• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aracus. bloguje DISKUSE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9364
  • Vytvořeno

DeletedUser9683

Guest
Ano, opravdu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Slabší psychická chvilku při sednutí do města, ze srandy, já nevím :D
 

DeletedUser12491

Guest
Thasoss---pravda..naparovali..jako deti....ja ovšem dite jsem --takze mam na to nárok..ale nas dospely bloger---ARAKUS---staci si precist jeho blogy a mou kritiku na jeho písmenka---
Myslim ze se v plne parade ukazalo kdo a proc mel celou dobu pravdu.
Ona sebechvála..jak se říká dost smrdi...a v jeho pripade se to ukazalo v plne nahote.
Stacili dva nocniky a dve kola našeho hrace Benisse a dal restart---coz je pro me nepochopitelne...
 

DeletedUser12716

Guest
Pro ty, co mě neznají, jsem spoluzakladatel Chaotic Taurus, o které jste toho asi moc dobrého neslyšeli.
Nechtěl jsem sem na fórum nic psát, ale:
Proč ten blok psal labilní člověk, co si u toho tak akorát honil ego?
Proč ten blok psal člověk, co dal reset po ztrátě dvou měst?
Proč ten člověk psal jen úplná h****? Tj. většina slov, co tam napsal je z jeho hlavy (bez mozku - duté hlavy).

Zamyslete se, co jste tu o tomto světě četli.
Dva hráči z Duté hlavy už dali reset, můžeme čekat další?

Tohle je poslední známá konverzace s Aracusem:
328e28d48f6a4e6984cc7d611de01c57.png

Škoda, že to včera vyšlo.

Doufám, že o tobě a tvém debilním blogu už nikdy neuslyším.

Peace
 

DeletedUser12642

Guest
Třeba ho dáme všichni a necháme Vás stavět domečky, co vy víte, co vymyslíme v dutých hlavách :D Btw @Poho203 tos ty navrhl tenhle název Ali ne? Musím uznat, že se povedl, je dobře použitelný :D
 

DeletedUser12491

Guest
PROBLEM JE V TOM ZE UZ JSME DOMECKY POSTAVILI...tak jsme se rozhodli si vzit i jiné..ale to se Vam uz nelibi.....
 

DeletedUser12642

Guest
Ty jsi úplně mimo že? Jako vždy :D Až někdo bude chtít napsat něco inteligentního, tak může... Ty absolutně nemáš právo se vyjadřovat, tys nám nikdy nic nevzal a zmohl se jen na otravování a nejlepší kolky, co jsem kdy viděl -> 22 psů, co zastaví milice to ale vyhrála

Hyperiona nemám rád, ale musí se mu nechat, že sednout do města umí, Beniss též využije toho, kdy tu někdo není a to se mi líbí -> ti můžou něco takového psát...ty ne :(
 

DeletedUser9683

Guest
Coca cola chipsy, a sledovat forum =D Lepsi jak ten fotbal, co byl dneska v TV.
 

DeletedUser9683

Guest
Bude jeste nejaky blog o tomto svete? :) ? Nebo to Arcus definitivo zabalil?
 

DeletedUser9683

Guest
No, ja si dal k veceri vysocinku :) Ale na jejich cest, rano se to pokusili zachranit :)
 

DeletedUser7082

Guest
@Dariios s Kovim jsme tohle dali společně pár světu dozadu .. :D Vetřelkyně z nás šílela :D

A popravdě jen tak mezi náma.. Kovi je v tomhle reseťák, ale zase vím, když je semnou, tak se na něj můžu spolehnout .. A to i v mém případě opačně.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru