• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aracus. bloguje DISKUSE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9364
  • Vytvořeno

DeletedUser12642

Guest
@Poho203 no kdo by z vás nešílel, že jo :D :D Vidíš, co to pak obnáší? Pak valníci a jim podobní mají spoustu keců k tomu :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Thassi Má cenu ještě reagovat na tvé hloupé narážky ? :) Přestaň tuhle hru a fórum vnímat jako životní poslání. Grepolis je a bude pro mě jen jako zábava ve volném čase. Snažíš se být až moc morální a důležitý.. :p :)
 

DeletedUser9683

Guest
Takze blogu se opravdu nikdo neujme? Nekdo nestrany? Je to skoda, ze z tohoto sveta nikdo neudela vytah co se stalo, co se deje. Tomuto foru by to jenom prospelo.
 

DeletedUser12642

Guest
Vy spíš hledáte něco jako "zpravodaje". Pojem blog, aspoň tedy já, beru jako napsaný výčet myšlenek a názorů, tedy je jasné, že tam bude hodně subjektivity, naopak ve zpravodaji bych čekal spíš objektivitu. Neznám definici blogu přesně, tak kdyby to bylo jinak, prosím opravte mě :)
 
Nahoru