• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Tak DNS určitě ne,protože už neexistuje draku:)))A to info víme už od středy,že skončí,musíš víc chodit po přístavních putykách a dát si panáka s obyčejnýma námořníkama,ti toho vědí nejvíc a vzhledem k oblíbenosti vaší aliance a s tím,že nabíráte další týpky jako Jipíček,nemůžete prohrát,první místo je zaručeně vaše:)))))))Už předem gratuluji:))))))

Promiň bylo toho teď hodně, prakticky jsem se až teď zastavil a mám čas odepsat.. Tak opravdu k vám do aliance nevidím natolik, s kým se domlouváte, koho vezmete a ne. Dneska odešli 3 hráči k vám a ti následně otočili útoky na Jipička.. Tohle se dělá ? Ačkoliv je to hra, tak např. já i ostatní lidi se chovají jako lidi, oprav mě, jestli ti tohle přijde normální. Jipiček následně rozpustil alianci, což si dle zpráv opravdu nemyslím, že plánoval týden do předu. Ještě dnes chtěl zpět dávat dohromady aktivní lidi .. :) Omlouvám se, ale tohle mi přijdou jako špinavá hra ... Ale je to vaše vizitka, teda spíše vizitka těch hráčů, co tohle udělali .. I by mě mrzelo, aby takoví lidé podemnou hráli a oni se takto oplatili .. :)
 

DeletedUser10358

Guest
No draku,ti hráči požádali o vstup ve středu v noci,jsem náborář,takže to vím lépe než ty a dnes po obědě byli schváleni a přijati.
O rozpadu DNS vím úplně od někoho jiného a ještě dřív než tito hráči o vstup požádali a bylo to napsáno větou oznamovací,né jako odpověď na otázku.
Já Jipíčka neznám,ale nic dobrého co se vedení aliance jsem o něm neslyšel,jak od jeho vlastních spoluhráčů,tak ani od bývalých spojenců i proto jim byl tento status spojenectví zrušen a nasazen jen DoN:))))
A co se týče útoků na ,,bývalého,, spoluhráče,je to jednoduché:
Jipíček začal sám útočit na naše ostatní hráče,ještě před jejich příchodem,takže se tito noví spoluhráči jen zapojili do bojů za svou alianci,což je přece podstatou této hry,ne?:)))))
A asi to bude i trošku vizitka jeho autority,mám v poště žádosti o vstup k nám,minimálně od půlky této bývalé aliance a co je podstatou těchto žádostí?Jipíčkovo chování a způsob vedení.
Takže....jako hráč má své kvality,ale už by si mohl uvědomit,že vést alianci a udržovat diplomacii (pokud chce mít spojence) nejde jen s mečem v ruce a jedovatou slinou na jazyku:))))))

A draku,tklivé řeči o nějakém oplácení,dobru a zlu,to není hodno tvé úrovně:))))))))))

P.S. Draku,za poslední týden se tu už rozpadly dvě aliance první pětky,čím to bude,že ti kteří jim špatně veleli šli hned k vám a ti dělníci války zase chtějí k nám?:))))
Že by souznení povah a duší?.-))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Vždyť stále na sebe útočíme, to jako omluvu k tomu nevedu. Promiň, ale k morálním hodnotám tohle neberu. Je mi to šumák, berte koho chcete. Ale jak jsem řekl, hnusí se mi vyjet takto po někom s kým jsem hrál a nemůžu se na to připravit. Je to stejné, jakoby tobě někdo vyjel po zadku v době, kdy bude hrát pod záštitou tvé aliance. Líbilo by se ti to ?.I ke Grepu patří slušné chování, ale jestli to tak nemáte a schvaluješ tohle, tak v tom pokračujte, jak jsem opomenul, je to vaše vizitka. Je mi jedno, jak Jipiček vedl alianci, u nás je jako řádový člen. Je hezké, že jsi vzpomenul právě přechod těchto hráčů k nám. Tady je lehce vidět, kdo je z strachy bez sebe. Jdou k vám, jen aby si zachránili zadky. A možná právě tihle lidé, co šli k nám a patřili k vedoucím, tak měli stejnou ideu a to si zahrát dobrou hru a nepodvolit se vám. Abych pravdu řekl, tak to musí být dosti nuda hrát v takové přesile. Ale nevím, na co přesné narážíš s morálními hodnoty na mou adresu, ale já vždy hraji férové. A když se objevilo cokoliv, co by tohle tvrzení vyvracelo, tak jsem se hned obhájil, to sám víš.
 

DeletedUser10358

Guest
Draku,draku,ty jsi si to zase upravil k obrazu svému:)))))Každý máme jinou strategii,takhle debatit tady můžeme rok i dva,oni si to ostatní přeberou:))))Už se těším na další tvé info a rozhovory o tomto světě.Zatím přeji pěknou hru:)))))
 

DeletedUser

Guest
hráč TomHav končí a dobrovolně předává města nebo neumí časovat?
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser10358

Guest
Nevíme jestli umí časovat,protože to ani nezkouší,jen prorazíme podpory zbytku borůvek a je hotovo:))))
 

DeletedUser7082

Guest
šikulové .. :) Jen tak dál .. Ono bránit města tak daleko je dost nepraktické, takže si ho stěhujeme ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
no jo vlastně, máš pravdu.. a já hloupá myslela, že stačí časovat. Nebo jsem ten rozhovor s tím trumberou blbě pochopila?
 

DeletedUser12463

Guest
šikulové .. :) Jen tak dál .. Ono bránit města tak daleko je dost nepraktické, takže si ho stěhujeme ..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Ty vážně umíš všechno okecat
smiley_emoticons_lol.gif
, ale vymouvat se na polohu hráče při této rychlosti světa je ubohé. A pak to je ještě zabít že se stěhuje...
smiley_emoticons_lol.gif

PS: Jeho poloha je uprostřed vaší aliance
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Ano, po přestěhování to tak opravdu je .. Chce se ohledně tohohle infa posunout týden dozadu ... Jinak nevím opravdu, co ti na to říci ..
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser12463

Guest
Tak v tom máš zase pravdu, na mapu jsem koukal teď nevím jak vypadala před týdnem. Jinak dobrá práce blogu a reportáží které nám přinášíš.
 

DeletedUser7082

Guest
Blogy očekávejte snad o víkendu, jsem marod a tak není nálada na nějaké smolení s textem :)
 

DeletedUser10358

Guest
Dobrého novináře ani smrt nezastaví draku,tak si dej grog a šupky do rachoty,já ti dám nemocnej,to může být horník,slévač a možná politik,ale ty néééééééé:))))))))
 

DeletedUser

Guest
Já bych chtěla rozhovor s olympionikem Vlaďou Malíkem...jeho hra mi přijde fascinující i z jistého sociologického úhlu pohledu.
 

DeletedUser11704

Guest
Tam nechte vladu pekne napokoji, byli by jste zaradi kdybyste byli prvni :)
 

DeletedUser7082

Guest
S velkým smutkem oznamuji, že naše milované Borůvky nás opustily ..

Poslední slova, jenž jsme zaznamenali, byli to, že si přejí, aby tenhle svět získal rovnováhu, že nesnesou to, jak jsou silní proti ostatním ..
smiley_emoticons_lol.gif


Ale ne, Borůvky končí z důvodu špatného velitele .. :) Ukažme si na něj ..
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 
Nahoru