno je to pouze Váš úhel pohledu a všechny doměnky sou založeny na "informacích" od lidí kteří byly vyhozeni nebo odešli z aliance (případně možná špeh) a neříkám, že dotyčný musej lhát ale uraženost a emoce celkem zkreslujou pravdu.

Ale nepřišel sem se sem hádat, pouze sem chtěl vyjádřit svůj názor na informace v blogu, a na toho človeka co si zlepšuje život donášenim jiné alianci. Dle mého názoru by pokud se mu něco nelibí a nechce v ali setrvávat měl odejít, klidne do jiné ali ale nekazit hru ostatním vynášením interních věcí. Ale pokud chcete takto hrát, je to vaše věc. Ale jak sem rikal, sem trochu zaujatej proti blogerum obecně, každej jen předkládá své vlastní názory a až moc lidí jim vše žere bez jakéhokoliv kritického myšlení (Samozřejmně netvrdím, že to je tento případ)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12305

Guest
Jelikož nám tu tryskaly emoce, ale s blogem už měly pramálo společného, příspěvky jsem přesunula do diskuze ke světu Juktas. Tam můžete pokračovat dle libosti, samozřejmě ve vší slušnosti :)

Tady bych poprosila už jen poznámky k blogu, díky za pochopení.
 

DeletedUser12491

Guest
poznámky jste presunula...takze o nicem.nikde nic uz dohledávat nebudu
 

DeletedUser12684

Guest
Možná dnes stihnu další blog. Půjde o rozhovor :)

Když to nestihnu dnes tak to tu bude zítra... Tak na 90% :D
 
Nahoru