• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Včerejším večerem otřásla světem Korint velká událost. Chodili mě zprávy typu "Sleduješ moře 45?", "Sleduješ, co se stalo s Bojovníky?" .. Samozřejmě se tohle ke mě dostalo.

Včerejší a dnešní den se stal ve znamení rozpadu pro jednu z předních aliancí. Aliance se nacházela na moři 45. Pro dost lidí je tohle překvapení, protože ze zpráv od jiných lidí a i pro mě samotného jsem očekával, že mezi námi budou delší dobu. Bohužel, proběhla čistka a ani ta problémy nevyřešila a tak se aliance Bojovníci z Pekel rozpadla.


Bojovníci z Pekel 4.5 -5.6 †

Bojovn_ci_z_pekel.png
 

DeletedUser9790

Guest
Tak tohle je opravdu událost dne,znám tam dost hráčů a jak sám píšeš tohle je nečekané.
 

DeletedUser8979

Guest
Nicollas222 alias zakladatel zakládá Bojovníky z Pekel na každém světě kde se dá,na Athénách byli taky a kde jsou nyní?Problém je,že on si tam sice natahá lidi,ale absolutně o to nepečuje ,kašle na to ,nestará se o to,ale rozkazovat?To mu jde.

Nicméně hlavně to nejspíše zapříčilo Chí,kde jsme ho namíchly,krásně si vyzkoušeli jeho "věrnost" a ač nejsem o nic lepší,tak první co udělal je že nám zbořil již dokončený div,následně hodil dovolenou a to se projevilo právě i zde na Korintu.
 

DeletedUser9790

Guest
To mne docela překvapilo :hmm já měl zato že Nicollas222 je dobrý hráč?
 

DeletedUser7082

Guest
Tak ono hráč a vedoucí je dost odlišné, sám vím, že pokud na to vedoucí začne kašlat, tak jde aliance do kelu.. Ono se to nezdá a mnoho lidí to nevidí, ale udržet alianci ve špičce na delší cestu není zrovna jednoduché a začíná to i u toho, jaké lidi si vezmeš do aliance. Pokud už u tohohle vyhoří člověk, tak pak už není cesty zpět..

Ale zase je i potřeba pevná ruka a říci hráčům co je potřeba dělat a když to nejde, tak udělat z někoho exemplář .. :)
 

DeletedUser8979

Guest
To že má někdo nabitou peněženku a využívají ji ke koupi zlata z něj nedělá dobrého hráče,pravidlo č.1...
 
no tohle podepíšu... záleží na tom, jaké lidi si kdo vezme do ali... a co mám tak zkušenost a není jenom moje, tak vzít si do ali piwuse, to je přímo poukázka na průser... nedivím se, žže to nicollas raději zabalil... a co je úsměvné, tak shození divu mu vyčítá !hráč!, který sám shodil své alianci div na min dvou světech....
 

DeletedUser8979

Guest
Hele ! Zdravím Tě Rito ,tebe jsem opravdu dlouho neviděl,pořád ukazuješ prstem na jednoho,ale nehledíš kolem sebe?Nic se nezměnilo,vskutku.

A nakonec člověk zjistí,že nikdo nebyl o nic lepší,ale proč něco řešit že ,když je to furt dokolečka dokola :)
 

DeletedUser10358

Guest
Včerejším večerem otřásla světem Korint velká událost. Chodili mě zprávy typu "Sleduješ moře 45?", "Sleduješ, co se stalo s Bojovníky?" .. Samozřejmě se tohle ke mě dostalo.

Včerejší a dnešní den se stal ve znamení rozpadu pro jednu z předních aliancí. Aliance se nacházela na moři 45. Pro dost lidí je tohle překvapení, protože ze zpráv od jiných lidí a i pro mě samotného jsem očekával, že mezi námi budou delší dobu. Bohužel, proběhla čistka a ani ta problémy nevyřešila a tak se aliance Bojovníci z Pekel rozpadla.


Bojovníci z Pekel 4.5 -5.6 †

Bojovn_ci_z_pekel.png

Drahý poho203 a když už jsi tady novinářem a dáváš sem takovou ,,senzaci,, měl by jsi občas poslouchta šum v ráhnoví válečných lodí,debaty námořníků v přístavech a jekot Erínyí v údolích mtrvých a nakouknout do grepostatsu,kde by jsi se dozvěděl,že od pátku do neděle byla od Inkognita akce právě na alianci dnes už bezejmených:))))

21 měst i s jejich akademií je dnes natřeno na modrou barvu a hrdina předešlého rozhovoru vzal do zaječích a hádejme kam??Nooo,přece do Vaší aliance,drahý příteli,u borůvek je o jednoho nabubř., omlouvám se,to se nemá psát,tak o jednoho pána s Egem více:)))))Tak to ti tam vůbec nezávidím,draku:)))))))
Ale přeji mnoho štěstí:)))))
 

DeletedUser

Guest
Ale copak, pan supervelitel zdrhnul ze své ali jako první?? Fascinující superhrdina zdrhnul, tak než mít takovouto reklamu, tak bych raději příště ukradla nick někomu jinému:-D
 

DeletedUser7082

Guest
Ano, je to možné, bohužel jsem chtěl informovat o tomhle.. Aby tohle bylo aktuální a nebyl dostatek času pro zbytek.

Tímto Inkognitu gratuluji ..

Ale nevidím důvod, proč tady někomu špinit jméno ... Co sám vím, tak jsem hráče oslovil já sám už dříve, ale snažil se to udržet... Takže bych trochu sklopil hlavu Thybaumontka.. :)
 

DeletedUser

Guest
Nemusím nic klopit, opravdu ne, já si tu triko nehonila a pak s pláčem neběžela jinam. Ale chápu Tvé pohnutky, ty jsi ho přece vychováš dle sebe, aspon pokud jsem pochopila tvou poslední větu v tom inkriminovaném rozhovoru. Možná ho naučíš aspon nějakému druhu statečnosti a sebeobětování. Zatím nám mistr časování ukázal jen zdrhnout při prvních problémech.. takže ho nešpiním, jen s ním těžce pohrdám:-D a jak čtu, tak stejně smýšlí většina světa. Mistr časování, maximálně načasoval zdrhnutí. :-D
 

DeletedUser7082

Guest
Ale tak je to tvůj názor, já sám ho osobně neznám a tak můžeš, ale také nemusíš mít pravdu .. :) Ale jen jsem reagoval na to, že neutíkal při první příležitosti ... Jinak jen čas ukáže co bude s lidma na tomto světě. Co si budeme nalhávat, ale právě čas je největší soupeř ..
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Další horký den, další rozhovor. Dneska jsme se zaměřili na probíhající event, který probíhá na všech světech a tak trochu na svět Korint. Doufám, že se bude líbit, budu rád, když se případně taktéž vyjádříte k tomuhle eventu, co si o něm myslíte. A teď se pojďme podívat, jaký názor na to má hráč HistoryOfRome z aliance Inkognito

m-tom-a-jerry-velke-horko-3923.jpg


Ahoj, mohl by jsi se nám představit, říci něco o sobě a tvých koníčcích ?
Ahoj, jmenuji se Tomáš.
Grep hraju 2 roky, začínal jsem na Tau, tam jsem většinu času strávil v alianci Andílka a Šašíka(určitě někdo zná). Nakonec jsem měl tu možnost zahrát si bok po boku s reseťáky, hodně schopná parta.
Po Tau jsem přešel na Psí, což byl můj první svět s dobýváním. Odtud jsem přišel na Korint s INKOGNITEM.

A moje koníčky jsou asi běhání, ikdyž na to už nemám poslední dobou moc času, možná je to Grepem :))

Jak jsem psal, zaměřím se na Event, chci se zeptat, co si myslíš o tomhle systému eventu, přijde ti lepší, než klasické recepty nebo právě tohle kolo štěstí ti vyhovuje ?
Mně osobně určitě víc vyhovuje kolo štěstí, je to férovější a nepřináší to do hry tolik nestability.
Někdy je to docela o nervy, ne všechny ceny jsou lákavé.

Hlavní ceny, u sebe i ostatních jsou právě suroviny. Kámen, Stříbro, Dřevo, už ti nějaké padly ? Dost lidí právě tohle irituje a tak trochu si stěžují.
Vzhledem k tomu, že těch surovin bývá od 8 000 do 11 000 kusů, tak si myslím, že se dají hezky využít.
Na hradby, ohnivky a do jeskyně. Už jsem si vytočil dřevo, nejdřív to bylo zklamání, protože třeba takové harpyje nebo praky jsou perfektní, ale využít se dá opravdu všechno.

Když se podíváme trochu do historie, tak event byl rájem pro Mýtické jednotky, přesněji pro Mantikory a Erynie. V aktuálním eventu zřejmě administrátoři hry trochu naslouchali a vidíme zde radikální omezení a to na 1x12 .. Co si o tomhle myslíš ? Bude svět stále stabilní, přestože je event ? Je tohle správný krok ?
Myslím, že o tomhle eventu je situace ve světě mnohem vyváženější. Na světech s dobýváním se v době eventů dalo jen těžko něco dobýt, tady by se asi špatně bránilo. Takže to je spíše krok k lepšímu.

Ve hře se nachází hrdina Démokritos, který je parádní v době eventu, přidává šance na zdvojnásobení účinku. Vsázíš na něj v eventu ? Doporučil by jsi ho začátečníkům ? Našel a zlanařil jsi ho už na Korintu ?
Démokritos je určitě jeden z těch lepších hrdinů, při menším počtu měst je to hodně znát, v této fázi hry se hodí každému. Na Korintu ne, z hrdinů moudrosti mi víc vyhovuje Orfeus.

Podívejme se na Korint teď detailně. Co říkáš na průběh tohohle světa ? Přijde ti to jeden z těch zábavnějších světů ? Případně, co ti zde vyhovuje ?
Je to hodně živý svět, zdejší rychlost nahrává velkým změnám, které se tu dějí. Zatím jsem naprosto spokojený, boje ve středu světa jsou vždy zajímavé a nepředvídatelné. O zábavu je tu postaráno.
Je tu spousta skvělých hráčů a čas ukáže, jak to všechno dopadne.

To by bylo vše, nebudu tě v tomhle horku více trápit. Děkuji za tvůj čas, chtěl by jsi závěrem něco vzkázat čtenářům, hráčům nebo komukoliv jinému ?
Hodně úspěchů v boji!
 

DeletedUser7082

Guest
Kdo bude na konci týdne patřit mezi nejlepší Obránce ? Máte své tipy ?
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif


Obr_nci.png
 

DeletedUser10358

Guest
Tak DNS určitě ne,protože už neexistuje draku:)))A to info víme už od středy,že skončí,musíš víc chodit po přístavních putykách a dát si panáka s obyčejnýma námořníkama,ti toho vědí nejvíc a vzhledem k oblíbenosti vaší aliance a s tím,že nabíráte další týpky jako Jipíček,nemůžete prohrát,první místo je zaručeně vaše:)))))))Už předem gratuluji:))))))
 

DeletedUser8979

Guest
To taky dává smysl ne ? Inkognito útočí,Čučácí se brání..jasný výsledek.
 
Nahoru