• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Blogerský koutek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Bloger má velkou svobodu slova, můžeš psát skoro cokoliv a je to jedno, pokud to lidi bude bavit. Neovlivníš to, že někdo bude hledat na všem vždy jen to zlé, to je povaha člověka, s tím prostě počítej a dej tam i těmto rýpalům něco, čeho se mohou chytnout, něco co mohou napadnout, něco, o čem se budou bavit, co je zvedne ze židle, protože ty chceš oslovit všechny hráče :). Ono časem zjistíš, že čím více práce si s tím dáš, tím méně to lidi ocení :) Krása je v jednoduchosti. Přiznám se, nečetl jsem celý tvůj blog, je to moc dlouhé, ale zase jsou i tací, co si to přečtou od začátku do konce, já na to nemám čas :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud se k objektivnosti skálopevně nezavážeš, můžeš klidně psát subjektivně. V dnešní době lidi rádi čtou/slyší názory druhých.
 

DeletedUser7082

Guest
Jsem na mobilu, ale nevim, jaky je to dle ostatnich styl, ale hodlam pokracovat stejnym zpusobem, co se tyce textu, tak jako posledni blog.. Takto dokazu sdelovat informace nejlepe :)
 

DeletedUser

Guest
Není žádná objektivnost. Vždy bude mít každý svůj sugestivní pohled, možná si někdy někdo zahraje na dobráka a řekne něco, co se mu nehodí, ale ani to není objektivní, stále je to názor určitého jedince, který si daný člověk zastává, protože další desítky s tím nemusí souhlasit a bude to pro ně podjaté. Ani novináři nejsou objektivní, i kdyby se tak sebevíce tvářili, to je prostě jen slovo, které se využívá, aby jim jiní více věřili. Poho pokračuj dále tak jak to chceš dělat a jak to cítíš a buď to bude dobré, nebo nebude. To je celé, nikdo po tobě nemůže chtít a ani to nejde, aby si vždy byl objektivní, na to nikdy nebudeš mít dostatek informací a i kdyby ano, nedokážeš roztřídit zda ti, co ti ty informace dali byli sami objektivní, či tebou jen manipulují, to prostě nejde a když ano, tak pouze na chviličku, či by jsi nemohl pořádně nic napsat. Dělej to dle svého nejlepšího vědomí, či tak jak chceš a pak nemusíš nikomu nic vysvětlovat a ani hájit, prostě dáš vizi a každý si udělá svůj názor. Od blogera se čekají texty, názory a hlavně zábavné čtení, kde se sem tam něco dozví.
 

DeletedUser

Guest
smiley_emoticons_idea2.gif


ahaaaa ))))) ty jo firste, ty že nemáš čas si přečíst blog od začátku do konce, ale na ty tvoje eseje máš času nějak moc, nezdá se ti?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
No nechtěl sem už psát, takže mě moc neštvěte, nebo už nenapíšu :) To je samé Firste Firste a kecy kecy a je jedno co píšu já :)

Pepe ty si ještě neumřel jo :) Tuším na Thetě si snad s námi hrál, kdo si to má všechno pamatovat :) Ale pak si měl jiný nick a byl si u nepřátel, tak co se děje, už se nudíte? :)
 

DeletedUser

Guest
vlada malik je zlatník jak cip =) setkala jsem se s ním na pár světech a je obrovský rozdíl když hraje se zlatkami nebo bez nich.
Stačí se podívat na jeho kulturu 13 měst.. To jest musí mít 198 kb. 198 x 300 je 59.400 BB.
K této chvíli má 16591 BB. Rozdíl neskutečných 42809 BB.
Za současných BB by měl mít 55 KB, to jest kulturu na 7 měst.
Skoro polovinu kultury má vyzlaceno.

Tím nechci poukázat na to že mu zavidím, ale poukázat na to že je to kvalitní zlatník,nikoliv bojovník.:)
 

DeletedUser12446

Guest
Což mě přivádí k tomu, že mi příjde, že za ty olympijské hry je strašně nízka. Vem si, že to stojí stejně jako přivolat si fenického kupce, to snad i urychlení nějaké budovy stojí víc.
Když si vezmeš, že by někdo hypoteticky vážně vyzlatil 140 kb, tak by to stálo nějaký 7000 zlatých z prémia, to vychází na cca 1000Kč, to mi opravdu připadá celkem málo na to, že se jedná o kulturu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Řešit na fóru hry, natož pak v blogerském koutku, něčí blokaci je nepřípustné. Nevracejte se k tomu prosím. ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Co bych to byl za blogera, kdybych nevzpomenul i něco o své alianci, ono u nás je tak trochu veselo .. :)

Hodně lidí mi píše, proč nás tak rapidně ubývá z 27 lidí -> 22 lidí a kdo ví, jestli ještě nespadneme na nižší číslo.
Pravdou je, že některé talenty jsme vyhodili, protože z jejich strany byl nezájem hrát a v takovém počtu je potřeba aktivita, jeden člověk co na to prdí dokáže narušit celý systém. Takže není potřeba polemizovat nad tím, jestli se Čučoriedky rozpadají .. :) Ono, proč by taky že ? Jsme stále ve 22 lidech a držíme se v TOP 4 :) Ale taky otázka, na jak dlouho, kdo ví, třeba vyletíme jak nametení ..
smiley_emoticons_confusednew.gif


Další věc, nevím co se tady řešilo, ale světem se šířilo cosi o špehování v rámci Čučoriedky x Inkognito. Vše se točilo kolem hráče Krabialvi, který dostal údajně ban za mulťák. Ban byl spjat s nějakým hráčem od Inkognita a kdosi mě označil z toho, že jsem špehoval. Dále zde byl i označen support, že tohle potvrdil, což mi nebere rozum, nevím, zda-li administrace tohle může nějak řešit a ani nevím, jestli je to pravda, ale vím, že se to šíří jak prd a dle mého je to blbost z důvodu, že se tyhle informace nemohou dostat ven z důvodu ochrany hráče, co má ban. Ale nikdy se tohle u nás neřešilo a hrajeme čistě, možná jedni z mála, hráče u Inkognita znám a to většinu, s dosti jsem v kontaktu a tak nemám důvod něco tahat, mám rád, když se bojuje čistě, i kdybych měl prohrát .. :)
Takže všechno tohle polemizování je naprosto mylné ..

Doufám, že jsem některým takto odpověděl na otázky, které dosti teď létají Korintem ..

Jinak těším se na dnešní večer na Trojspolek, vypadá to, že blog je donutil podniknout na nás Hromadný útok, jsem zvědav, kolik měst získají, dneska se mi pípák nezastavil ještě ..
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

support určitě nebude potvrzovat, zda je někdo špeh. Dokonce ani takovou potenciální skutečnost nebudeme prověřovat, neb pro nás to význam nemá. Vynášet z aliance je naprosto v souladu s pravidly hry. Takže pokud někdo hlásí jakéhokoli hráče za něco takového, dostane jednoduše odpověď, že o porušení pravidel nejde. Zabýváme se pouze pro pravidla hry relevantními nahlášeními. Ani v jejich případě ale oznamujícímu hráči nesdělujeme, zda hráč byl potrestán, nebo je „čistý“. Chraň nás Bůh, kdybychom takovou informaci podali. Dokonce ani to, že Vám přijde na Vaše nahlášení odpověď, že to prověříme, neznamená, že to bude prověřeno přímo v následující minutě, jak se mnozí často domnívají... a po naší reakci začnou na něj útočit a zjišťovat, zda stále ještě reaguje. Pak jsou naštvaní, že jsme usoudili, že hráč pravidla neporušuje, přitom se pouze aktuálně prověřuje. Přesně takto také vznikají situace, kdy support účelově „zabanuje“ zrovna, když vyrazily útoky, mimo jiné. Ale to je spíše dodatek bokem, nic týkající se Vámi popisovaného případu.

Tož to bychom měli vysvětlení jedné fámy a Vy nadále pokračujte ve své dobře odváděné práci! Kdybyste potřeboval pomoct, napište na support, my už ten „Trojspolek“ přetřídíme i za Vás. :eek:)
Samozřejmě vtipkuji.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser7082

Guest
Ahoj,

přesně, jak jsem si myslel, jsem rád, že jsi k tomu hodil komentář a svůj autogram. Ono tady to lidi vidím černé na bílém .. :) Ale řekl jsem si, že se hodí o tom informovat i prostředím blogu, zvláště, lidi to zajímá. A přece, musím napsat i nějaké to špinavé prádlo i o sobě, aby si lidi nemysleli, že na sebe nic neprásku ..
smiley_emoticons_lol.gif


Začaruješ jim kompasy, aby dneska někteří vyjeli jinam ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9724

Guest
BabaYaga: Ale hraje, takže se mu nejspíš ještě statistiky pohnou... To jistá babayaga už ne...
 

DeletedUser7082

Guest
Zjistil jsem, že psaní blogu docela ovlivňuje mé působení ve hře, díky blogu na nás bylo od Trojspolku organizovaný hu, tady vidíme ukázku Hromadného "útoku" a pokus o převzetí města.. Kolka má dopad

Tenhle topic funguje informativně, že blogování něco stojí :(

Příjezd dnes v 21:19:54

image.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10358

Guest
Řešit na fóru hry, natož pak v blogerském koutku, něčí blokaci je nepřípustné. Nevracejte se k tomu prosím. ;)

Musím se smát:)))Koukám,že vše při starém,poho tady může o blokaci vesele psát i jmenovat,ale komentáře řadových hráčů se mažou:))))
A poho,kdyby jsi aspoń naspal,že jsi to nevěděl (ale věděl,vím to),jenže ty tu ještě píšeš bludy úřední obludy:))))Jsi dobrý válečník,ale asi špatný člověk,což mě moc mrzí,no,to je život:-(((((
A pravdou je,že supportéři nic neřekli,to lidi z borůvek samotní,kteří nechtějí hrát nefér mluví a konají,
 

DeletedUser7082

Guest
Discovery - zřejmě mě naprosto neznáš, což mě mrzí, zvláště, když jsme spolu dříve hráli a po nocích mezi časováním jsme kecali o filmech .. No mrzí mě to, ale mám jasné důkazy, že nejsem vinen, jak píšeš ... A promiň, že jsem se k tomu vyjadřil, ale znáš to lidi píšou, ptají se, tak mě přišlo dobré o tom všem napsat, je to takový malý informační blog. A řeším v tom blogu i sebe, takže nebojím se o tom mluvit.

Taková otázka, to se řídíš podle jedné slečny, která ti tohle řekla ? Která označila i support, že ji to potvrdil ? Protože jediná ona tohle říkala .. Řekni mi, že to řekl ještě někdo jiný a hodím ti sem ty tvé důkazy, ať vidíme, jak jsi na omylu.. Nemám potřebu vás špehovat ..
smiley_emoticons_lol.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
disco: Zmínce o banu někoho, o kom se to obecně ví... ok. Diskusi se ale fakt bráním. Nikdo nic neví, všichni si myslí... což nevede k ničemu dobrému. ;)
 

DeletedUser10358

Guest
Thassi,ale já včera taky jen zmiňoval někoho o kom se to vedělo (ten samý co píše poho) a byl jsem vymazán:)))-Už neřešit,v tom stejně nic nezměníme.
Poho,právě proto že tě znám,tak mě to mrzí a nechápu:-(((((
Ale myslím,že tohle téma je už tabu,špeh je mrtvý a jedeme dál,jen ta rovnost,to pořád vidím bledě,ale času na nápravu je dost,když se chce:)))))
 

DeletedUser7082

Guest
Vydrž tady, já si na reputaci potrpím .. :) hodím ti sem zprávy, co dokážou opak a pojedeme dál.. :)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


PS: jen si hodím sprchu a nachystám jídlo .. Takže chvilnku strpení :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru