• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aracus. bloguje DISKUSE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9364
  • Vytvořeno

DeletedUser12684

Guest
Tak.. první série otázek byla odeslána. Chtěl jsem celý blog vydat, už dnes ale moc na to nespoléhejte :D
 

DeletedUser12491

Guest
uz me nebavis...a ja jsem blazen..jak jsi mi rano napsal. blazni nectou
 

DeletedUser12684

Guest
Poslední série otázek odeslána :D tak to dnes snad už vyjde :)
 

DeletedUser12684

Guest
zítra bude možná další blog :D uvidíme jaká nálada bude po hokeji :rolleyes:
 

DeletedUser10018

Guest
klidně si dej tu práci a udělej si ten rozhovor se mnou třeba i když mě lidi moc nebaví tak mi to vadit nebude, když už musím být takhle na přetřesu skoro všude.
 

DeletedUser12491

Guest
arakus tak dlouho blogoval az z toho po nasem sednuti dal restart.....ted se teprve smejuuuuu
 

DeletedUser12157

Guest
chtěl bych tu vidět vysvětlení restartu ? omylem se uklikl? proč za to vlastně nemůže...?:) důvodů bylo určitě plno..
 

DeletedUser12642

Guest
Achjo, chlapci si nechtějí povídat, tak ale i tak to zkusíme

Hráči dutých, nechte si na ty resety dát patent. :)
To víš, někdo rád herečkuje a odchází na den z ali a někdo resetuje, vždy jsou zlozvyky horší a lepší :D

chtěl bych tu vidět vysvětlení restartu ? omylem se uklikl? proč za to vlastně nemůže...?:) důvodů bylo určitě plno..
Nějakej zkusím...Když si chtěl ztlumit zvuk, tak právě proběhla sluneční erupce a vlna z ní zasáhla Inno server a server si myslel, že to byl příkaz na reset... Zkusíme ještě nějakej? :D

@Poho203 tak ty to znáš, tys to dostal též :D :D

@valinecek užij si, hlavně ať továrna slouží, nebo co to vlastně máš dostat (btw ale toho drahého soukromého učitele češtiny vyhoď, jen kamarádská rada, nic za ni nechci)
 

DeletedUser9683

Guest
Ano, jelikoz me vsichni znaji, tak vedi ze muj odchod je vzdy kvuli problemum s moji naladou ohledne meho osobniho zivota. Potom, co me prejde spatna nalada, se vratim a jedeme dal. nijak team neoslabim, kdezto resetem team oslabis. Kdo bude dalsi? :D
 

DeletedUser12642

Guest
No, u Koviho jsi důvod, že ho všichni znají a ví, že toto dělá, nebral, divné... Hej nevím, dáme sázky? Nadhodí někdo první tip a částku? Budu zapisovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12491

Guest
tovarnu si postavim..jen co me soud postarsi,bud bez obav..bez penez rodicu a ucitel..to me nebere..to plati rodice..tak jsem v pohode:p:p
a zítra asi udelam blog ja..at se zasmejeme.....:):):):)
 
Nahoru